Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piotrek39

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4662
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    26

Zawartość dodana przez piotrek39

  1. Dlatego powiedziałem , że nie zgadniecie [emoji3] drugiego tez na zdjęciach nie ma [emoji2369]jeszcze chwila , dojadę do domu to poopowiadam. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Jeden z dwóch dziś zakupionych [emoji3] drugi będzie do odbioru po niedzieli [emoji57] nie byłem przygotowany na taki wydatek dziś [emoji2369][emoji3][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Nie zgadłeś [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Takie na dziś dzień na wystawce. Co wybrałem ? Nikt nie zgadnie [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. 44 latek , czuje się na ile wyglądam [emoji3] powiedzmy na 44 [emoji848] pięćdziesiątka zarezerwowana na Day-date [emoji6] ewentualnie daytona. Jestem w drodze do AD muszę zobaczyć co się tam dzieje. Może coś zamówię. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. DJ 36 więc maluch. Ale żona lubi. Do parki by 41 pasował. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Jak dla mnie Batman , choć i tak czarny wygrał , zawsze go chciałem mieć. Sub jak się pojawi to raczej pójdzie do ludzi [emoji848] jednak duże podobieństwo jest do czarnego gmt. Ale bardzo poważnie rozważam zakup DJ 41 z champagne tarczą [emoji57] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Gmt na dziś [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Wysoki poziom zakupowy [emoji3] gratulacje chłopaki [emoji106][emoji123] Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Tylko GMT [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Tarcza Mistyk [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Tarcze oczywiście mistrz Mistyk [emoji123][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. No to miłej [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Jestem zakochany w tym zegarku , w każdych warunkach się sprawdza [emoji7][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. A ja tam tego bardzo lubię [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Graty Machlo [emoji106] Piękny zegarek [emoji7] Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Mówią , że dać tyle kasy za kwarc to przegięcie [emoji57] jestem innego zdania. Szczególnie wtedy , gdy na rękę zakładam i jeszcze w upalne dni. Tyle razy mówiłem sobie , że się pozbędę [emoji3] a dalej jest [emoji41] i się nie zanosi na sprzedaż [emoji2369][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Dzięki Koperta ma potencjał. Można zmniejszyć obniżyć. Koronka celowo mniejsza niż zwykle. Ale bez problemu można zmienić. Póki co tak zostanie , może 4-5 kopert takich zrobię i przerwa. Po przerwie wrócę do tego modelu. Obecne wymiary to 45 mm bez koronki , L2L jak dobrze pamietam 54-55mm. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Gorąco mamy , lekki Tytan na bransie się sprawdza [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Nowy Model Avenger jest daleko w tyle jeśli chodzi o wygląd i wykonanie tarczy , nie mają startu do tych poprzednich. Nie hejtuje , to tylko moje odczucie. Świetne zdjęcia [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Graty , piękny zegarek [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.