Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Saint

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Zegarki :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, racja, ta zakrętka od pasty do zębów też mi trochę przeszkadza
 2. Zastanawiam się nad Omegą Seamaster 300m w automacie, po głowie chodzi wersja gładka z rynku wtórnego (Seamaster 300 m CoAxial ceramic) lub nowa z inhausowym werkiem. Problem jest tej natury, ze starsza wersja podoba mi się bardziej (data na godz.3, cieńsza, tańsza) a nowa jest bardziej funkcjonalna (antymagnetyczny werk z certyfikatem Metas, bransoleta z systemem szybkiego dopasowania). Co byście doradzali?
 3. Ja bym brał z tutaj zaprezentowanych Tissot gentleman powermatic silicium 👍
 4. Piękny jest ten Panerai Marina, gratuluję Leszek, gdyby nie to, że wybrałem klasykę i czystą tarczę, i gdybym szukał czegoś z sekundnikiem i datą, byłby to właśnie mój wybór;) Choc przyznam, że Marina Sanika też się świetnie prezentuje 👍 Z początku zegarki Panerai wydawały mi się ładnie to ujmując „dziwne”, ale im więcej na nie patrzę, tym bardziej nie mogę od nich wzroku;)
 5. Brzmi to bardzo dobrze, klamka zapadła, pochwalę się jak zegarek dojdzie
 6. Tez jestem tego zdania 👍 wiadomo, że zegarek mechaniczny nie będzie nigdy tak dokładny jak kwarc, ale powinien w miarę dobrze pokazywać czas, inaczej można kupić dla ozdoby bransoletkę, a nie zegarek;) Podziałki minutowej nie ma, ale trochę by mnie drażniło, że zegarek w cenie od 20k wzwyż, niedlugo po nakręceniu i ustawieniu poprawnego czasu, pokazuje np. 11:55 lub 12:05 w samo południe;)
 7. To dobra wiadomość, ja myślałem o nowym 914 (też bez sekundnika), w najczystszej formie, tylko dwie wskazówki, o sekundy się więc nie martwię, tylko martwiły mnie te doniesienia o gubieniu kilku minut, ale jeżeli u Ciebie nic takiego nie występuje to chyba się skuszę na ten model ☺️
 8. Dzięki bardzo za poradę, potwierdza się więc problem opisywany na zagranicznych forach z gubieniem kilku minut. Zastanawiałem się właśnie, czy ten werk z 8 dniową rezerwą chodu już dopracowali lub czy jeżeli po nakręceniu do oporu odczekam godzinkę i skoryguję czas (takie porady wyczytałem) / nie będę dokręcać zegarka w ciągu tygodnia, to czy wówczas będzie trzymać w miarę dokładnie czas. Chodziłoby o nowy zegarek, więc łudzę się, że może coś producent w między czasie poprawił. Ewentualny serwis jak rozumiem wchodzi w grę tylko u Panerai (czy inny zegarmistrz sobie z nim również poradzi, podobnie jak z Unitasem)?
 9. To i ja dodam zdjęcia, zegarek (co prawda w ramach redukcji pójdzie prawdopodobnie w świat, ale biję się jeszcze z myślami): Oraz takie Cartier do kompletu;)
 10. Zgadza się, wielu zagranicznych AD wystawia zegarki również na Chrono, żeby dotrzeć do większej liczby klientów 👍
 11. Piękne te Panerai, po obejrzeniu tych wszystkich zdjęć będzie to najprawdopodobniej mój następny zakup;) czy werk P.5000 z 8 dniową rezerwą chodu jest godny rozważenia, ma któryś z kolegów taki model? Czy bezpieczniej byłoby się rozejrzeć w modelach z 3 dniową rezerwą chodu?
 12. Swojego czasu też mi chodził po głowie ten pilot, świetny 👍
 13. To dla odmiany od bondowskich diverow i Moonwatch’a (które są swoją drogą również świetnymi zegarkami) pokażę mojego jeszcze do niedawna garniturowca numer jeden:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.