Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szumi

Użytkownik
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szumi

 1. Dzieki @lort ja czekam, aż wypuszcza czarna gumę z czarnymi end linkami. o ile wogole to zrobią. Można by było w sumie samemu przerobić paski, ale to drogo wyjdzie. kusi mnie jeszcze niebieski aikon🙂
 2. Jak ktos się wacha przed zakupem, to może moje zdjęcia pomogą z decyzja.
 3. Dzięki. To zdjęcie najbardziej oddaje jego wielkość do mojego nadgarstka
 4. W końcu dotarł do mnie, fajniutki jest p.s data i godzina nie ustawione
 5. Zamówiłem Aikon All black w Montredo, niestety czarna guma, skórzany czarny pasek z czarnymi end linkami i zapięciem motylkowym czy czarna bransoleta pvd nie są dostępne. Można się bawić w przerabianie ale nie wiem jak są montowane end linki do gumy czy skórzanego paska.
 6. Ze zdjęć w necie, wydawało mi się ze będzie większy. A jest idealny
 7. Nie kupiłem w Kruku. Raczej wybiorę się do Berlina, oferty są w granicach 6-6,5 tys zł. oferta z Zielonej Góry 7,3 tys zł
 8. ML Aikon black. Zegar jak dla mnie, idealnie wpisujący się w mój styl., AP RO plus Hublot All black. Wysoka jakość wykończenia, wersja 42 wydaje się być malutka, jednak czarne pomniejsza😉 ceny w Polsce niestety nie zachecajace do zakupów, skoro w Berlinie można kupić za Ok 6 tys zł. W Kruku rabat max 5%. Zielona Góra, cena 7300 zł i argument o Polskiej gwarancji(smiechłem). dwa zdjęcia nadgarstkowe z rożnej perspektywy. Nadgarstek mam 17,5- 18 cm, Szerokość 56 mm.
 9. https://www.uhrinstinkt.de/maurice-lacroix-aikon-automatic-42mm-ai6008-pvb01-330-1.html zachorowalem na ta wersje. w Polsce gdzieś kupię w tej cenie, Ok 6 tys zł p.s. Mierzyłem dzisiaj w Kruku. Jak dla mnie rewelacja.
 10. Od marca mam jura e8EB, kupiony w Niemczech bo taniej. niestety padł froter do mleka, (od początku był wadliwy jak się okazało). Usługa serwisowa door to door Jura Polska, działa bez problemów i naprawiony ekspres na gwarancji po 3 dniach był z powrotem w domu. Serwis Jury w Polsce, bez problemu uznaje gwarancje na sprzet kupiony w Niemczech.
 11. https://www.rolex.com/watches/gmt-master-ii/all-models.html#p=1 tak
 12. Tak. https://www.rolex.com/watches/gmt-master-ii/all-models.html#p=1
 13. Tylko tylko on miał granatowa tarcze a nie czarna.
 14. Zapomnieliscie o sky-dweller bransa jubilee stalowa i stalowo -złota jest dostępna https://www.rolex.com/watches/sky-dweller/m326934-0006.html
 15. Nie zdążyłem jeszcze kupić jura e8, a już byłem bliski, w MM w Niemczech maja dobra cenę 4180 zł. ale wpadł mi w oko Sage SES880, można kupić za ok 4 tys zł. ktos używa?
 16. Jedynym minusem modelu jura ena 8 touch, jest mniejszy zbiornik na wodę i kawę.
 17. Od 12 lat używam ekspres Jura. W domu mam zmiękczacz wody oraz odwrócona osmozę. 4 lata temu, dałem ekspres do serwisu celem przeglądu, wymiany uszczelek itp. serwis zwrócił mi ekspres bez wymiany uszczelek, gdyż nie było takiej potrzeby. teraz czas na nowy ekspres, chyba wybór padł na ena8 touch. W starym elektronika szaleje i czasami się zacina.
 18. AR coating jest pod całym szkłem, ale pod data cały czas się wyróżnia. ciekawe dlaczego?
 19. Jest już nickname dla nowego rolex’a z zielonym bezelem
 20. to mamy tak samo daleko, Osów. 👍😀
 21. mieszkam na lewym brzegu, wiec do puszczy Bukowej mam 20 km. Dojeżdżam samochodem. puszcze Wkrzanska już objezdzilem, wszerz i wzdłuż. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.