Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EnamelDial

Użytkownik
 • Content Count

  762
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  piz*\

Recent Profile Visitors

563 profile views
 1. Zdjęcia mojej nowej pasji - giloszowania i grawerowania. Zapraszam serdecznie.
 2. bo co napiszę post to dostaję od moderatora ostrzeżenia : "cytujesz zdjęciem" Pozdrawiam :-)
 3. Ostatnie zdjęcie na tyn forum. Pozdrawiam. reszta zdjęć : https://www.facebook.com/profile.php?id=100011801394432 Życzę zdrowia. Leszek. :-)
 4. Moje tarcze z emalii na gorąco. Wykonane na podkładach z miedzi, srebra, złota. Wypalane na emaliach Schauer.
 5. EnamelDial

  Giloszarka.

  Photos of the construction of a rose engine (engine turning guilloche). He built Leszek Kralka. Zdjęcia z budowy giloszarek.
 6. Wobec braku zainteresowania kończę wątek . Więcej zdjęć z budowy giloszarek na mojej stronie na FB : https://www.facebook.com/profile.php?id=100011801394432 Zdjęcia z dzisiaj : Pozdrawiam. Temat zamknięty.
 7. :lol: Jimmi na tej lince powstawały pierwsze tarcze :lol: ale postaram się ją wymienić na czarną Przebudowa stołu do tokarki tez nie jest antyczna ale nie mam juz czasu na połączenia śrubowe. rozdzielenie :-) gotowy pomalowany stół z reszty stół jubilerski pozdrawiam
 8. Dzisiaj lekki dzień - Moto GP i Giro i zabrałem się za "projektowanie" nowego zespołu napędu rosy. Jimmy pewnie teraz leży na plecach i śmieje się :-) :lol: ale trudno :lol: Nie znam się na projektowaniu w CAD i wszystko muszę robić na "żywca" Pozdrawiam
 9. Bo ładnie będzie wyglądać i gdy bym sprzedawał to będzie miała jakiś urok "antyku" :-) Dziękuję :-) Adam buduje na podstawie tego filmu i mam nadzieję że tak będzie działała. W naszym zegarku nie ma takich cięć z wyjątkiem podziałki . Dziękuję za wsparcie :-) Film do liniowej : https://youtu.be/MDR1mSm59lk?t=8s Koniec przebudowy liniowej idzie do malowania dzisiaj początek przeróbki Rose Engine :-))) Pozdrawiam i zapraszam do oglądania, reklamowania i oceniania :-)))))))
 10. Dziękuję Blase :-) Właśnie taką niestety muszę kupić co najbardziej mnie wkur....a. Zależało mi na zachowaniu "klimatu" - czegoś w tym rodzaju : Dzisiaj przyszła pocztą rolka napinacza ze starej grawerki za którą dałem 150 zł tylko po to by zrobić w klimacie antyków. ( zdjęcia dam wieczorem bo teraz w przerwie oglądam sejm ). Wieczorem więcej bo dzisiaj pierwsze przymiarki do przeróbki Rose Engine . Pozdrawiam
 11. Dziękuję Panowie. Dzisiaj poskładana w całość, pierwsze cięcia. Została jeszcze obrotnica (podzielnica) którą niestety muszę kupić nową bo używanej nie mogę nigdzie dostać. Jimmy fakt to jest ustrojstowo :-))))) 5 ruchomych stołów, 1 obrotnica + 6 stół, 1 przekładnia pasowa i 3 liniowe :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Lorch prawdziwy Lorch :-) pozdrawiam
 12. Dziękuję za miłe słowa :-) Budowa postępuje. Kilka fotek z dzisiaj : Mam nadzieję że w tym tygodniu będą pierwsze cięcia :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.