Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

fanfar19

Użytkownik
 • Content Count

  1796
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by fanfar19

 1. @cordi7 Hentschel H2 Sport Klassik - w sumie nie wiem. Za to H2 Botschafter mi się podoba. Damasko dla mnie to zegarki, które w ogóle mi nie leżą. Z kolei Oris Divers w wersji pokazanej - kiedyś nawet rozważałem zakup. Munłocz? Moje zdanie na temat munłocza znasz - raczej mało pochlebne jest. Dzięki za relację - kawał fajnego czytania.
 2. Taki mi wpadł w oko wczoraj. Kiedyś widziałem, potem w ogóle zapomniałem o istnieniu tej subserii. Muszę przyznać, że spodobał mi się.
 3. Po przymiarkach Tudora BB58 i Breitling SO, wczoraj na wystawie w salonie odkryłem taki egzemplarz. Kolorystyka dość zbliżona do Tudora BB58 w wersji czarnej tyle, że projekt jakby bardziej spójny mi się wydaje i bardziej naturalnie "heritage". Całkiem, całkiem
 4. Przyznam, że trochę mnie zdziwiła aż taka przewaga Tudora. Bardzo dziękuję wszystkim za uczestnictwo w ankiecie.
 5. Niebieskiego mam Oris'a GBR - w mojej kolekcji pozycja absolutnie nie do zmiany, a dwóch nurków niebieskich nie potrzebuję. Choć nie, w sumie to mam jeszcze niebieskiego TH Aquaracer ale to kwarc więc się nie liczy
 6. @Sierżant Julian różnią się średnicą ale już L2L dość podobne. 47,2 Tudor; 47,6 Breitling. W odbiorze na ręku absolutnie porównywalne.
 7. Masz oko Leszek Faktycznie GBR w rogu leży. Ale weź udział w ankiecie, proszę.
 8. Ciekawi mnie Wasza opinie na temat obu wymienionych zegarków. Który bardziej się podoba? Bardziej przypada do gustu? Tudor BB58 czy Breitling Superocean? Zastosowanie biurko, na wakacjach basen lub morze.
 9. Gratulacje. Piękna konkluzja dość w sumie intensywnego procesu zakupowego 👍
 10. Też się zastanawiam. Myślę, że kryzys gospodarczy dokonuje weryfikacji „prestiżu” marek luksusowych, w tym Tudora. Wychodzi na to, że Tudor nie jest rozpoznawalny jako marka luksusowa. Albo po prostu poradzili sobie z problemami produkcji i to wystarczyło.
 11. W grudniu 2021 AT na bransolecie kosztowała na metce 26600.
 12. Ja też coś postanowiłem pooglądać: Fajnie leży, fajnie wygląda. Nic tylko brać.
 13. Tak jak kolega wyżej napisał, były do wzięcia.
 14. Explorer'y zamawiane i kupowane na handel? Co to się porobiło...
 15. Po dość długim pobycie w zegarkowym "niebycie" pomyślałem, że coś dodam/zmienię w swojej kolekcji. Explorer I 39 kiedyś mi się całkiem podobał więc wczoraj zaszedłem do salonu, myśląc, że temat da się dość łatwo ogarnąć, w końcu Explorer I to nie Sub i z tego co pamiętałem byli tacy, co zamawiali i odbierali w ciągu paru miesięcy. A, że to było pewnie z dobry rok temu, to pomyślałem, że powinno być tylko lepiej. No to się zdziwiłem. Wersji 39 już nie ma, jest 40 o czym pewnie wszyscy tutaj wiedzą. Ale bardzo miła Pani z salonu nawet nie chciała zamówienia przyjąć. Powiedziała, że na Explorera teraz też jest lista oczekujących i ta lista jest zamknięta. Zapytałem więc o czarnego OP, mniej mi się podoba na zdjęciach ale to nic nie znaczy, na żywo może być zupełnie inne wrażenie. A kuku. Lista zamknięta i tyle. Tyle ze zmian w kolekcji...
 16. Zaszedłem wczoraj do salonu z Tudorami. I patrzę a tam dostępna cała gama BB58. Niebieski na pasku i bransolecie jeszcze mnie nie zdziwił, nigdy nie robił na mnie wrażenia ten zegarek. Ale obok stały sobie czarne BB58, jeden na bransolecie i drugi na pasku. Można było sobie poprzymierzać do woli. Pamiętam jak jakiś rok temu (może nawet dawniej) próbowałem to nie było opcji, w salonie patrzyli na mnie ze zdziwieniem. Tudor poradził sobie z dostępnością BB58? Czy spadła liczba chętnych? Czy przypadek zwykły, jaki się trafia raz na jakiś czas?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.