Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wuj

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

729 Mistrz

Recent Profile Visitors

498 profile views
 1. Gratuluję - świetne zdjęcie świetnego zegarka! W ramach niebieskiego - mój mm na pasku od @eye_lip a:)
 2. stracić można wszystko, ale grunty i własność akurat najtrudniej. Przykład czasów po wojnie, o których wspominasz to potwierdza - nawet takie typy jak komuniści dekret Bieruta wprowadzili tylko w Warszawie (nacjonalizacja krajowa obejmowała o ile pamiętam majątki powyżej 20ha). W pozostałych miastach można nadal było być właścicielem np kamienicy (pomijam obowiązkowy kwaterunek i narzucany czynsz. Imo jeśli nadejdą takie czasy, że będą zabierali prawa do własności gruntów, to wcześniej zdążą zabrać złoto, zegarki i całą resztę.
 3. Wuj

  Policzmy Marinemastery

  Aaaaaah, tak!! Tak było:) Na pewno to znacie: szybka decyzja o zakupie nowego zegarka, otwartych 10 zakładek w przeglądarce: opinie, recenzje, zdjęcia, filmiki na YT, weryfikacja ogłoszenia, kontakt ze sprzedającym:)
 4. Wuj

  Policzmy Marinemastery

  Kurczę, dałbym głowę, że czytałem😅 Urzekło mnie zdanie: to jest jebaniutki paramont! Czasami jedno zdanie daje więcej podpowiedzi, niż strony opisu😀
 5. Wuj

  Policzmy Marinemastery

  Niebieściak w sztucznym oświetleniu. To jest mega zegarek, jeśli ktoś się zastanawia, to niech przestanie:) btw - dzięki @Gio za Twoją recenzję i zdjęcia - to one mnie przekonały.
 6. Ta omega jest przepiękna. Wiesz może jaka średnica?
 7. Ciekawe, czy też muszą się zapisywać na listy kolejkowe?😉
 8. Ależ on mi siadł… nawet bransoleta jest lepsza, niż myślałem
 9. Nie rozumiem, po co tyle przytyków. Bardzo szanuję markę Rolex, a jeszcze bardziej jej umiejętności marketingowe. Patrząc na ich dotychczasowe działania to, co napisałem jest bardzo prawdopodobne.
 10. Sugerujesz, że rolex nie wie co robi i nie ma planów wejścia na inne elementy/kategorie rynku dóbr luksusowych?
 11. Oj, kolego @pisar - to chyba jednak Ciebie należałoby zapytać a takim razie o wiek i postrzeganie świata. Patrząc, jak pięknie rozgrywa całą sytuację popyt - podaż fundacja charytatywna Hansa Wilsdorfa jestem pewien, że te słodkie tłuste misiaczki mają harmonogramy produkcji i dostaw rozpisane na nuty na kilka lat do przodu. Łącznie z prognozowanym terminem pęknięcia banieczki (spadku, wyhamowania - jak zwał tak zwał) i przeskoku w inne opcje. Obstawiałbym za rok - dwa wprowadzenie limitek, potem legalizację flipperów za uczciwy procent dla fundacji, a do tego wejście fundacji w NFT - który raper, piłkarz albo kuzyn szejka nie chciałby mieć wirtualnego, zweryfikowanego kodem rolexa na swoim twitterowym koncie?
 12. Leci mu 15 roczek:) EDC z dożywociem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.