Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piotrek39

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4662
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    26

Zawartość dodana przez piotrek39

  1. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Abir Zelosik niczego sobie. Podoba mnie się [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Jak pokazujesz tego Navi , to chociaż byś pokazał zdjęcie aktualne , a nie dwa razy z różnymi datami. O foliach na zegarku nie wspomnę. Tysiąc razy lepiej wyglada 30 letni Navi tu nieraz pokazany. Przynajmniej widać , że zegarek kogoś cieszył i cieszy. Słabe to. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Aerospace evo 43 mm Tak , Tytan. Nie czuje zegarka na ręce. Mega wygodny , a normalnie nie mam kiedy go nosić [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Dokładnie , bezel jaki chcesz i z czego chcesz. Póki co takie będą w podstawie. Edit Pierworodny kojarzy mi się ze stokrotką [emoji848] to trochę zmieniłem [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    d*pa [emoji3] u nas jeszcze spokój [emoji57] wiec na kwarantannę , by się nie nudzić , jak taka będzie [emoji848] robię sobie zajęcie. Taka limitka [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    My jeszcze pracujemy [emoji57] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Gdyby nie post na rolex nic bym nie wiedział. Używam paypal i żadnych przelewów innym sposobem nie robię. Jest taka możliwość ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    W stół nie raz się przywali. Ponad 1000 in/min posuw szybki , czasem można nie zdążyć zatrzymać. Nie pracujemy na zmiany , każdy z nas maszynistów ma swoją maszynę. Tylko dniówki. Na tej pracuje już chyba 6-7 lat , nie pamietam. Wcześniej była moriseiki , i nomura. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Na cnc , ale jestem dość ograniczony , bo maszyna , na której robię jest olbrzymia. Na codzień sztuki kilku tonowe obrabiam. Wiec nie lada wyzwanie robić tak małe i precyzyjne rzeczy. Edit Przynajmniej 30% ręczna obróbka. Kilka rzeczy , jak dekle , pierścienie mocujące mechanizmy , koronki na manualnej tokarce. Czasem jak któryś z kolegów z tokarkę cnc ma okienko , to coś mi zrobi. Ale to bardzo rzadko się zdarza. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    No przecież się zgadza , z 6 cioma godzinami. Na 3 mam koronkę więc jest 12,2,4,6,8,10 Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Niestety mam zamiar coś zmienić. Śruby muszą wystawać , to tez jest jakaś ochrona przed uszkodzeniem bezel. Ale mam zamiar śruby dać o 1 mm większe by bezel był jeszcze mocniej i pewniej przykręcony. Nie chciałem znów 12 śrub dawać. Pod bezel jest uszczelka 1 mm może trochę grubszy. Musi być mocno skręcony. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Koperta i bezel w tym momencie 15 mm wysoka . Dojdzie 2 mm dekiel. Ale z kolei spróbuje w następnym uszy obniżyć 2-3 mm [emoji57] Tomek mnie do szału doprowadza [emoji30] Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Chodzi o wygodę nie wygląd. Seawolf jest po prostu ciężki , wysoki , przez co mało wygodny. Galactic , jeden z chronomatów mam z polerką , nie jest źle. Ja to tak widzę. No , jak by nie było , Avenger Seawolf to jednak diver i 3000 m z nikąd się nie bierze a gmt to pilot bardziej. Obydwa fajne , ale ja jednak bym zmienił na lżejszy i wygodniejszy. Nurkować rzadko nurkuje , jak tak to tylko w basenie. Edit Dodam tylko , ze kupując sugerowałem się wyglądem. To się nie sprawdza na dłuższą metę. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Do Avenger GMT przymierzałem się kilka razy. Żałuje , że wybrałem Seawolf. Obecnie rozważam pozbyć się go z kolekcji [emoji57] pewnie Gmt by został. Cóż , wszystkiego trzeba spróbować. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Dzięki panowie. Bardzo go lubię , ostatnio tylko on na ręce na wyjściowo. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Wiem , wszyscy mi to mówią. Cóż , każdy jest inny , ale to chyba dobrze [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Ty naprawdę szukasz dziury w całym. Więcej dystansu kolego, na żartach trzeba się znać. A już pisałem , masz racje [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Trochę nabałaganię w temacie [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Tak , masz racje , Ty zawsze masz racje [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Dorian , to średniak [emoji3] A tak na poważne , to wygodny jak DJ , nie wyobrażam sobie kolekcji bez niego [emoji6][emoji3][emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Ale ma skrzydła [emoji3] to tylko zegarek , jeden z dziesięciu Breitlingów. Wiec wyluzuj. Za pieska i garaż dziękuje [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Ze stycznia 2017 [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.