Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zielo

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Recent Profile Visitors

124 profile views
 1. Czy macie dostęp do zegarka jak w temacie? Nie jest pewnie najbardziej popularny, wiem, że może być ciężko. Pytam o rozmiar, małżonka ma nadgarstek 16cm, dowiedziałem się, że minimalny rozmiar nadgarstka to 15cm. Dodatkowo średnica 38mm, więc dość sporo jak na niewielką damską rękę. Boję się, że może być za duży. Macie jakieś doświadczenia? W sieci fotek niewiele, niektóre na nadgarstkach męskich ? Przymierzyć nie ma gdzie, dodatkowo zakup ma być niespodzianką. Podstawa solar+radio, wielkiego wyboru nie ma.
 2. zielo

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Ja kupiłem w marcu na angielskim outlet.casio i właśnie do mnie dotarł (wysyłka tylko do UK, więc kupiła rodzina, co teraz na święta zajechała). Prawie już zapomniałem, że go "posiadam". Wyszedł 750pln, wtedy to była połowa normalnej ceny sklepowej. Najważniejsze było radio i mniejszy rozmiar, więc wersje GST-S i GST-W1XX odpadały. A że u mnie w grę wchodził tylko srebrny bezel i melatowa bransoleta, to w większym odpowiedniku wyświetlacz jest w negatywie, czego nie chciałem. Więc wybór był tylko jeden. W międzyczasie adhd się odezwało i już miał trafić na bazar... za 760pln , ale siadł na nadgarstku rewelacyjnie i zostaje. Dwie fotki na szybko, pierwsza z ładowania, druga
 3. Posiadam taki element, wraz z teleskopem. Od tego egzemplarza dokładnie: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/165711-g-shock-g701d-kompletne-odrestaurowanie/ Zapraszam na priv. Element do wyboru, ze śladami użytkowania, albo odnowiony jak w linku.
 4. Posiadałem SBPY003 (z mojego avatara). Ładowanie słońcem bez problemu, rozmiar super, wygląd również. Bardzo mi się podobał nieco stożkowy kształt koperty, patrząc na zegarek z boku. Ryski łapał nie bardziej, niż inne zegarki. Dla mnie mankamentem było to, że w trybie timekeeping duża wskazówka sekundowa jest nieruchoma (sekundy odmierza mała wskazówka po lewej). Jeśli miałbym się bardzo czepiać.
 5. Jakby co, to mi też udało się upolować 3 japończyki
 6. zielo

  GW-9400 Rangeman

  Wiadomo, że nic nie wiadomo 40 lat się przeżyło (powiedzmy, że późno zacząłem; albo, że mój luksusowy EFA-119 nie chciał się przez długie lata popsuć, dając bodziec do zmian), mam nadzieję, że jeszcze trochę czasu zostało na poszukiwania. Skoro Casio - a propos kostek - mogło jakiś czas temu zaskoczyć wypuszczając GMW-B5000D, to pewnie prędzej, czy później pojawi się dla mnie następca Romka. Na razie to ja bym szedł wstecz, albo jak kto woli, cofał się do tyłu hehe. Czyli GW9200, czy jeszcze lepiej GW9100. Krokiem wstecz jest też mój G701. Jego nie traktuję jednak jak gshocka. Czasem biorę go na spacer, większość czasu leży i cieszy oko. Jeśli ktoś nie widział, to zapraszam: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/165711-g-shock-g701d-kompletne-odrestaurowanie/
 7. zielo

  GW-9400 Rangeman

  Ja zanim znalazłem gshocka, który mi najbardziej pasuje, przeszedłem taką drogę: SGW-300 - słaby z niego gshock, oprócz sensorów nie miał nic, co mogłoby zauroczyć. Zwykły tani zegarek GA-100 - mało czytelny, zbyt popularny, podrabiany. Choć mój był w rzadszym, piaskowym, bardzo fajnym kolorze GW-7900 - ideał na mały nadgarstek, motylki rewelacja. Wkurzały mnie pływy morskie, niepotrzebnie zajmujące sporo cennego miejsca na wyświetlaczu Wszystkie kupowałem na forumowym bazarku. Bez bycia tutaj, pewnie cały czas nosiłbym SGW. Odkąd mam teraz Romana, nie szukam dalej. Wszystko, co mogłoby go zastąpić, jest za duże / za drogie.
 8. Jeśli nie masz sprecyzowanych preferencji wizualnych, a liczą się też technikalia, to poszedłbym w kierunku GW7900 lub GW5610. Nie przesadzone, dobrze leżące, sprawdzone. Radio i solar na pokładzie.
 9. zielo

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Dzięki, skorzystałem W cenie nie do przebicia. Na razie na nadgarstku szwagra, od 10 dni kombinuję, jak sprowadzić maszynę do PL w kolejnej januszowej cenie, czyli 0 PLN. Wg uzyskanych dotąd informacji, dostałem pełny zestaw, bez uszkodzeń.
 10. Mój GW9400 przy płatności PP szedł 8 dni kalendarzowych.
 11. zielo

  GW-9400 Rangeman

  U mnie wygląda podobnie... jak założę na nogę
 12. zielo

  Casio G Shock GST

  Mandaryn, u mnie ten sam dylemat. W100 nie leży, W300 jak ulał. Co ciekawe, GW9400, który przecież wcale nie jest mniejszy, niż W100, pasuje idealnie. Ale nie jest stalową bestią, która mocno rzuca się w oczy.
 13. zielo

  Casio G Shock GST

  Mi się podoba GST-W110D-2AER, czyli blue bazaar Pewnie tylko mi się podoba, dlatego jest taki tani. Jakby był w wersji W300, to już by był mój, W110 przymierzałem i jednak trochę za duży.
 14. Na koniec projektu wrzucam dwie fotki z bratem, młodszym i większym zarazem. Miały być w kolekcji dwa G-shocki, jeden tradycyjny, drugi w stali. Oba miały być w wersji solar+multiband. Prawie wyszło
 15. zielo

  GW-9400 Rangeman

  W końcu mam i ja. O perypetiach zakupowych nie ma co powtarzać. W każdym razie Po 8 dniach od zakupu przyszedł z EG ten oto potwór: Sygnał łapie, bateria waha się między M i H, więc zegar idzie zaraz szukać słońca. Resztę ustawień się zrobi i ma hulać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.