Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reinhold

Użytkownik
 • Content Count

  318
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Bywa pomocny

About Reinhold

 • Birthday 04/28/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

995 profile views
 1. Reinhold

  .

  .
 2. Żadna to okazja.Stary zegarek w rynkowej cenie. Nie o to pytałem ale doceniam i przyznaję;nie ufam i nie znam się na zegarkach. Tak jak deweloperom i na budownictwie,czy autokomisom i na mechanice. ... Ale to przecież nie znaczy że nie powinienem kupować fajnej chaty,zabytkowego mercedesa i... rolexa;) Po to są fora. Dzięki.
 3. Koledzy,obecnie jestem we Włoszech,w małym miasteczku turystycznym Arezzo. Wiele butików i kilka sklepów z zegarkami używanymi.Tłumy turystów.Sklepy z używanymi zegarkami dobrze zaopatrzone,kilka modeli Rolexa na wystawie.Do sklepu drzwi otwierają się po zadzwonieniu .Niby wszystko wyglqda dobrze ale moje pytanie jest takie: Czy można tam wtopić i czy mogą sprzedać fejka turystom? Czy takie zdarzenia miały już miejsce i trzeba uważać? Oglądałem ładnego Rolexa Submariner z zielonym pierścieniem.Zegarek wystawiony za 9500euro. Czy we Włoszech ceny za Rolexy są tańsze i ktoś z kolegów robił tam zakupy bo warto? Czy mogę z kimś z forum przejść na Whatsapp i otwierając go szybko tam na miejscu ,zrobić zdjęcie i zweryfikować z którymś tu kolegą orginalność.Jutro tam będę i zależy mi na szybkiej weryfikacji.Cz mogę liczyć na kogoś pomoc? Chodzi o ten sklep...w sieci mają mało opinii. https://www.mercuriorologi.it/
 4. Nowy nabytek Zgadnijcie jaki...
 5. Coś się ruszyło w temacie.Dostałem już dwie oferty na nowe suby w stali, pełen set z kruka,z drugiej ręki rok.2023r świeżo odebrane, za normalne pieniądze.(53tys.)
 6. Chyba muszę się w nim zatrudnić to będę blisko tematu;)
 7. Cześć,gdzie można dowiadywać się o zapisach i możliwości dopisania się do listy na suba w stali? Dzwonić co jakiś czas po salonach, czy informują gdzieś na facebokach?
 8. Pięknie podsumowane.Gdybym kupił to o tak niemiałbym 100%pewności i uczucie fejka a ręku.Mnie jeszcze zastanawiała dość krótka obecność sprzedającego na olx i konto o nazwie zegarkipl. Może jestem zbyt nieufny ale wolę (tak jak napisałeś) kupić z pewnego źródła i spać spokojnie. Ofert na olx już nie przeglądam. Twoje spostrzeżenie odnośnie dat też może być trafne.Pozdrawiam
 9. Dzięki.Chodzi mi o to czy podrabiają papiery i numery .Czy to już jest praktyka w świecie podrób? Czy zegarmistrz jest w stanie rozpoznać po częściach czy to fake? Jeśli jedynie serwis w Wawie jest w stanie rozpoznać orginalność,to ja odpuszczam bo tam się nie wybiorę,a za duże ryzyko widzę jest.
 10. Nurtuje mnie pytanie.Czy jest możliwe że Rolexa podrabiaj się do tego stopnia,że jest karta z numerami,które pokrywają się z zegarkiem? Nie wspominając o książeczkach czy pudełku które można przecież dokupić na bazarach.Jest faktura na zakup w chronext w niemczech.Jest zegarek który na pierwszy rzut oka wygląga ok.p.Doliński powiedział że do niego zajrzy,ale czy rozpozna czy to fake?Czy zegarek może być tak podrobiony,że nawet zegarmistrz może się pomylić?
 11. Rolinx? https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-rolex-ref-126610lv-starbucks-CID87-IDUV6wr.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.