Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mc9

Użytkownik
 • Content Count

  323
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

752 Mistrz

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. “That's one small step for man, one giant leap for mankind.”
 2. Jak się go nosi? Powiedz w dwóch słowach, jakie są Twoje wrażenia z tego zegarka. Strasznie podobają mi się jego foty, ciekawe jestem wrażeń z użytkowania.
 3. Czy któryś z szanownych kolegów jest może w posiadaniu tego modelu i chciałby nim pospamować trochę w wątku?
 4. mc9

  GW-9400 Rangeman

  Dzięki @clusca i @jestem_w_shocku za odpowiedzi. Tak czy siak, zaczynam szukać jakiejś promki na GW-9400, z głowy nie mogę sobie wybić go od pół roku, także to znak, że należy go nabyć drogą kupna 😉
 5. mc9

  GW-9400 Rangeman

  Dzięki! a spojrzenie pod kątem od lewej? W GW-M5610-1ER właśnie zanikanie zerkając od lewej denerwuje mnie najmocniej, bo to na w sumie najbardziej naturalny kąt sprawdzania godziny, jak się nosi zegarek.
 6. mc9

  GW-9400 Rangeman

  Czy standardowy rangeman ma ten sam problem co GW-M5610-1ER z czytelnością? Tzn. pod pewnymi kątami, ekran trochę zanika, czy tutaj wszystko jest prima sort?
 7. chyba już 2 lata nie jest produkowany, także zerowe szanse na znalezienie nówki w sklepie
 8. Stety i niestety jest to pasek od majfrendów. Moonphase ma 21mm rozstaw i tak ciężko jest coś ciekawego do niego znaleźć, a w kolorze niebieskim, pasującym do zegarka to już w ogóle jakieś graale są. Myślałem, że ten to będzie ideał, a tymczasem nie pasował do oryginalnej klamry (18mm przy zapięciu oryginalne vs 20mm paska). Ostatecznie udało mi się znaleźć klamrę no-name 20mm. Nawet nie wiem, czy Omega ma w ogóle takie w swoim asortymencie.
 9. Przy okazji dzisiejszego focenia, u mnie też dziś wjechał nylonowy pasek. Udało mi się znaleźć wersję z niebieską nitką i całkiem fajnie się to prezentuje na moonphase:
 10. Bondziorno! Szybkie przewietrzenie Bonda przed premierą filmu.
 11. mc9

  GWG 1000 MUDMASTER

  tak jest, od początku taki był plan i tego się trzymamy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.