Nikt nie skopiował Twojej tarczy. Projekt od początku do końca zrobił mi ktoś inny. Tarcze sam wytrawiłem. Motyw posłał mi klient , który prawdopodobnie skasował zamówienie u Ciebie. Gdyż powiedziałem , że Twoich tarcz już do swoich zegarków nie włożę , doskonale wiesz dlaczego. Nie współpracuje z ludźmi , na których polegać nie mogę. Gdybys mnie nie blokował , z grupy wyrzucał , nie wykorzystywał moich zdjęć bez mojej zgody ( choć to mi nie przeszkadza ) dalej byśmy współpracowali. Podsumowując , tarcza moja , motyw klienta , projekt kolega Mistyk. Dziękuje za uwagę [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk