Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. egzo18

    Wybór pióra.

    Akurat stalówka pelikana potrafi się lekko poddawać Owszem warto dołożyć, do jakiegoś Platinuma, lub Pilota.
  2. Z opisu wnioskuję, że będzie dość konkretny
  3. egzo18

    Wybór pióra.

    Mam pelikana m205. Mogę śmiało polecić.
  4. To geometrie mam tą samą A ile przewidujesz wydać? Ja na dniach zamawiam mostek, owijke, kierownicę i zamykacze do kół
  5. Mam pompkę beto, po 10 latach jeszcze żyje, acz już ledwo Również wesołych świąt
  6. Kół nie zakładam Widelec trzyma się tylko na trytce
  7. egzo18

    Wybór pióra.

    To prawda. Piloty są mało kojarzone A to są pióra bardzo wysokiej jakości. Zresztą wspomniane Platinumy też.
  8. Giant [emoji7] [emoji7] jakość wykonania miażdży accenta.
  9. egzo18

    Wybór pióra.

    Pilota również warto
  10. Mówię na moim przykladzie Także możliwe, że bzdury. Zawsze jak dopadłem coś vintage, to było ogromne, miało manetki na ramę, wielką korbą i małą kasetę / wolnobieg Pecha miałem Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  11. egzo18

    Wybór pióra.

    Popatrz na to pioro, to będziesz wiedział stalówkę można utwardzić lub zmiękczyć. Na pozycji miekkiej piórko potrafi przyzwoicie fleksować. Natomiast 823, to klasyk w czystym wydaniu.
  12. egzo18

    Wybór pióra.

    Ładny budżet. Pilot custom 823, klasyk. Pilot justus również klasyk, fajny patent ze stalówką.
  13. Szosę vintage mówisz... Myślę że w granicach 300 - 400 zł coś by dopadł, lub nawet taniej złożył ze " złomu " Tylko taka szosa raczej nie da Ci porównania do szosy współczesnej. Wszystko inne, malutkie kasety ( wolnobiegi częściej) są w takich, wielkie zębatki korby. Manetki na ramę, ale to i dziś można spotkać i nie wiem czy to prawidłowość, ale każda stara szosa jaką dopadłem była niesamowicie duża....
  14. Alu caad świetny jest. Szkoda, że już go nie będzie Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  15. Lekki slopping dodatni w gigancie jest
  16. https://www.giant-bicycles.com/pl/contend-2 Tu masz dokładnie tą ramę zwymiarowaną. Rozmiar M Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  17. On 12 lat. Parę razy już był w tym temacie... Kot po przejściach.
  18. Hahaha... :) Mogę tam wodę podawać :)
  19. Rama z widelcem Giant contend 2 2017 będzie na piątek. W rozmiarze M, czyli : Rura podsiodłowa 500 mm Rura górna 545mm Czyli rama szosowa typu endurance. Rama" slopingowa " ( rura górna dłuższa niż podsiodłowa). Czyli komfort. Zintegrowany montaż przeniej przerzutki ( na śrubkę, nie na obejme) Cienka sztyca 27,2 mm Stery taper Widelec : Karbonowy dół, alu góra. Rura sterowa taper. Fajnie... A accent apex niech wraca do tego kręgu piekła, z którego wyszedł
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.