Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piotrek39

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4662
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    26

Zawartość dodana przez piotrek39

  1. Jak liczyć na niskie ceny , to tylko teraz. Za jakiś czas pójdą w górę i to nie mało [emoji57] straty trzeba nadrobić. Na ten przykład , tutaj sprzedaż samochodów ruszyła okropnie. Można liczyć na rabaty , za jakiś czas wszystko wystrzeli w górę. A firmy , które miały przestój musza się odbić. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Dzięki panowie [emoji120] Gasp50 Omega świetna , gratuluje [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Dzięki [emoji106] Twój tez niczego sobie , gratuluje [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Już oficjalnie się pochwale małym czarnym. Równowaga już jest [emoji6][emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. U mnie taki czarnuch mały się pojawił [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Graty !!!! Jest śliczny , i ten mechanizm w nim , to już poważna sprawa [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Daytona klasa , gratuluje i zazdraszczam [emoji6][emoji3][emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Mroova Dzięki [emoji106] Breitling 44 mm plus bransa to kawał żelastwa , niezależnie od bransolety. Ori tak samo ciężka [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Heroic to jeden z ładniejszych zegarków które miałem. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. No cóż , jak się nie ma co by się chciało to się ma co się ma [emoji3][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Dziś damka dla odmiany [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Ano są zachwyty. Znając życie kto się napali kupi za cenę z metki. Niedługo na chronomata w butiku będzie pewnie do 20% rabat. Poczekam. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Nie widać w tym porównaniu zbyt dużej różnicy [emoji57] a to przecież 47mm vs 42 mm [emoji848][emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Ktoś tam ma fajny pomysł z tymi reedycjami. To dobra droga. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Detale mnie rozbrajają , pusher jak ogniwo w bransolecie [emoji4] Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Piękny [emoji106] Jak pisałem , każdy wypust nawiązujący do starych modeli jest zejefajny. Ja się w tym zakochałem [emoji57][emoji848][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. A dziękuje [emoji120] Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Fajnie by było , ale sądząc po ostatnich wypustach , ( nie biorąc pod uwagę reedycji ) do bani. Pomału odwracam się od brandu. Mam modele , które chciałem , no może poza Navi BO1 ze skrzydłami [emoji2369] i na tym póki co poprzestaje. Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Jestem na kupnie , tylko czasy kiepskie. Błędem było pierwszego kupić żonie , zakochała się. Chyba bardziej niż ja [emoji57] ale jakiś Sub napewno się pojawi. Businessy pozamykane , zapisany jestem ale ni widu ni słychu. Co się zawlecze nie uciecze [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk Niestety , skrócony [emoji57] nie ma szans nawet na nadgarstek włożyć [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Ja myśle , że Wimbledon podoba się nie jednemu [emoji57] tylko boją się , że jak przyjdzie do odsprzedaży , to już będzie problem. Bo nie jest pospolity , prosty,popularny. Ja kupiłem bo mi się podobał [emoji57][emoji6][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Racja , leżał by tak jak DJ 41 albo sub. Tak czy inaczej na nadgarstek 18 cm jest ok. I aby nie na pusto [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.