Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Seren

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Seren

 1. Ten finisz najbardziej wyczerpujący! Czekało się na rozpoczęcie sprzedaży, teraz jeszcze na paczkę... hehehe nie mogę się doczekać!
 2. odświeżając temat: filmik z zegarkiem Chrisa Chadfielda (X-33 1 generacji), jednego z bardziej popularnych ostatnio kosmonautów:
 3. Ja się zdecydowanie skuszę, te fale są obłędne a jeszcze brązowa koperta! Super
 4. To teraz najważniejsze pytanie: KIEDY !!!!????
 5. Niestety Serwis Poljot, który mieści się na Igańskiej w Warszawie nie do końca pasuje do opisu kolegi Adi. Miesiąc temu oddałem im do przeglądu i wymiany szkiełka mojego VE Gaza 14. Po tygodniu dostałem smsa z informacją że jest gotowy do odbioru. Niestety na miejscu okazało się , ze owszem jest po serwisie, szkiełko wymienione ale za to posypały im się indeksy z tarczy a specjalista który je kleił obsmarował wszystko klejem! Wyglądało to szpetnie. Zegarek został oczywiście do poprawy i od tego czasu (juz 3 tygodnie) ni widu, ni słychu... A już totalnie wk@rwili mnie tym, że łaskawie poinformowali mnie że nie obciążą mnie kosztem naprawy tego co sami spartolili !
 6. Dzieki za spotkanie, zegarki na żywo duuzo lepiej niż na renderach, szczególnie Formmeister Sport w brązie. Render zdecydowanie nie domaga Generalnie jednak cała sekcja zegarkowa targów budziła zdecydowany niedosyt. Ale mam nadzieję że w następnych latach będzie więcej !
 7. McItosh ja oceniam jako osoba której gębę skrobią brzytwą pasuje mi śliskość, zapach i tak jak napisał patakug to moje prywatne subiektywne odczucia
 8. Nie mogę się doczekać, na pierwszego VISa sie spóźniłem, tego nie odpuszczę Mam jedną uwagę. Mi na przykład nazwa Uprising jednoznacznie kojarzy się z Powstaniem Warszawskim i nie bardzo mi ta data pasuje wtedy? ale to może tylko moje skojarzenia
 9. Mój Barber używa tych kosmetyków i muszę przyznać że jakość jest za***ista. I ten rasowy zapach! Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z wodą kolońską mojego dziadka. a odnośnie hobby to jednoślady i podróże (największa przygoda to objechanie całego Wietnamu na motocyklu - wycieczka miesięczna - gorąco polecam !!! )
 10. Bardzo fajny, w końcu Breitling który nie jest błyskotką tylko super eleganckim zegarkiem
 11. Jest już na stronie Czarny Pył w ofercie, ale jeszcze bezcenny Nawet ciekawie się zapowiada. Ale muszę obejrzeć na żywca Może Bartek również pojawi się na Oldtimer Bazar / Targach zegarkowych ?
 12. Mam Junkersa i jestem bardzo zadowolony, ale tak jak koledzy piszą bardziej marka modowo/designerska niż marki z tradycjami.
 13. Seren

  MOTOCYKLE

  Ja sezon rozpocząłem w pierwszy weekend marca a tu zdjęcia mojej kochanki (projekt jeszcze nie w 100% skończony)
 14. Projekt super, zegarek elegancki, nie przesadzony. Patriotyczny charakter jest ostatnio modny, ale dla mnie ważne jest że w tym przypadku nie jest tak agresywny jak aktualne trendy. Współczesną modę patriotyczną niestety odbieram bardziej jak "Polska dla Polaków" i mocno nacjonalistyczne hasła. Do tego polityka miesza swoje trzy grosze promując Żołnierzy Wyklętych czy inne tego typu motywy a odsuwając w cień mniej im wygodne. Zegarek ten odwołuje się do pięknych tradycji i zdecydowanie czekam na premierę
 15. ciepły beton dla mnie super!
 16. Kurde, ja się obawiam, że jak wystrzelicie z kilku luf na raz to nasze budżety tego nie wytrzymają.
 17. Ja polecam https://www.olfert-co.de/, mają fajne promocje, miła obsługa i szybka realizacja
 18. A ja z niecierpliwością czekam co tam planują koledzy z Vratislavii na ten rok. Na stronie niby info że zapisy na nowego Formmeistera na początku marca, nowy VIS też początek Marca, a początek marca za pasem a tu cisza Wiem, wiem niecierpliwy jestem.
 19. To od tego stojaka na zegarki dwoi się w oczach
 20. Dzisiaj pojawił się artykuł o wyłudzaniu VAT na sprzedaży zegarków Szacują że wyciągneli około miliona na zwrocie Vatu za zegarki wysyłane na Ukrainę http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21379723,wyludzili-majatek-ze-sprzedazy-luksusowych-zegarkow-cbsp-rozbilo.html#BoxNewsLinkImg&a=65&c=61
 21. U mnie dzięki koledze Mikołajowi N od dzisiaj na łapie:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.