Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mc9

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

174 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. 1. Tissot 2. Omega 3. Balticus 4. Jaeger-LeCoultre 5. Casio
 2. tak, czekam na brązowy 21mm, a że takie zestawienie kolorów mi się bardzo podoba to chodzę w za szczupłym
 3. wtorek, a do tego nowy obiektyw, to trzeba było coś cyknąć, dopiero zdjęcie uświadomiło mi, że data nie zmieniona, a i księżyc chyba o dzień czy dwa za daleko 🤷‍♂️
 4. Jako wielki fan tego zegarka polecam z całego serca. Mi wciąż bardziej podoba się na pasku. Obecnie noszę na brązowym, który moim zdaniem świetnie komponuje się z niebieską tarczą. Zegar piękny, super dokładny (u mnie +1s), aczkolwiek ma swoje drobne wady. Tak jak pisał kolega @maariusz daty nie sprawdzisz szybkim rzutem oka na tarczę, a dodatkowo czasem w sztucznym świetle traci trochę swojego uroku.
 5. Zegar piękny! Musiałeś na niego czekać 106 dni i 106 nocy, czy takie kupuję się od ręki?
 6. Speedy tuesday mój wjechał na brązowy pasek i bardzo mi się to zestawienie podoba.
 7. Wiecie może gdzie można dostać świecącą lumę do GA-2100, cały ten ring z indeksami? Moje poszukiwania na Ali kończą się na odnajdywaniu tylko bransolet itp.
 8. Wiecie może gdzie można dostać świecącą lumę do GA-2100, cały ten ring z indeksami? Moje poszukiwania na Ali kończą się na odnajdywaniu tylko bransolet itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.