Chyba nie ma sensu wdawać się w dyskusje z takimi znawcami tematu. Bez sensu. Logiczne jest , iż ten zegarek nie jest zegarkiem do codziennego użytku. To jest tylko uzupełnienie kolekcji , zegarek , który jest mało popularny a jest dowodem na to , że Rolex tez potrafi. Do szpanowanie są inne Rolki , Sub , DJ i tym podobne. Bo Daytona czy DD , YM ll czy SD raczej nie. Te zegarki raczej kupują ludzie , którzy mają gdzieś opinie innych. Ludzie , dla których posiadanie dłoni jest rzeczą istotną. Ale widzę , że komentują sami znawcy , którzy z nie jednego pieca chleb jedli. Z jednym się mogę zgodzić , nie jest zbyt czytelny. Ale być nie musi , to nie zegarek codziennego użytku [emoji2369] Pozdrawiam szanownych kolegów [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk