Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Reinhold

Użytkownik
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Bywa pomocny

About Reinhold

 • Birthday 04/28/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1141 profile views
 1. Taka sytuacja,targi staroci dziadek na stoliku sprzedaje różności,w szufladzie pod szybą świeci złoty kieszonkowy zegarek .Nie zdążyłem zobaczyć co to za Marka.Podchodzi modnie ubrana parka w średnim wieku ,robią szum że są zainteresowani,pyta o cenę ,starszy pan sprzedawca wstępnie 7tys.do negocjacji za 6500 odda ale to okazja bo to praktycznie cena złomu(14k) Parka bez zastanowienia zerka tylko na ten zegarek i proponuje od ręki 5700 ale gość się nie zgadza argumentując ciągle dużą wagą złota.Dziękują ładnie i odchodzą.Po minucie kilka metrów dalej już negocjują jakieś meble. Wracając do zegarka;) zrobiła się podniosła atmosfera.Wszystkich wzrok pada na błyszczącego Sikora za 6,5k.Pan wpatrujący się obok prosi go do ręki.Nie wnikając specjalnie wykłada 6,5tys ale próbuje coś jeszcze utargować bez skutku.Wyciąga kasę i płaci szybko żeby go nikt tylko nie przebił. Cała sytuacja wyglądała wręcz książkowo.Ale zostawiając to wszystko na bok,mam do Was pytanie. Czy zegarki kieszonkowe nawet dobrych marek klasy Longines lub tym podobne są tak kiepsko wyceniane? Czy to mogła być okazja zakup takiego kieszonkowca w cenie złomu? No i czy jeżeli starszy pan który opłaca miejsce na targu, jest świadomy tego co ma, jest w stanie zrobić promocje nie bierze pod uwagę że mógłby zarobić więcej? No i czy w ogóle jeszcze istnieją okazję na targach staroci. Rozmowa trochę luźna Miłej majówki
 2. Podejdź do Dolińskiego.Mnie kiedyś zapraszał w podobnej sprawie.
 3. Najchętniej coś takiego 24/24
 4. Nie wiem czy akceptowalna dlatego pytam;)
 5. Iwc miramar top gun. Tak,5minut przyśpieszył przez dwa miesiące .Czyli do regulacji?
 6. Dzień dobry,chciałbym zapytać bo blisko dwa miesiące nie ustawiałem mojego iwc i śpieszył się 5minut.Czy to akceptowalny odchył? Jak to się ma np.do Rolexa subaru?lub innych...
 7. Ignoruj,nie odpisuj,zablokuj rozmówcę
 8. Mój telefon robi brzydkie zdjęcia.Pod lupą wygląda wszystko ok. Zasadniczo co do wykonania nie mam zastrzeżeń,bardziej chodz o ten numer ref.
 9. Wydaje mi się że to aparat w telefonie robi niewyraźne zdjęcia.Zrobię dokładniejsze.
 10. Mam taką nadzieję,dlatego pytam czy oznaczenie jest ok?
 11. Cześć,mam pytanie o miejsce numeru ref.,IWC pilot top gun miramar ma chyba na spodzie dekla numer ale bez literek iw. i jest krótki...W necie widzę że wszystkie zaczynają się od iw a kończą myśnikiem o dwucyfrowym numerem .U mnie jest 3880 Wyżej tylko numer mechanizmu i napisy producenta. Czy tak jest ok?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.