Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plumber

Użytkownik
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. Panowie, jak można ustalić konkretne referencje zegarków, do których pasują poniższe bransolety:
 2. Zapięcie z mikroregulacją 3 stopniową - 1000 pln, do tego endlink, 210 każdy
 3. Panie i Panowie, Zdrowych Świąt i samych miłych dylematów w 2021😁
 4. Skończyły się. Hesalit oficjalnie zakończony. Biała jest świetna. Oprócz Bonda najładniejsza z 300tek.
 5. Butik, pudełko nr 1. No i chyba powinieneś dostać od Omegi takie jak poniżej: * foto ze strony Omega Potwierdzają się informacje o braku możliwości zamówienia moona w wersji hesalit. Wygląda na to, że już tylko pozostało kilka nowych egzemplarzy w salonach.
 6. Ten zegarek jest stworzony do nato. Pewnie jest to po części zasługa Bonda. Idealnie pasuje nato 21 mm. Omega, z kilkoma wyjątkami ma „uniwersalne” nato dla 21-22 mm. Z ciekawości napisz proszę czy montaż nie był trochę siłowy. Polecam też nato beżowe skórzane.
 7. Tak standardowy, ale tylko przy zakupie online. W butiku nie mają nawet tych etui. Z ciekawostek pierwsze egzemplarze Bonda miały wyraźniej bardziej żółtą farbę na bezelu, wkładka bezela również była lepiej spasowana z tytanową lunetą. W aktualnych egzemplarzach szpara jest widoczna nieuzbrojonym okiem.. foto 1 - starszy egzemplarz foto 2 - nowszy *oba zdjęcia wykonane tym samym aparatem
 8. Inna sprawa, że oba sklepy mają pojedyńcze egzemplarze i może stąd problem po ich rezerwacji przez klienta w salonie. Bezel do tego modelu to koszt 2.400. Gdyby się porysował 😉
 9. Zapłacisz cenę taką jaką widzisz na stronie, jest ona już brutto. Dodatkowo dostaniesz specjalne etui na paski nato i teleskopy. To różni zakup online od tego w butiku.
 10. I wszystko jasne. To nie powinno się zdarzyć... Czy to była oficjalna zmiana od jakiego momentu produkcji ? Masz jakiś link do WUS?
 11. Po dokładnej analizie, wykończenie mesh przy uszach... foto z netu
 12. Nowy Bond na żywo genialny. Zmieniłem zdanie o meshu, zdecydowanie pasuje. Bransoleta nie ma co prawda idealnego wykończenia, zwłaszcza przy kopercie, ale może się czepiam. Za 5920 pln wymagania, nawet w przypadku tytanu rosną. Nie ma nowy o żadnych rabatach, również na akcesoria. W boutique Omegi dodają nato do zakupu, które powinno od początku należeć do zestawu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.