Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Seren

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Ten finisz najbardziej wyczerpujący! Czekało się na rozpoczęcie sprzedaży, teraz jeszcze na paczkę... hehehe nie mogę się doczekać!
 2. odświeżając temat: filmik z zegarkiem Chrisa Chadfielda (X-33 1 generacji), jednego z bardziej popularnych ostatnio kosmonautów:
 3. Ja się zdecydowanie skuszę, te fale są obłędne a jeszcze brązowa koperta! Super
 4. To teraz najważniejsze pytanie: KIEDY !!!!????
 5. Niestety Serwis Poljot, który mieści się na Igańskiej w Warszawie nie do końca pasuje do opisu kolegi Adi. Miesiąc temu oddałem im do przeglądu i wymiany szkiełka mojego VE Gaza 14. Po tygodniu dostałem smsa z informacją że jest gotowy do odbioru. Niestety na miejscu okazało się , ze owszem jest po serwisie, szkiełko wymienione ale za to posypały im się indeksy z tarczy a specjalista który je kleił obsmarował wszystko klejem! Wyglądało to szpetnie. Zegarek został oczywiście do poprawy i od tego czasu (juz 3 tygodnie) ni widu, ni słychu... A już totalnie wk@rwili mnie tym, że łaskawie poinformowali mnie że nie obciążą mnie kosztem naprawy tego co sami spartolili !
 6. Dzieki za spotkanie, zegarki na żywo duuzo lepiej niż na renderach, szczególnie Formmeister Sport w brązie. Render zdecydowanie nie domaga Generalnie jednak cała sekcja zegarkowa targów budziła zdecydowany niedosyt. Ale mam nadzieję że w następnych latach będzie więcej !
 7. McItosh ja oceniam jako osoba której gębę skrobią brzytwą pasuje mi śliskość, zapach i tak jak napisał patakug to moje prywatne subiektywne odczucia
 8. Nie mogę się doczekać, na pierwszego VISa sie spóźniłem, tego nie odpuszczę Mam jedną uwagę. Mi na przykład nazwa Uprising jednoznacznie kojarzy się z Powstaniem Warszawskim i nie bardzo mi ta data pasuje wtedy? ale to może tylko moje skojarzenia
 9. Mój Barber używa tych kosmetyków i muszę przyznać że jakość jest za***ista. I ten rasowy zapach! Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z wodą kolońską mojego dziadka. a odnośnie hobby to jednoślady i podróże (największa przygoda to objechanie całego Wietnamu na motocyklu - wycieczka miesięczna - gorąco polecam !!! )
 10. Bardzo fajny, w końcu Breitling który nie jest błyskotką tylko super eleganckim zegarkiem
 11. Jest już na stronie Czarny Pył w ofercie, ale jeszcze bezcenny Nawet ciekawie się zapowiada. Ale muszę obejrzeć na żywca Może Bartek również pojawi się na Oldtimer Bazar / Targach zegarkowych ?
 12. Mam Junkersa i jestem bardzo zadowolony, ale tak jak koledzy piszą bardziej marka modowo/designerska niż marki z tradycjami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.