Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dante Alighieri

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About Dante Alighieri

 • Birthday 12/13/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nowa Sól
 1. To znowu ja .... zna ktoś może dane techniczne nwostokowego 24xx. Konkretnie chodzi mi o długość osi sekundowej w 2409 i 2414. Oś jest taka sama i rekompensowano grubość kalendarza tuleją na sekundniku czy 2414 ma dłuższą oś?.
 2. Cześć Pojęcie beat error jest zapewne znane wszystkim grzebaluchom. Czy jest możliwość wyregulowania tej niezgodności przesuwając ruchomą przesuwce mocowania włosa? Oczywiście do pomiaru posługując się wibrografem.
 3. zapytajka techniczna Ural - trzy koła na jednej osi przekazania napędu na oś sekundową ( ta przechodząca przez mostek) . Czy wszystkie trzy zębniki mają siedzieć na osi sztywno czy któryś ma się obracać niezależnie od osi?
 4. czy jest możliwość dokładnego datowania tych werków UMF2 wiadomo co oznaczają sygnatury cyfry i litery na mostku zespołu naciągu ?
 5. Wiesz podziękowałem bo wydawało mi się raczej w dobrym takcie również powiadomienie że jednak nie będę zainteresowany. Fakt że dałem się potem sprowokować odpowiedzią tego Pana. Zresztą w jego ofercie kilka kwiatków ...np Mir unikat. Może się mylę ale ja w takiej widziałem tylko późniejsze Wostoki. co do regulaminu zał 2 Artykuł 2. ZDJĘCIA (MINIATURKI) Sprzedający zobowiązany jest przedstawić Towar na co najmniej jednym zdjęciu (miniaturce) umieszczonym na serwerze należącym do Allegro.pl. Zdjęcie to musi spełniać poniższe wymagania: Prezentacja Towaru na zdjęciu musi mieć taką formę i postać, aby nie budziła wątpliwości, co do faktycznego i rzeczywistego przedmiotu sprzedaży, w ramach danej Oferty. Boków kopert nie było widać na zdjęciach aukcji więc o nie poprosiłem. Zresztą sam dużo sprzedaję nie koniecznie na allegro i zawsze jak ktoś prosi o dodatkowe foty to je otrzymuje i nawet jeśli nie kupi towaru nie jest to dla mnie zawracaniem czterech liter. Po pierwsze zawsze może wrócić po inny towar i mu się spodoba, a jeśli kupi nie może zarzucić mi że nie umożliwiłem mu dokładnego obejrzenia towaru nawet jeśli po jego otrzymaniu będzie rozczarowany. Porównajmy to do reala prosisz o zegarek sprzedawce w celu obejrzenia nie decydujesz się oddajesz i słyszysz od sprzedawcy ,,to co pan mi cztery litery zawracasz".
 6. http://allegro.pl/koperty-2-x-poljot-budzik-niezle-stany-okazja-i7310606331.html Ot taka ,,przemiła" korespondencja ze sprzedawcą Allegro mnie dzisiaj spotkała .... buractwo sprzedawcy ,,stanli1" i jego kultura osobista powala. Zatem uważajcie na tego Pana . ---Koperty 2 x Poljot budzik - niezłe stany-OKAZJA (numer oferty: 7310606331)--- Maile czytamy od dołu żeby zachować chronologie https://tufotki.pl/khwBB
 7. maniek gdzieś na wcześniejszych stronach była taka może jeszcze aktualne
 8. Poljoty i czarna rakieta kwarcowa cały czas do wziecia.
 9. Zatem zamontowana grzałka w zamyśle nie służy do podgrzewania płynu tylko suszenia po myciu? Rozumiem że zegarek rozkręcamy co do śrubki pozostawiamy tylko kamienie w płytach. Czy łożyskowanie sprężyste można zostawić czy też powyciągać. Jakich części nie myjemy w czyszczarce z gronalem i benzyną?
 10. Przepraszam że odgrzewam tego kotleta ale mam pytanie na temat użytkowania Elmy. Doświadczonych mistrzów trzeba mi. Własnie dzisiaj przyszła ta cud maszyna. Wiem że antyk ale dla takiego amatora jak ja powinna spokojnie starczyć. Jak to jest z tym podgrzewaniem? Rozumiem że płyn czyszczący, wodę wlewamy do słoików ...w moim antyku są trzy kwadratowe i pod żadnym nie ma grzałki do podgrzewania, dopiero pod centralnym okrągłym metalowym pojemniku z otworami widać że coś tam jest ukryte pod dnem. Raczej kiepski pomysł z wlaniem tam płynu choćby ze względu na brak możliwości sensownego opróżnienia tego pojemnika. Do czego jest ta grzałka skoro nie ma pojemnika na płyn? Czy mistrzowie z własnego doświadczenia podpowiedzą mi jakie części czyścić w elmie jakie nie. Na jak długo najlepiej wstawić pranie, płukanie, odwirowanie - zegarki raczej naręczne zwłaszcza z myślą o malutkich biżuteryjkach myślałem kupując cudo, bo nikt u mnie nie chce takich naprawiać a mam kilka ,,dameczek" Enicara do wyczyszczenia. Z góry dziękuje za pomoc.
 11. No widzisz a ja dopinam na pierwszą dziurkę dzięki serdeczne
 12. odsprzedam ruskie zegarki.... wszystko 50pln za sztukę + wysyłka Mechanizmy są na chodzie ale nie sprawdzałem dokładności ...w każdym razie tykają. Historia serwisu jest mi nie znana. Sprzedaje bez pasków. https://tufotki.pl/UYQ4g sprzedane https://tufotki.pl/Jfblh sprzedane https://tufotki.pl/8s4W0 sprzedane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.