Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

grzela

Użytkownik
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Koledzy, pewnie już było, ale nie mogę się dopatrzyć. Kupiłem nowy dekielek do mojego Oryginala, ponieważ stary się trochę porysował i dopiero po tym jak doszedł spostrzegłem różnicę, a mianowicie na starym jest napis „oryginal atlantic”, a na nowym „oryginał swiss”. Czy te dwie wersje występowały naprzemiennie czy swiss= podróba?
 2. Porządki w szufladzie Na sprzedaż idzie Poliot Deluxe automat 29J. Sprzedaję jako niesprawny ponieważ,po mimo że chodzi,to czasami wskazówka minutowa i godzinowa zatrzymują się natomiast sekunda w tym czasie idzie. Z plusów to ładna koperta,szkiełko z lupką(jedno mało widoczne pęknięcie koło godz. 3 REALIZACJA.
 3. A to nie ci sam od złotego Łucza? Teraz przesadzają w drugą stronę, chcą sobie odbić skuchę):)
 4. Szkiełko jest tak wypolerowane że odbił się w nim telefon robiący zdjęcie wieć chyba jest ok:) A tak przy okazji to mój dzisiejszy: I ta koronka to chyba taka jak powinna być
 5. Mam do sprzedania dwa trupki. 1.Biały gajowy,tarcza i wskazówki ładne,koperta złocona stan jak na zdjęciach,niesprawny,uszkodzony włos. 2.Sława Chorągiewka,automat sprawny,szybka zmiana daty działa,tarcza i koperta średnia,koronka nie działa tak jak powinna,luźne szkiełko REALIZACJA zł z pocztą,zapraszam.
 6. I tu się zastanawiam skąd się taka sztuka nagle wzięła w lombardzie, który odwiedzam często i z reguły jest tam sam badziew...
 7. Nacieszyłem się wczorajszym strzałem lombardowym i jest decyzja o rozstaniu:) Niestety tanio nie będzie, ale wiem że taka sztuka nie trafia się często w dodatku w stanie NOS. Cena wyjściowa to REALIZACJA,oczywiście jestem gotowy i chętny do wszelkich negocjacji. Pod spodem lepsze zdjęcia w świetle dziennym.
 8. No i pozamiatał, a ja się cieszę że Lodówkę trafiłem...
 9. To teraz nasuwa mi się myśl żeby poszukać w okolicznych lombardach jakiegoś Poljota NOS w pudełku i z papierami od Slavy:)
 10. O i za to lubię forum, dużo się można nauczyć
 11. Dzisiaj coś mnie tknęło i zatrzymałem się przy jednym z lombardów,patrzę na zegareczki a tam gdzieś trochę z tyłu leży takie coś w pudełeczku, oczy mi się zaświeciły i nabyłem. Niestety nie zbieram już Radzieckich więc rozważam rozstanie... Przy okazji to proszę znających temat o zerknięcie czy wszystko w porządku z zegarkiem i papierami. Dzisiaj coś mnie tknęło i zatrzymałem się przy jednym z lombardów,patrzę na zegareczki a tam gdzieś trochę z tyłu leży takie coś w pudełeczku, oczy mi się zaświeciły i nabyłem. Niestety nie zbieram już Radzieckich więc rozważam rozstanie... Przy okazji to proszę znających temat o zerknięcie czy wszystko w porządku z zegarkiem i papierami.
 12. Piękne sztuczki Koledzy,to ja się pochwalę moim nowym Niemcem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.