Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krisu2

Użytkownik
 • Content Count

  902
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

krisu2 last won the day on November 2 2018

krisu2 had the most liked content!

Community Reputation

250 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

403 profile views
 1. 387,02 zł 30% zniżki | Parnis 36mm luksusowe 5ATM złoty czarny biały dial automatyczny zegarek mężczyźni unisex szafirowe szkło data lupa jubileusz bransoletka https://star.aliexpress.com/share/share.htm?image=H0688bf0f01ff4b32a08c3a69ed364033k.jpg&businessType=ProductDetail&title=387%2C02 zł 30% zniżki | Parnis 36mm luksusowe 5ATM złoty czarny biały dial automatyczny zegarek mężczyźni unisex szafirowe szkło data lupa jubileusz bransoletka&platform=AE&redirectUrl=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F32748032064.html%3F%26srcSns%3Dsns_Copy%26tid%3Dwhite_backgroup_101%26mb%3DnOyGgrj250Lw4lq%26businessType%3DProductDetail%26spreadType%3DsocialShare tutaj jest wersja 36mm ale z bransoletą o jakiej pisałem, A tu 39,5mm ale zapięcie z blaszką 377,49 zł 50% zniżki | Nowy Parnis automatyczne mechaniczne męskie zegarki srebrny ze stali nierdzewnej bransoletka kalendarz biała tarcza 2813 ruch mężczyzna zegarka 2020 https://star.aliexpress.com/share/share.htm?image=U9de81411ac9842e5960007d12da61cccx.jpg&businessType=ProductDetail&title=377%2C49 zł 50% zniżki | Nowy Parnis automatyczne mechaniczne męskie zegarki srebrny ze stali nierdzewnej bransoletka kalendarz biała tarcza 2813 ruch mężczyzna zegarka 2020&platform=AE&redirectUrl=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F4000812533880.html%3F%26srcSns%3Dsns_Copy%26tid%3Dwhite_backgroup_101%26mb%3DnOyGgrj250Lw4lq%26businessType%3DProductDetail%26spreadType%3DsocialShare Widzialem gdzieś ale nie mogę znaleźć wersję większą z zapięciem bez blaszki, zresztą zapewne można sobie na taką w zamówieniu bez większego problemu zmienić.
 2. Pierwszy Pagani w którym bezel centruje 😂 Do jakości nie mam zastrzeżeń. Fajnie wykończona koperta. Jednak rozmiarowo mógłby być te 2mm mniejszy. 42mm przy biżuteryjnym modelu to trochę za dużo, szczególnie jak się go bezpośrednio porówna np ze sportowym gmt masterem 40mm. No i zapięcie bransolety, moim zdaniem fajniej wyglądałaby pełna jubilee bez tego długiego zapięcia. Dlatego zastanawiam się jeszcze nad Parnisem, tam jest 39mm i pełna bransoleta.
 3. No i nie ma w tym dziale wojenek przede wszystkim, żadnych podjazdów, żadnego jadu. Nikt nikomu do portfela nie zagląda, nikt nikomu nie zazdrości. To jedyny taki dział i ewenement na tym forum.
 4. Odczyt godziny kiepski, wykonanie słabe. O ile sama bransoleta jeszcze jakoś ujdzie, to zapięcie jest tak kiczowato wykonane że jeszcze takiego w swojej karierze nie widziałem. Kawałek surowej Błaszki, nawet nie wyszczotkowanej. Koperta to samo - góra koperty oraz luneta wokół szkiełka powinna być szczotkowana, tutaj jest chamska obróbka jakby prosto ze strugarki zeszło. Nawet krawędź wokół lunety nie ma żadnego wykończenia, nie wygradowana, wręcz ostra. Skaleczyć się niby człowiek nie skaleczy ale słabo to wygląda. Do tego koronka tak mała że ciężko nią operować. No ale za nieco ponad 80zl ciężko oczekiwać jakości Zenitha.
 5. Prawda? Ten rownież https://www.apart.pl/zegarki/edox/edox_delfin zupełnie niepodobny do niczego na rynku. Ale pewnie prawilny bo swiss made, z odpowiednio napompowaną ceną i sprzedawany przez uznany na rynku podmiot.
 6. Jeśli już mowa o skeletonach to taki ostatnio wpadł
 7. Zapewne masz rację. Corgeut mój pierwszy, Paganich mam obecnie pięć, kilku już nie pozbyłem. I faktycznie, w jednych lepiej w drugich gorzej. Jednak całościowo Corguet sprawia dużo lepsze wrażenie. Bardzo dobrze też wspominam Diduna, wykonanie, wykończenie bez zarzutu, gdyby nie fakt zrąbanej bransolety (chodzi mi o jej sztywność). Zapewne masz rację. Corgeut mój pierwszy, Paganich mam obecnie pięć, kilku już nie pozbyłem. I faktycznie, w jednych lepiej w drugich gorzej. Jednak całościowo Corguet sprawia dużo lepsze wrażenie. Bardzo dobrze też wspominam Diduna, wykonanie, wykończenie bez zarzutu, gdyby nie fakt zrąbanej bransolety (chodzi mi o jej sztywność). Zapewne masz rację. Corgeut mój pierwszy, Paganich mam obecnie pięć, kilku już nie pozbyłem. I faktycznie, w jednych lepiej w drugich gorzej. Jednak całościowo Corguet sprawia dużo lepsze wrażenie. Bardzo dobrze też wspominam Diduna, wykonanie, wykończenie bez zarzutu, gdyby nie fakt zrąbanej bransolety (chodzi mi o jej sztywność).
 8. Żeby była jasność to ja nie chcę wskazywać na wyższość Corgueta nad Phylidą. Zresztą tego drugiego nawet nie miałem w ręce. Porównuję z innymi chińczykami które posiadam, w szczególności z Paganim. No i ogólnie, całościowo, ten zegarek niesamowicie do mnie gada.
 9. Ja jestem Corguetem zachwycony. Serio! Względem Pagani jeśli chodzi o jakość to jest zdecydowanie lepiej. Bransoleta świetnie wykończona, nie jest tak sztywna ani ostra jak w Paganich, półogniwa pozwalają ją idealnie dopasować. Osadzenie wskazówek idealne, w paganim już tak dobrze nie jest. Ogólnie całościowo świetny. No i idealnie leży, naprawdę wygoda perfekt! Już czuję że będzie jednym z częściej goszczących na nadgarstku.
 10. Tu z napisem wygląda nieźle i jakość też bez zarzutu. Gdyby się ktoś zastanawiał to szczerze polecam
 11. Tak, koperta 43, nadgarstek ok 17. Czy najładniejsze? No ładne jest, zresztą zawsze mi się carrera podobała. Ale daytona od paganiego rownie fajna. Natomiast pierwszy corgeut w moim posiadaniu na zdjęciu powyżej powiem szczerze ze jakościowo przebija paganiego.
 12. W tym siedzi ten https://miyotamovement.com/product/0S00/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.