Jak liczyć na niskie ceny , to tylko teraz. Za jakiś czas pójdą w górę i to nie mało [emoji57] straty trzeba nadrobić. Na ten przykład , tutaj sprzedaż samochodów ruszyła okropnie. Można liczyć na rabaty , za jakiś czas wszystko wystrzeli w górę. A firmy , które miały przestój musza się odbić. Sent from my iPhone using Tapatalk
Mroova Dzięki [emoji106] Breitling 44 mm plus bransa to kawał żelastwa , niezależnie od bransolety. Ori tak samo ciężka [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
Ano są zachwyty. Znając życie kto się napali kupi za cenę z metki. Niedługo na chronomata w butiku będzie pewnie do 20% rabat. Poczekam. Sent from my iPhone using Tapatalk
Piękny [emoji106] Jak pisałem , każdy wypust nawiązujący do starych modeli jest zejefajny. Ja się w tym zakochałem [emoji57][emoji848][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
Fajnie by było , ale sądząc po ostatnich wypustach , ( nie biorąc pod uwagę reedycji ) do bani. Pomału odwracam się od brandu. Mam modele , które chciałem , no może poza Navi BO1 ze skrzydłami [emoji2369] i na tym póki co poprzestaje. Sent from my iPhone using Tapatalk
Jestem na kupnie , tylko czasy kiepskie. Błędem było pierwszego kupić żonie , zakochała się. Chyba bardziej niż ja [emoji57] ale jakiś Sub napewno się pojawi. Businessy pozamykane , zapisany jestem ale ni widu ni słychu. Co się zawlecze nie uciecze [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk Niestety , skrócony [emoji57] nie ma szans nawet na nadgarstek włożyć [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja myśle , że Wimbledon podoba się nie jednemu [emoji57] tylko boją się , że jak przyjdzie do odsprzedaży , to już będzie problem. Bo nie jest pospolity , prosty,popularny. Ja kupiłem bo mi się podobał [emoji57][emoji6][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.