Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jacobghost

Użytkownik
  • Content Count

    42
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

55 profile views
  1. Cześć, Wpadłem ostatnio na pomysł wypróbowania zegarka z Chin, coś pokroju Parnisa tyle, że bez logo. Na tarczy chciałbym umieścić własny napis lub logo. Czy znacie osobę, która podjeła by się wykonania takiego zadania najlepiej z Warszawy ?
  2. Dzięki . Szczerze mówiąc to nie wiem od kogo jest guma - dostałem ją gratis do zestawu. Wygląda identycznie z twoją, posiada klamrę sygnowaną logiem Davosa. Całkiem możliwe, że Davosa bierze gumy od Bonetto. Jeśli chodzi o jakość wykonania to jednak Longines wydaje mi się być lepiej wykonany, szlachetniejszy. Davosa jest bardziej surowa. Co nie znaczy, że dużo gorsza. Obydwa zegarki mają coś w sobie. Davosę traktuję jako kolejny, logiczny krok w drodze do mojego marzenia tzn. Omegi Planet Ocean 45.5 mm
  3. Cześć Wszystkim, A ja chciałbym się pochwalić swoją Davosą Argonautic Chrono na dedykowanej gumie. Zegarek mam od kilku dni. Kilka słów refleksji: Na Davosę przeszedłem z kwarcowego Longinesa Hydroconquest. Jak dla mnie to duża zmiana - Longines od początku wydawał mi się trochę za mały, za delikatny. Davosa jest dużo grubsza, lepiej układa się na dłoni. Mam drobne zastrzeżenia do gumy - jest trochę za gruba i sztywna. Stockowej bransolety jeszcze nie mierzyłem. Jak tylko to zrobię podzielę się z wami wrażeniami.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.