Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

waldy

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Cześć ! Mam prośbę o ocenę autentyczności tarczy - przejrzałem sporo zdjęć i nie spotkałem się z taką tarczą. Zegarek ma mechanizm cal.302 z ok. 1968 r. Dziękuję longines 1.webp
 2. Sprzedający w opisie podał: " Zegarek nowy jak Omega..."
 3. Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia i zakupu zbioru zegarków radzieckich: WASTOK - 2 szt ŁUCZ - 3 szt POLIOT - 3 szt POBIEDA - 2 szt RAKIETA - 2 szt ZARIA - 1 szt Sprzedaż całości wyłącznie bezpośrednio w Łodzi. Cena 1500,00 zł Kontakt na PW Zdjęcie dla miłośników zegarków radzieckich-może się "wstawi"
 4. https://kraff.pl/30-zegarki-hamilton Osobiście nie kupowałem, ale koledzy klubowi, którzy robili zakupy polecali
 5. Oczywiście masz prawo. Pooglądać ładne zegarki można też w "galerii" czy "jaki zegarek masz dziś na ręku" - te wystawiane na bazarku nie koniecznie wszystkie są ładne - to zależy od talentu fotografa! Natomiast "rozeznanie co do wartości czasomierzy" to myślę, że nie koniecznie. Nie znamy faktycznej ceny sprzedaży a w wielu ofertach sam sprzedający potrafi zejść z pierwotnej ceny o kilkadziesiąt procent ! Sądzę, że ceny aukcyjne są bardziej miarodajne.
 6. Mam zaledwie ok. 4-letni staż, postów niewiele ponad 50 i mam nadzieje, że post zamieściłem w odpowiednim dziale. Moją intencją było przedstawienie stanowiska osoby, która dużo korzysta z klubowego forum i chciałaby aby było to przede wszystkim forum miłośników ZEGARKÓW. To w dużym stopniu będzie możliwe w zależności jaki będzie regulamin forum.
 7. Wątek pojawiający się wielokrotnie na forum: 50 postów dla możliwości korzystania z BAZARKU. Proponuję wprowadzić kwarantanne czasową ale odpowiednio długą: pół roku-rok /do uzgodnienia/ od momentu zapisu. Wyeliminuje to skutecznie zapis do klubu w celu "mam zegarek ile jest wart" i nabijanie 50 postów w celu sprzedaży na bazarku. Ponadto wprowadziłbym karencje powiedzmy "tydzień-miesiąc" do napisania pierwszego postu; nowy użytkownik może w tym czasie poczyta i zaznajomi się z zasadami panującymi na forum. Do dyskusji są też tematy "poboczne": wieczne pióra, perfumy i inne po godzinach - są specjalistyczne fora !
 8. Swego czasu P. Ratyński napisał : "Według mnie na forum w ogóle nie powinno być działu do handlowania. Albo handlujemy sobie prywatnie na PW, albo zakładamy aukcje internetową poza forum. Ale to jest tylko moje zdanie." Jestem tego samego zdania ale myślę, że to głos mniejszości, w związku z tym utworzyć Dział: kupię, sprzedam, wymienię" gdzie zainteresowani zamieszczają ogłoszenie bez zdjęć a dalszy ciąg odbywa się na PW. Oczywiście wymóg 50 postów nie byłby koniecznością /co być może spowoduje, że nie będzie beznadziejnego nabijania postów/.
 9. Na olx jest też z napisem LOVER - ta sama marka? https://www.olx.pl/oferta/zegarek-meski-lover-swiss-34mm-stalowy-nos-lata-60te-vintage-atlantic-CID87-IDr8cW3.html
 10. Dawno temu na forum: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/15794-locman-latino-lover/
 11. Ponieważ jak napisałeś:" Co do mechanizmu to jest mi to obojętne" a budżet do 700zł to może Tissot ? https://dolinski.pl/tissot-classic-dream-ref-t033.410.16.053.01/ https://dolinski.pl/tissot-classic-dream-ref-t033.410.16.013.00/
 12. Pasek w przedstawionym przez Ciebie zegarku jest "no name", zastąpił bransoletę /nie wiemy czy ten model był w wersji z paskiem/ a więc pasek nie świadczy o autentyczności zegarka tym bardziej, że nie jest sygnowany.
 13. Nie wypowiem się na temat oryginalności ale podaję link: może to ten model ? https://www.ebay.com/p/Tissot-1853-Pr50-Watch-J376-476-Leather-Band-Sapphire-Crystal-Runs/1522928991
 14. jeśli to ten model jw to są różnice: tarcze zachodzą na "4" " 5" " 7" a w przedmiotowym zegarku nie ?
 15. Gratuluję! I zapewne zmieściłeś się w założonej kwocie /moje propozycje cenowe ją przekraczały/. Hamiltona z bazarku sam bym przytulił /atrakcyjna cena!/ ale budżet się "nie styka", zresztą szybko znalazł nowego właściciela.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.