Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

waldy

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

508 profile views
 1. Cześć,

  zegarki te sprzedawały się w cenie do ok. 200 zł i taka sumę proponuje.

  Waldemar

   

   

  1. waldy

   waldy

   Witam Pana,

   zegarek Visula został sprzedany - gratuluję! Pozwolę sobie na komentarz do naszej korespondencji. Zaproponowałem Panu przejrzystą transakcję z kwotą i warunkami płatności .

   Skoro Panu to nie odpowiadało, to moim zdaniem, należało to odrzucić! Pan natomiast wybrał inną korzystną /wg Pana możliwość / i zostawił mnie w rezerwie - a może się coś trafi za więcej.

   Rozumiem, że się trafiło,  zarobił Pan 20 - 60 zł ? Gratuluję !

   Na marginesie - zegarek /tego typu nazywany na forum "majtkowym"/ chciałem kupić dla wnuczki - może by podzieliła moje zainteresowania.

   Waldemar 70 + pozdrawia Pana i do przemyślenia młody człowieku.

    

    

    

  2. Dorian06

   Dorian06

   Bardzo dziękuję za opinie. Niestety nie masz pojęcia o czym piszesz. 

 2. Cześć, niestety Pan Kanarek Jan z Łodzi ul. Zarzewska odszedł na emeryturę /zakład zamknięty/ - szkoda korzystałem z jego usług zapewne nie ja jeden.
 3. Cześć ! Mam prośbę o ocenę autentyczności tarczy - przejrzałem sporo zdjęć i nie spotkałem się z taką tarczą. Zegarek ma mechanizm cal.302 z ok. 1968 r. Dziękuję longines 1.webp
 4. Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia i zakupu zbioru zegarków radzieckich: WASTOK - 2 szt ŁUCZ - 3 szt POLIOT - 3 szt POBIEDA - 2 szt RAKIETA - 2 szt ZARIA - 1 szt Sprzedaż całości wyłącznie bezpośrednio w Łodzi. Cena 1500,00 zł Kontakt na PW Zdjęcie dla miłośników zegarków radzieckich-może się "wstawi"
 5. https://kraff.pl/30-zegarki-hamilton Osobiście nie kupowałem, ale koledzy klubowi, którzy robili zakupy polecali
 6. Mam zaledwie ok. 4-letni staż, postów niewiele ponad 50 i mam nadzieje, że post zamieściłem w odpowiednim dziale. Moją intencją było przedstawienie stanowiska osoby, która dużo korzysta z klubowego forum i chciałaby aby było to przede wszystkim forum miłośników ZEGARKÓW. To w dużym stopniu będzie możliwe w zależności jaki będzie regulamin forum.
 7. Wątek pojawiający się wielokrotnie na forum: 50 postów dla możliwości korzystania z BAZARKU. Proponuję wprowadzić kwarantanne czasową ale odpowiednio długą: pół roku-rok /do uzgodnienia/ od momentu zapisu. Wyeliminuje to skutecznie zapis do klubu w celu "mam zegarek ile jest wart" i nabijanie 50 postów w celu sprzedaży na bazarku. Ponadto wprowadziłbym karencje powiedzmy "tydzień-miesiąc" do napisania pierwszego postu; nowy użytkownik może w tym czasie poczyta i zaznajomi się z zasadami panującymi na forum. Do dyskusji są też tematy "poboczne": wieczne pióra, perfumy i inne po godzinach - są specjalistyczne fora !
 8. waldy

  Perfumy

  Czy jest salon, sklep gdzie mają tester z tym zapachem?
 9. waldy

  Perfumy

  Przymierzam się do Zino ale po lekturze uznałem, że warto by było przetestować zapach. Niestety nie znalazłem miejsca w Łodzi gdzie byłoby to możliwe. Może jakaś podpowiedź od mieszkańców "ziemi obiecanej"?
 10. Takich wydawnictw nigdy za wiele! Pobrałem aplikację. Czekam na wersję papierową!
 11. waldy

  Wybór pióra.

  Nowy nabytek: Gdzieś czytałem, że pióra tej marki mają "specyficzny zapach" ? Potwierdzasz ?
 12. Korzystałem z usług w Tempusie /radzieckie i szwajcar/, 6-go Sierpnia /Roamer/ i na Zarzewskiej /radzieckie i szwajcar/. Nie miałem zastrzeżeń a cenowo najdrożej w Tempusie najtaniej na Zarzewskiej.
 13. Tak wygląda na słabym technicznie zdjęciu seiko 5 z paskiem "pattini"
 14. Mam seiko 5 z niebieską tarczą "ubrane" w granatowy pasek pattini i jak dla mnie jest ok!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.