Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Cena jest wytłumaczeniem. Zrobili mocną ramę, kosztem wyglądu. Dobre posunięcie.
  2. U mnie są pierwsza klasa, lekko gładzone.
  3. Ja tylko strzelam, że Tajwan.. Ale tu się nie ma czego bać, wykonanie ramy trzyma piękny poziom, spawy, kształtowanie rurek. Jak pisałeś parę stron wcześniej, Giant, to Giant, pewniak zawsze.
  4. Nie mam. Ale na 100 procent Tajwan. Giant pochodzi z Tajwanu poza tym, to niski model, aczkolwiek dożywotnia gwarancja jest.
  5. Ja też zamykam... GT i giant, MTB i szosa Ja odnoszę wrażenie, że giant jest w segmencie szosowym niedoceniany.
  6. Miało być, 3k..... Wyszło prawie 6k. No, bywa. za mało jest czerwonego na rowerze moim zdaniem, żeby ładować owijkę z czerwonym. Bo tylko kapsel i pancerze. Faktem jest, że powstał niepowtarzalny rower, jak moje GT
  7. Ultegra, pięknie. Przyciąłem przewody, za długie były. A oto pełen kosztorys mojego Giant contend 2 custom -Rama i widelec: 1500 zł -Koła fulcrum racing 5 lg:958 zł -Opony vittoria rubino pro G+ 25c : 295 zł za dwie -Dętki vittoria 3 sztuki : 50 zł -Sztyca ritchey: 162 zł -Stery FSA c33 taper: 155 zł - Czerwony kapsel sterów: 30 zł -Podkładki pod mostek 30 zł -Kierownica ritchey 420mm kompakt: 140 zł -Mostek KCNC 100mm 7 stopni: 118 zł -Zacisk sztycy kcnc: 35 zł -Zaciski kół KCNC: 114 zł -Owijka Giant: 35 zł -Pedały dartmoor steam pro: 134 zł -Siodło selle italia C2: 233 zł -Kable do przerzutek jagwire: 125 zł -Kable do hamulców jagwire: 96 zł Pełna grupa shimano tiagra 4700 z kasetą 11-34 i korbą 34-50:1528 zł Razem:5738 zł Zdobyte doświadczenie przy montażu i radość ze składania bezcenna Ddatkowo: MIO cyclo 315 hc: 1300 zł Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  8. Czyli jednak nie tarczówki. Piękny. Proszę podaj pełną specyfikację, no i cenę porównamy
  9. Powiem, Ci tak... Ja mam 170 nie całe i ramę 16 w mtb Obawiam się, że na 150 i 15 może być duże. Najlepiej się przymierzyć do jakiegoś roweru, będzie pogląd.
  10. Owszem, będzie się docierać. Za jakiś tydzień, dwa, będzie wymagana lekka regulacja przerzutek na pewno
  11. To jest wszystko nówka dopiero z pudełek wyjęte i skręcone 6 km przebiegu.
  12. Gotowy Opis mio jak go przetestuje trochę. Dziś rower miał chrzest w ciężkim deszczu
  13. Warto użyć nazwy " hamulce szosowe ". Każdy wie o co chodzi Bo pivot, to oś obrotu hamulca i szosowego i V i cantilevera i innych
  14. Każdy się może pomylić dodam jeszcze, że dual pivot może być symetryczny lub nie symetryczny. A przed erą V w mtb królowały cantilever, w sumie w szosie też to było. Hamulce nadal stosowane w przełajach, aczkolwiek niemal wyparte przez tarcze Aż boję się zapytać.... Który to model fulcrumów? U mnie racing 5 lg
  15. V to masz w mtb i innych w szosie są hamucle dual pivot najczęściej ( u mnie, i wyżej) lub rzadziej single pivot. I jeszcze trochę starszych rozwiązań Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  16. Straszliwe ten rower ciężki moim zdaniem ale bagażnik i tego typu szparagały ważą. Tylko pytanie do mistrza... Czy takie wyposażenie jak bagażnik mają byś?
  17. Jak najbardziej jest sens ładować się w hydraulike do jazdy typu rowerzysta i pasażer, gdzie waga zestawu to 120 kg jak nie więcej i duże ryzyko scentrowania kół spowodowane masą
  18. Kands... Dobrze celujesz. Ale ja zastanowił bym się nad tym, http://allegro.pl/szybki-kands-crs-crosline-1200-m-28-hydraulika-i6785027602.html Mamy hydraulike, lub podobnego kandsa na hydro. Te widelce, to uginacze, kocie łby wyłapie chociaż przy dociążeniu z dzieckiem, może i zacznie jakoś działać. W tej cenie musisz te widły zaakceptować.
  19. egzo18

    Wybór pióra.

    A jaka jest w niej stalówka? http://www.pentorium.com/wp-content/uploads/2013/12/plat-3776-century-chtrs-blu.jpg Century ze swoją 14k stalówką jest IMO jednym z najlepszych piór w tych pieniądzach. A może jeszcze coś takiego? https://static2.jetpens.com/images/a/000/090/90716.jpg?mark64=aHR0cDovL3d3dy5qZXRwZW5zLmNvbS9pbWFnZXMvYXNzZXRzL3dhdGVybWFyay5wbmc&markalign64=dG9wLHJpZ2h0&markscale=19 Pilot capless decimo. Pióro występuje w ogromnej ilości kolorów, wariantów stalówek ( złote / stalowe) i jest dość przystępne cenowo w azji.
  20. egzo18

    Wybór pióra.

    Mi sprowadził z ebay pilota caplessa kolega sokolow.... Ja się na tym nie znam
  21. Przecież nakierowujemy jak możemy.... Takie same kryteria jak wyżej kolega, tylko damka, napęd na acera/alivio, hamulce hydro. Marka, obojętnie byle nie jakiś no name. Poszukaj, pokaż tu, oceniamy, powiemy co dobre, co nie dobre.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.