Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kewvin

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kewvin

 1. Kewvin

  Buty

  A jaki normalnie nosisz rozmiar butów ? 43/44?
 2. Kewvin

  Twój ogród

  Cześć, szukam jakiegoś ciekawego drzewka/wysokiej rośliny doniczkowej na taras, która może stać na zewnątrz cały rok. Najchętniej coś egzotycznego, zielonego. Co możecie polecić ?
 3. Tak było do 2022 roku teraz już nieaktualne.
 4. Kewvin

  Buty

  Buty o Suit Supply nie cieszą się zbyt dobrą opinią. Na pewno nie za cenę regularną.
 5. Kewvin

  Formuła1

  Ja polecam śledzić co jakiś czas, czy nie pojawi się nowa pula biletów.
 6. Kewvin

  Perfumy

  Dostałem z Notino kilka próbek tego zapachu. Bardzo go lubię
 7. Same skrajności. Pokazując powyższych modeli, pokazujecie straszne skrajności. Mężczyzna musi być męski, ale jest jedno bardzo mądre przysłowie, "facet w różowym swetrze, nadal będzie mężczyzną, a piz*a ze złotą ketą, nadal będzie pizdą". Nie przejmowałbym się na Waszym miejscu, że chłopcy chodzą w leginsach, osiwiejecie przez to. Jedni chodzą w glanach z irokezami, inni w marynarkach bespoke, jeszcze inni w rurkach. Mi nic do tego. Przeszkadza mi jednak, że muszę do czegoś dopłacać wbrew swojej woli. Bardzo cenię górników, uważam, że nie powinniśmy zamykać kopalni, powinniśmy odciąć im 13 i 14 pensje, wczasy pod gruszą, bony świąteczne i szybką emeryturę. To tyczy się wszystkich państwowych interesów. Ci którzy pracują ciężko fizycznie, powinni zarabiać dobre pieniądze, można im nawet pensje podnieść, ale stałe premie to do mnie coś strasznego, choć bardzo to pomogło wyżyć mojej rodzinie. Powinniśmy po prostu nikogo nie faworyzować i wy***ać darmozjadów, którzy siedzą za biurkami, tylko po to by móc im płacić (Sam już nie pracuje fizycznie). A teraz opowiem kawał. Jedzie facet na wielbłądzie przez pustynie już czwarty dzień bez przerw, bez wody i jedzenia. Ledwo się utrzymuje, a tu nagle wyprzedza go rowerzysta, więc krzyczy za nim: - stój rowerzysto, powiedz mi jak to możliwe, że jedziesz po pustyni na rowerze tak szybko, pomimo strasznego upału i nawet ni wyglądasz na zmęczonego? - Proste odpowiada, im szybciej jadę, tym jest mi zimniej. Przez "wiatr". Facet podchwycił pomysł i zaczął strasznie poganiać wielbłąda, tak by jechał jak najszybciej. Po jakimś czasie wielbłąd padł. Staje nad nim, spluwa i mówi " o *, zamarzł j**any".
 8. Dzień dobry. Panowie, przepraszam, że pytam tutaj, ale nie znalazłem odpowiedniejszego tematu. Właśnie zadzwonił do mnie brat, że jego kursant (jakiś szef kuchni ze statków), chce mu sprzedać nowy zegarek Invicta Russian Diver. Model No. 10364 za 200 zł. Sądząc po sytuacji materialnej jego właściciela nie sądzę aby była to podróbka. Ale do rzeczy, mieliście kiedyś styczność z tym zegarkiem? Warto się nim zainteresować ( nie zwracając uwagi na cenę). Z góry dziękuję za podpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.