Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Matoko jedyna.... 28 oczywiście. Rozmiar mi się po pierniczył
  2. 26 cali i gruba nie wiem ile pewnie jakieś 1,6 lub coś podobnego.
  3. Koła wstępnie wybrane. Fulcrum Racing 5 lg
  4. Temat kół, to jeszcze temat odległy. Fulcruma też pod uwagę biorę. Najpierw rama i widelc Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  5. Opony oczywiście pójdą zwijane, tubeless ready, identyczny system co mam w GT... I tak jak w mtb dętką w zapisie w plecaku Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  6. Accent Peak, to fajna rama. A opona? Opona potrafi cuda robić. Zrobiłem na szybko przegląd stosownych kół... I tak jak w mtb, 1000 zł za komplet i będą koła pod bezdętkę na maszynach
  7. Myślę, że powinno się udać.
  8. Ooo... Jeszcze nie wiem... Przy składaniu to cena wychodzi na końcu Ale myślę, że w 3,5 k się zamieszczę jak mnie fantazja nie poniesie
  9. Bazą będzie rama accent apex, z dedykowanym karbonowo aluminiowym widelcem. Napęd, to będzie pełna tiagra 2x10, heble też. Koła... Jeszcze nie wiem, ale możliwie mocne i nie za drogie, koniecznie tubeless ready ( pewnie coś ze stajni dt swiss) . Oczywiście będzie to składak samoróbka. Projekt będzie trwał dość długo... Na takiej samej zasadzie jak składałem GT.
  10. Również mam foxa... W niezłym byłem szoku jak wywaliłem xcm i zamontowałem lisa. Szykuję się powoli do szosy... Wstępny plan jest i kosztorys.
  11. Trollu, racja. Coś mi się pomyliło.
  12. Jest pomocna, ale nie główna. Ramy mają tak różne geo, że przekrok, to za mało. Rama musi pasować do rowerzysty.
  13. Kolor, to kwestia gustu. Pisałem, Ci już o nim. Głupio się powtarzać. Mnie najbardzie przekonała merida. Co do rozmiaru... Nie pomogę, najbardziej bezpieczna jest przymiarka. Mierzyłeś.... Mniejszy jak planujesz agresywną jazdę... Wiekszy jak spokojniejszą i liczysz na bardziej wyprostowaną pozycję.
  14. Bez linka, to tak ciężko Ale starszy rocznik będzie tańszy, a pewnie różnice pomijalne lub żadne.
  15. Nie odjedzie.... Ale tak jak pisałem, lefty jest mało komfortowy, to amorek do ścigania i pod to tylko projektowany. Ma świetną sztywność boczną. Wagowo też szału nie robi. Na poziomie mojego i twojego lisa. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  16. Dopiero kupił gianta, a już mu cannondale w głowie. Mi lefty nie leży... Niby fajny, ale dla mnie to on jest twardy... Nie zrobisz mu takiego masła jak w rs czy foxie. Nie wybiera przysłowiowych liści.
  17. Szczerze? U mnie tak było Ecipeci... Chymmm serwis foxa bez wymiany uszczelek, czyli olej w komorze, w tłumiku i lagach to 150 zł w moim serwisie Z oryginalnymi uszszelkami drugie tyle. lefty może być podobnie, a może być więcej. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  18. Dętke trzeba wozić i pompkę Może uda mi się zacząć pewną dyskusję : Co bierzesz ze sobą na wycieczkę? U mnie : Dętką Tool Łyżki do opon 2 sztuki Pompka na co2 + dwa naboje Spinka so łańcucha Para lateksowych rękawiczek Picie, jedzenie.
  19. Moim zdaniem jak na diabolo, to nie bawić się w repliki, tylko, crosman 2240, lov 21, hw 40. Nie ładuj się w makarova jako pierwsza wiatrówka, dużo prawdopodobieństwo, że się znudzi ( mała celność, ale świetne wykonanie i wygląd) . Idź w coś, co napisałem wyżej. Nauczysz się celnie strzelać. Makarov jest super ale jako odskocznia od celnego pistola ( z innymi na bb będzie podobnie. Ale makarov miażdży wykonaniem)
  20. Z replik ro tylko rosyjski makarov
  21. Wiatrówki pistolety można podzielić. Na celne i na przypominające ostrą. Celne, to na przykład crosman 2240, kandar cp1,lov 21,hw 40 ( to już jest diabelnie celne) . I mało celne, ale przypominające ostrą, repliki, najlepsza moim zdaniem, to baikał makarov. Wszystkie podane wyżej mieszczą się do 600 zł. Pierwsza grupa nadaję się do tarczy na 10m, praktycznie bez rozrzutu, szczególnie hw i lov. Pudełko zapałek na około 20. Druga grupa, to strzelanie do puszki na 10 m maks 15. Piszę z doświadczenia, mam 2240, mam makarova, miałem hw 40. Slavia, to dobry czeski karabinek. ( występuje w trzech wersjach) Jeśli będziesz mieć pytania, pisz pw
  22. Zgadzam się zupełnie. Mi różne czynniki przeszkadzały... To chory byłem, to sobie rower w lesie po glebie uszkodziłem. A potem zaczęły się studia i skończył czas doszedłem do poziomu 70 km
  23. Ja w tym sezonie na pewno zrobię. W poprzednim niedużo mi brakło.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.