Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jorguś77

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    896
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jorguś77

  1. WWW.uhren-kathke.de Zerknąłem teraz na ich stronę, i nie są tylko w Dreźnie,
  2. Takowego nie znam, ale jest internet, albo trzeba by było gadać z Sinnem, Tzn. Z firma sinn, żeby coś w Polsce zmajstrowali
  3. Nie, to punkt serwisowy sinna, mały zegarmistrz który naprawia i posiada stare zegarki, ale istnieje w Dreźnie drugi punkt handlowy - niestety w nim nie byłem
  4. Nie, nie specjalnie, przy okazji będąc w dreźnie zahaczyłem o zegarmistrza
  5. Nie problemu nie było, tylko ze biłem się samym sobą żeby wydać tyle pieniędzy na sprzączkę, poza tym miałem w zanadrzu kupienie jeszcze paru gadżetów, wiec całkiem ładna sumka by się uzbierała, Poza tym kupiłem na chrono i przyszła zbyt duża i odsyłałem, dlatego wolałem kupić stacjonarnie, i tutaj znów pojawił się problem bo to tylko w Niemczech, ale w dreznie fajnego zegarmistrza i kupiłem mając pewność ze to ta właściwa Takie małe perypetie :-)
  6. Pasek leżał u nie już z pół roku, ale brakowało mi zapięcia, Tak nie posiada ono mikroregulacji, ale nie przeszkadza mi to wcale Pozdrawiam Jurek
  7. :-) zegarki kupuje ciagle, ale vintage za niewielkie pieniądze a zakup nowego zaplanowaliśmy na 50- tke Kolegi Leoric, wycieczka do Sinna i Ew muzea zegarkow w Niemczech. A wzywany EZM zmienił portki i się znów nosi
  8. Dziękuje, następny dojdzie za 7 lat, bo będzie wycieczka z Kolega Leonem do Sinna, po nowego sinna ????
  9. Dobre rzeczy są zawsze trzy, a sinny lubię bardzo 104-ka tez jest zacna
  10. Oj tam, oj tam, Z dachu samochodu wskoczył na rękę ???? Ale zmiana nastąpiła
  11. Oni po złej stronie drogi jeżdżą, to może potrafią :-)
  12. Dla mnie nie wyglada dziwnie, Z tego co się orientuje to zamysł koronki po lewej stronie powstał po to aby nie zachaczyc koronka i aby nie uwierała w rękę, bo ezm to jest zegarek dla służb specjalnych, może się kiedyś sam Bond skusi :-)
  13. Ja tam się przyzwyczaiłem, i chętnie noszę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.