Ja tylko strzelam, że Tajwan.. Ale tu się nie ma czego bać, wykonanie ramy trzyma piękny poziom, spawy, kształtowanie rurek. Jak pisałeś parę stron wcześniej, Giant, to Giant, pewniak zawsze.
Miało być, 3k..... Wyszło prawie 6k. No, bywa. za mało jest czerwonego na rowerze moim zdaniem, żeby ładować owijkę z czerwonym. Bo tylko kapsel i pancerze. Faktem jest, że powstał niepowtarzalny rower, jak moje GT
Powiem, Ci tak... Ja mam 170 nie całe i ramę 16 w mtb Obawiam się, że na 150 i 15 może być duże. Najlepiej się przymierzyć do jakiegoś roweru, będzie pogląd.
Każdy się może pomylić dodam jeszcze, że dual pivot może być symetryczny lub nie symetryczny. A przed erą V w mtb królowały cantilever, w sumie w szosie też to było. Hamulce nadal stosowane w przełajach, aczkolwiek niemal wyparte przez tarcze Aż boję się zapytać.... Który to model fulcrumów? U mnie racing 5 lg
V to masz w mtb i innych w szosie są hamucle dual pivot najczęściej ( u mnie, i wyżej) lub rzadziej single pivot. I jeszcze trochę starszych rozwiązań Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Straszliwe ten rower ciężki moim zdaniem ale bagażnik i tego typu szparagały ważą. Tylko pytanie do mistrza... Czy takie wyposażenie jak bagażnik mają byś?
Jak najbardziej jest sens ładować się w hydraulike do jazdy typu rowerzysta i pasażer, gdzie waga zestawu to 120 kg jak nie więcej i duże ryzyko scentrowania kół spowodowane masą
Kands... Dobrze celujesz. Ale ja zastanowił bym się nad tym, http://allegro.pl/szybki-kands-crs-crosline-1200-m-28-hydraulika-i6785027602.html Mamy hydraulike, lub podobnego kandsa na hydro. Te widelce, to uginacze, kocie łby wyłapie chociaż przy dociążeniu z dzieckiem, może i zacznie jakoś działać. W tej cenie musisz te widły zaakceptować.
A jaka jest w niej stalówka? http://www.pentorium.com/wp-content/uploads/2013/12/plat-3776-century-chtrs-blu.jpg Century ze swoją 14k stalówką jest IMO jednym z najlepszych piór w tych pieniądzach. A może jeszcze coś takiego? https://static2.jetpens.com/images/a/000/090/90716.jpg?mark64=aHR0cDovL3d3dy5qZXRwZW5zLmNvbS9pbWFnZXMvYXNzZXRzL3dhdGVybWFyay5wbmc&markalign64=dG9wLHJpZ2h0&markscale=19 Pilot capless decimo. Pióro występuje w ogromnej ilości kolorów, wariantów stalówek ( złote / stalowe) i jest dość przystępne cenowo w azji.
Przecież nakierowujemy jak możemy.... Takie same kryteria jak wyżej kolega, tylko damka, napęd na acera/alivio, hamulce hydro. Marka, obojętnie byle nie jakiś no name. Poszukaj, pokaż tu, oceniamy, powiemy co dobre, co nie dobre.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.