Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Sahij

Użytkownik
 • Content Count

  589
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sahij

 1. Cześć. Proszę o podpowiedź, jaki sklep oferuje największy wybór tych akcesoriów do GShocka. Poszukuję czarnego kompletu do mojego GLX5600. Mam tabelę zgodności między modelami gshock, ale mam też kilka wątpliwości. W grę wchodzą tylko oryginały, ale: - czy czarny mat to zawsze ten sam odcień w bezelach i paskach? - bezel musi się zgadzać, czy mogę dobierać różne fasony pasków, zakładając, że mocowanie 16mm pasuje? - czy wpadł komuś w oko sklep, który oferuje komplety? Uprzejmie dziękuję za pomoc.
 2. Naprawdę fajnie siadł Nowy z drugiej ręki. Za 5dych 🤩
 3. Grawer wydaje mi się dość głęboki. Rysy chyba na tyle głębokie, że sama gąbeczka (czy włóknina którą proponuję) nie usunie rys. Gdyby to był mój zegar to podszedłbym do sprawy najpierw papierem wodnym, coraz grubszym. Może pastą polerską i mikroszlifierką (ja używam takiej do manicure z rossmana, do której pasują końcówki dremel). To do pozbycia się rys. Potem satynowanie włókniną 3M - wymaga wprawy przy kierunku ruchu, żeby zachować oryginalny kierunek satynowania. No ale tak jak pisałem, ja lubię podłubać na własne potrzeby, może jakiś kolega fachowiec będzie miał więcej do powiedzenia.
 4. Taki ładny vintage print od żony do kompletu dziś dostałem 😍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.