Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanatos70

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tanatos70

 1. Na czarnej gumie, odziedziczonej po tytanowym Luminorze, któremu zdecydowanie oliwkowa lepiej pasuje. Praktyczne i wygodne rozwiązanie. A już Ją skreśliłem 🙂
 2. Fotka uniwersalna. Kot- celebryta obsługuje dwa fora; miłośników zegarków i obuwia. Wszystko musi się zmieścić w kadrze 🙂.
 3. Zdecydowanie słoneczny czasomierz. Lato się skończy i….do pudełka 😉 o
 4. Ten mój mechanizm to też jakieś gufno ? Tak z ciekawości pytam, bo w sumie nie kupowałem historii tylko świetnie układający się na nadgarstku "wielki zegar" o idealnych proporcjach, perfekcyjnie skomponowanej egonomicznej i czytelnej tarczy, z fajnym śmigiełkiem sekundnika i ciekawym dynksem (mikrorotorem) pod deklem 😉
 5. Bikolor w towarzystwie mojej "gekonicy". Słonecznej niedzieli 🙂:
 6. Jogging w jego towarzystwie to sama przyjemność. Przyjąłem na klatę z pokorą służebną rolę rotomatu 😉:
 7. Gdybym miał wszystkie inne oddać i zostawić jeden, jedyny to byłby ten. Bez zastanowienia. Piękny, uniwersalny, idealna wielkość i wygoda. W takiej, a nie innej konfiguracji. Nie ma znaczenia czy światło sztuczne, czy pełne słońce. W każdych warunkach atrakcyjny 🙂:
 8. No dziękuję chłopaki. Ten sub nie jest łatwym zawodnikiem. Faktycznie, naturalne światło/pełne słońce to jego żywioł. Bardzo rozczarował mnie w salonie, przy beznadziejnym sztucznym oświetleniu. Jakoś tak tandetnie się prezentował. Dlatego dałem sobie ponad tydzień na decyzję, czy nie zrezygnować. Jeszcze wczoraj miałem wątpliwości, jak odbierałem. Dzisiaj, po wyjściu na słońce... no pokochałem ten zegar 🙂 .
 9. Nawet nie będę zgadywać, czy to jakiś Patek, czy Lange 🙂. Zawsze możesz zamienić tego swojego kermita na takiego błękitnego kogucika i jeszcze Tobie coś pewnie na waciki zostanie 😉.
 10. @mario1971- no to zapisuj się w te pędy, bo fotki udały mi się na tyle (a nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii), że pewnie zaraz zamkną listy na ten model 😂. A tak na marginesie- zamiast podgonić robotę to spoglądam sobie na niego co chwila jak urzeczony i nijak mi się praca nie klei 🙂.
 11. Bardzo dziękuję Mariusz 🙂. To są IMO dwa różne zegarki, choć niby oba z jednej rodziny. Twój jest fajny w każdych warunkach, mój jest chimeryczny i trzeba go oswajać. Nie każdy udźwignie ten blichtr. Dosłownie i w przenośni. Twój jest wyraźnie lżejszy 😉.
 12. W sumie to pierwszy raz dziś go w naturalnym świetle słonecznym oglądałem. Zdjęcia nie są w stanie oddać, jaki jest fajny. Miłego dnia Panowie 🙂
 13. „Robił się” No, ale już szczęśliwie w domu 🙂
 14. Niebieski DJ fajniejszy, zdecydowanie bardziej uniwersalny. No, ale ja już go mam, więc czas na coś bardziej krzykliwego. Jak ten sub, walący po oczach 😂. W poniedziałek będzie mój.
 15. Jeden bluesy mój, ale nie mam kiedy odebrać 😁
 16. Bardzo ładny ten GMT, gratulacje. Sam się nad nim zastanawiałem. Serce jednak zwróciło się ku innemu bicolorowi. Niezależnie od wszystkich fluktuacji związanych z dostępnością i takich tam, dla mnie to on jest najpiękniejszy i liczę, że dane mi go będzie jeszcze przed 4 falą pandemiczną przygarnąć 🙂.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.