Dlatego powiedziałem , że nie zgadniecie [emoji3] drugiego tez na zdjęciach nie ma [emoji2369]jeszcze chwila , dojadę do domu to poopowiadam. Sent from my iPhone using Tapatalk
Jeden z dwóch dziś zakupionych [emoji3] drugi będzie do odbioru po niedzieli [emoji57] nie byłem przygotowany na taki wydatek dziś [emoji2369][emoji3][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
44 latek , czuje się na ile wyglądam [emoji3] powiedzmy na 44 [emoji848] pięćdziesiątka zarezerwowana na Day-date [emoji6] ewentualnie daytona. Jestem w drodze do AD muszę zobaczyć co się tam dzieje. Może coś zamówię. Sent from my iPhone using Tapatalk
Jak dla mnie Batman , choć i tak czarny wygrał , zawsze go chciałem mieć. Sub jak się pojawi to raczej pójdzie do ludzi [emoji848] jednak duże podobieństwo jest do czarnego gmt. Ale bardzo poważnie rozważam zakup DJ 41 z champagne tarczą [emoji57] Sent from my iPhone using Tapatalk
Mówią , że dać tyle kasy za kwarc to przegięcie [emoji57] jestem innego zdania. Szczególnie wtedy , gdy na rękę zakładam i jeszcze w upalne dni. Tyle razy mówiłem sobie , że się pozbędę [emoji3] a dalej jest [emoji41] i się nie zanosi na sprzedaż [emoji2369][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzięki Koperta ma potencjał. Można zmniejszyć obniżyć. Koronka celowo mniejsza niż zwykle. Ale bez problemu można zmienić. Póki co tak zostanie , może 4-5 kopert takich zrobię i przerwa. Po przerwie wrócę do tego modelu. Obecne wymiary to 45 mm bez koronki , L2L jak dobrze pamietam 54-55mm. Sent from my iPhone using Tapatalk
Nowy Model Avenger jest daleko w tyle jeśli chodzi o wygląd i wykonanie tarczy , nie mają startu do tych poprzednich. Nie hejtuje , to tylko moje odczucie. Świetne zdjęcia [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.