Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

andykrk

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Początkujący

Recent Profile Visitors

10 profile views
 1. Dziękuję bardzo Jakoś mam słabość do tej marki i tych zegarków. Chociaż chodzi mi po głowie też coś z trochę wyższej półki.
 2. Chyba nie jak dla mnie bardzo dobrze pasuje. Super się nosi i bardzo poprawia odbiór zegarka. Edit: Ok teraz patrząc jeszcze raz na zdjęcie rozumiem skąd to pytanie. Faktycznie wygląda jak by te odcienie się znacznie różniły ale to tylko złudzenie.
 3. Dołączam do fanów Orienta z moim Kamasu
 4. andykrk

  Twoja kolekcja!

  Cześć, Chciałem się przywitać moją skromną kolekcją :)
 5. Widziałem też ten model ale zupełnie nie mój styl. Nie śledzę branży zegarkowej ale zauważyłem, że jest dosyć ograniczony wybór chronografów. Na stronach jest sporo niedostępnych modeli. Czy to wynika z jakiś covidowych problemów branży czy o co chodzi? Jak kupowałem 5 lat temu DS-1 to mam wrażenie, że tych chrono w automacie tak do 5tys był spory wybór.
 6. Cześć 😊 Od 5 lat jestem posiadaczem Certiny DS-1 i zaczyna chodzić mi po głowie myśl o chronografie. Chciał bym coś też w automacie. Zacząłem się rozglądać i mam wrażenie, że w sklepach jest jakaś totalna lipa i bardzo mały wybór. Moim ideałem jest kwarcowy model DS-2 Chrono C024.447.11.081.00 . Ta szara tarcza wygląda super. Mój kumpel go posiada. Problem w tym że z automatów widzę tylko dwa rodzaje. Większy 44mm ma cyfry na 8, 10 i 2 godzinie a mniejsza wersja 42mm ma cyfry na 3 i 9. Z racji nadgarstka to 42mm to taki maksymalny optimal. Z tego co czytałem to te podstawowe mechanizmy nie mają jakiś szałowych opini a te dwa modele to też nie do końca to o co mi chodzi. Czy możecie polecić jakieś inne ciekawe modele? Może coś przegapiłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.