Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reinhold

Użytkownik
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

About Reinhold

 • Birthday 04/28/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. 18mm.Proszę o kontakt pw
 2. Jubiler dał mi jedną szt.niewiadomej produkcji i nie chciał nic powiedzieć co to jest.Przypomina bibułę i delikatnie w świetle się sypie.Zaraz po dotknięciu że złotem robi się czarna.Ładnie poleruje.Genialny efekt błysku złotej koperty zegarka.Gdzie takie kupię? Na alle.widzę coś podobnego,czy to będzie dobre? https://allegro.pl/oferta/sciereczka-do-czyszczenia-bizuterii-connoisseurs-7931700905?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=supercena&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_md_gd_galanteria_pla_ss_sc&ev_adgr=Galanteria_super_cena&ev_campaign_id=14644128655&gclid=CjwKCAiAs92MBhAXEiwAXTi25zKUplEho0joZ66uzeGb0kHxqCfTbezGw_KoRF3rgS0yNLGKNTZqhxoCfh8QAvD_BwE
 3. Panowie czy nic się nie stanie zegarkowi jeśli go dam do myjki ultradźwiękowej? Chodzi o próbę usunięcia nalotu niewiadomego pochodzenia na kopercie.Obawiam się tylko czy nie zaszkodzi mechanizmowi?
 4. Cześć,dostałem propozycję zamiany na mojego Rolex-a taki oto zegarek vacherona.Podobno jest z lat 20 i ma mase perłową. Podpowiedzcie proszę czy jest oryginalny i wart wymiany? A mój Rolex wygląda jak na zdjęciu. Pozdrawiam
 5. Panowie,kupiłem ten zegarek 2 lata temu i mimo że działał poprawnie wysłałem na serwis zaraz po zakupie.Minął rok po gwarancji za który zapłaciłem sporo pow.1.tys.zł. do dnia sprzedaży chodził bez zastrzeżeń.Problem pojawił siè po sprzedaży ,więc ja i serwis nie możemy brać już odpowiedzialności.Niestety ale jestem zdania że kupujący przełożył werk.Mam na to swoje zdjęcia orginalnego ...Mam nadzieję że udowodnię to gdy sprawa trafi do sądu. Byłbym skłonny odkupić ten zegarek gdyby był w stanie jakim go wysłałem i jakim go odebrał pośrednik kupca. Nie mam ochoty pokrywać ewentualnych uszkodzeń które wynikły po odebraniu. Dodam tylko że wykupiłem dodatkowe ubezbieczenie na równowartość zegarka gdyby przewoźnik go uszkodził.Nikt tego nie zgłosił. Dlaczego ja mam teraz ponosić koszty naprawy jeśli odbiorca nie zgłaszał tego i potem być może go uszkodził ?
 6. Zegarek nigdy nie miał problemu z ruchem. Zastanawia mnie jedno: -Kupujący to kolekcjoner doskonale znający się na zegarkach. -nie czeka z zakupem po powrocie do kraju z zagranicy a zleca odbiór i sprawdzenie bratu.Ten nie zna się na zegarkach.
 7. Tego najbardziej się obawiam.Byłem w 100% pewien swojego zegarka.Teraz nie jestem niczego pewien
 8. Nie wiem co zrobić i jak się zachować odpowiednio. Kilka tygoni temu kupiłem pierwszego Rolexa z lat 60,i postanowiłem wystawić na sprzedż moją kochaną Omega Constellation z lat 60.Atutem tego zegarka był pięknie zachowany stan i kompletna dokumentacja.Ponadto zegarek przeszedł serwis w znanym warsztacie. Zadzwonił klient przez olx,i zaoroponował cenę niższą niż wystawiona lecz na tyle satysfakcjonującą że zgodziłem się sprzedać. Z racji wartości zaproponowałem odbiór osobisty ale pan był za granicą i nalegał aby wysłać kurierem do jego brata.Ten miał przy kurierze odpakować i sprawdzić czy wszystko ok. Po dwóch tygodniach dzwoni .Mówi że w sumie brat otworzył paczkę i wszystko ok,ale teraz gdy sam osobiście ogląda i chciał zegarek ustawić to po naciągnięciu koronki wskazówek nie da się przestawić a ogólnie to stanął I się nie rusza?? Teraz co mnie zdziwiło.Ten mechanizm jest na ruch i o ile ustawia się dość specyficznie koronkę nie ciągniemy do końca, tak nie potrzeba jest nakręcać aby zaczął chodzić.Nigdy z tym nie miałem problemu. Kupujący twierdzi że ma sporo wspólnego z zegarkami i wie jak się z nimi obchodzić.Z tego co zrozumiałem jest kolekcjonerem i chyba domatorem zegarmistrzem. Twierdzi że wtopił,ma pecha nl,chyba podejrzewa mnie o złe zamiary.Ja jestem w 100%pewien że zegarek był sprawny.Nosiłem go okolicznościowo przez kilka lat ,Był na serwisie u Dolińskiego i nikt w nim inny nie grzebał. Zawsze kiedy go wyciągałem z szafy to ustawiałem godzinę i jeśli go miałem na ręce to chodził idealnie. Gdybym mógł cofnąć czas nie sprzedaobym mu tego zegarka.Chętnie też odebrałbym go zpowrotem ale sprawny,w takim stanie jak go wysłałem. Wiem że trudno coś będzie mi doradzić ale co zrobić?jak odzyskać sprawny zegarek?
 9. Tak,to nie są te same wskazówki.Chodziło mi o to że w różnych modelach nie zawsze są takie same.
 10. Wysłałem zdjęcie do autoryzowanego serwisu rolex z zapytaniem odnośnie występowania różnych wskazówek .Jednoznaczną odpowiedź dostałem, że jak najbardziej mogły takie występować w orginale. Tak jak w załączonym obrazku, innym modelu, ale z tego samego okresu widzimy podobny układ.
 11. Pan Doliński potwierdził że to są orginalne wskazówki więc nic nie zmieniam.
 12. Idealnie. Zapytam w serwisie co z tym robimy
 13. Rozumiem że w takim razie brakuje jednej.Czy kupię ją na ryneczku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.