Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piotrek39

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4662
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    26

Zawartość dodana przez piotrek39

  1. Daytona [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. A ja tam się nie jaram nowościami [emoji2369] choć kermit czy tam Shrek całkiem fajny. Może się wstawię gdzieś w kolejkę. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Rolex każdy jest fajny , czy stary czy jakaś nowość , co to za różnica [emoji2369] dla mnie ważne jest , że już chyba trzy miesiące czasz nie ustawiany i po wskazówce minutowej różnicy nie widzę. Sekund nie sprawdzam [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    No nie wiem czy chinolem zalatuje , kav czy Immelman sporo zegarków w tym materiale robi. Tu jednak się trzeba dostosować do potrzeb. Mimo opinii , iż to słaby materiał , to jednaj sporo trudniej zegarek wykonać , dużo trudniej niż z brązu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Jak tylko znajdę chwile wrócę do tematu. Mam listę długą , gorzej z chęciami. Dziś powrót do renegata i jemu podobnego. To zamówienie z przed chyba roku [emoji3] i uzupełnienie zakładowego zegarka. Zaistniała nagła potrzeba. A i przy okazji dawno przymierzałem się do aluminiowego i próba nałożenia powłoki z kolorem. Na takie już lista osobna jest [emoji2369] jak nie wyjdzie to trudno. Spróbować muszę. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    To bydlak jest [emoji2369] nie ma innego sposobu by wszystko pomieścić jak mi w głowie to powstało. Nity , ring z brązu by w nim wstawić wskazówki jakie sobie wymyśliłem , musi być duży. Tem ma 50 mm L2L jak dobrze pamietam 55 mm Wysokość około 20mm może ciut więcej. To nie jest EDC , podkreślam to przy każdej okazji. Choć jak masz nadgarstek powyżej 20 cm to nie jest źle. Jest dużo zegarków z taką wysokością. Gubi się przy odpowiedniej wielkości łapy. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Nie mam , ale może zrobię. Nie idę na ilość. Im mniej tym lepiej. Nie chcę ich zbyt dużo widzieć [emoji57] Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Widzisz Rafał ? Pieniądze to nie wszystko. Przynajmniej dla mnie [emoji2369] ten gość ma już trzy moje zegarki. Za pół darmo , podejrzewam , że wiedz czemu. Dla właśnie takich zdjęć [emoji41] Za miłe słowo , dzięki chłopaki [emoji120][emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Jesień się zbliża [emoji2369] 6-sta i słonko jeszcze nie wyszło [emoji57] Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Osobiście nie podoba mi się ten SO pomarańcza. Nie chodzi o kolor , ale te indeksy [emoji57] taki Helson na wygląd , taki microbrand [emoji2369] w mojej ocenie słabo jak na Breitling. Z kolei te niżej kolorowe fajne [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Trochę złoty , a jednak skromny. Czerwone złoto nie rzuca się w oczy. Świetny ten rolek [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Tak mnie wzięło na pierworodnego [emoji57][emoji6][emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    No nie będzie [emoji3][emoji3][emoji106] Prawda taka , że niewielu w Polsce czy na świecie jest takich jak Mistyk , Leszek , Piotr K czy nieskromnie napisze ja [emoji3] je....ć się na wzajem do niczego nie prowadzi [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Nie Leszku , nie uraziłeś mnie. I mam nadzieja , że ja Ciebie też. Nie przeszkadza mi to , że pokazujesz moje zdjęcia. Jak tylko mogą Ci w czymś pomyć to super. Również miłego dnia dla Ciebie. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Leszek Tarcza kupiona jest tarczą moją , nie Twoją. Jak kupuje pasek , pasek jest mój nie tego kto wykonał. Jak ktoś kupuje mój zegarek , zegarek nie jest już mój i klient może z tym zrobić co się mu podoba. Więc jak wkładam tarcze Mistyk , którą kupiłem mogę napisać kto wykonał ale nie muszę , to jest tarcza moja. Jak pokazujesz zegarek mój z tarczą od Ciebie kupioną , to pokazujesz moją własność. Nie Twoją. Ty sprzedałeś. Motywy z każdej twojej tarczy są dostępne w sieci , to nie Ty wymyślasz motywy i je rysujesz. Każdy może ten motyw użyć do projektu. Współpracę z Tobą już kilka razy odmawiałem , za każdym razem tak samo się kończyło. Wiec niech zostanie tak jak jest. Sukcesów życzę [emoji106][emoji123] Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Nikt nie skopiował Twojej tarczy. Projekt od początku do końca zrobił mi ktoś inny. Tarcze sam wytrawiłem. Motyw posłał mi klient , który prawdopodobnie skasował zamówienie u Ciebie. Gdyż powiedziałem , że Twoich tarcz już do swoich zegarków nie włożę , doskonale wiesz dlaczego. Nie współpracuje z ludźmi , na których polegać nie mogę. Gdybys mnie nie blokował , z grupy wyrzucał , nie wykorzystywał moich zdjęć bez mojej zgody ( choć to mi nie przeszkadza ) dalej byśmy współpracowali. Podsumowując , tarcza moja , motyw klienta , projekt kolega Mistyk. Dziękuje za uwagę [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.