Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanatos70

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

169 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Na czarnej gumie, odziedziczonej po tytanowym Luminorze, któremu zdecydowanie oliwkowa lepiej pasuje. Praktyczne i wygodne rozwiązanie. A już Ją skreśliłem 🙂
 2. Fotka uniwersalna. Kot- celebryta obsługuje dwa fora; miłośników zegarków i obuwia. Wszystko musi się zmieścić w kadrze 🙂.
 3. Zdecydowanie słoneczny czasomierz. Lato się skończy i….do pudełka 😉 o
 4. Ten mój mechanizm to też jakieś gufno ? Tak z ciekawości pytam, bo w sumie nie kupowałem historii tylko świetnie układający się na nadgarstku "wielki zegar" o idealnych proporcjach, perfekcyjnie skomponowanej egonomicznej i czytelnej tarczy, z fajnym śmigiełkiem sekundnika i ciekawym dynksem (mikrorotorem) pod deklem 😉
 5. Bikolor w towarzystwie mojej "gekonicy". Słonecznej niedzieli 🙂:
 6. Jogging w jego towarzystwie to sama przyjemność. Przyjąłem na klatę z pokorą służebną rolę rotomatu 😉:
 7. Gdybym miał wszystkie inne oddać i zostawić jeden, jedyny to byłby ten. Bez zastanowienia. Piękny, uniwersalny, idealna wielkość i wygoda. W takiej, a nie innej konfiguracji. Nie ma znaczenia czy światło sztuczne, czy pełne słońce. W każdych warunkach atrakcyjny 🙂:
 8. No dziękuję chłopaki. Ten sub nie jest łatwym zawodnikiem. Faktycznie, naturalne światło/pełne słońce to jego żywioł. Bardzo rozczarował mnie w salonie, przy beznadziejnym sztucznym oświetleniu. Jakoś tak tandetnie się prezentował. Dlatego dałem sobie ponad tydzień na decyzję, czy nie zrezygnować. Jeszcze wczoraj miałem wątpliwości, jak odbierałem. Dzisiaj, po wyjściu na słońce... no pokochałem ten zegar 🙂 .
 9. Nawet nie będę zgadywać, czy to jakiś Patek, czy Lange 🙂. Zawsze możesz zamienić tego swojego kermita na takiego błękitnego kogucika i jeszcze Tobie coś pewnie na waciki zostanie 😉.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.