Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

nemo007

Nowy Użytkownik
  • Liczba zawartości

    49
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Początkujący
  1. bardzo dziękuję, i przepraszam , że wypaliłem z tym pytaniem w tym temacie.
  2. Szanowni, czy ten zegarek rzeczywiście jest oryginalny? http://allegro.pl/omega-de-ville-z-cudowna-tarcza-zlocona-dla-damy-i6050370765.html
  3. Zbigniew mistrz! Ten pan może i przejdzie do historii, jak "tarcze warszawskie"
  4. oj tak, dzięki temu mam tego bałtyka:)
  5. A to mój ostatni zakup i pierwszy Polak od kolegi prixa:)
  6. Ja też właśnie miałem przyjemność kupić od kolegi prix65 przepięknego Bałtyka .
  7. przepiękna jest, dotąd kostki mi się nie podobały, ale ta rakieta wszystko zmieniła:)
  8. A to mój najnowszy zakup, od kolegi z forum, w doskonałym stanie. Wostok Buran
  9. i do tego ten brak odstępu pomiędzy 29, a "jewels":)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.