Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plumber

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Moje doświadczenia w kwestii zakupu części z Trufey są jak najbardziej pozytywne. Bardzo szybka odpowiedź na maile, pomoc w typowaniu części. Mają spory magazyn dostępny od ręki. Przy zamówieniu czas realizacji był dużo szybszy niż szacowany przy składaniu zamówienia. Wcześniej zakupy robiłem u Pana Pieśkiewicza, wtedy jeszcze sprowadzał części bezpośrednio z TH i trwało to wieki. Czekał aż zbierze wystarczającą liczbę zamówień i wtedy dopiero składał je w TH. Jestem bardzo wymagający a tu nie mam zastrzeżeń i polecam.
 2. Trzeba przyznać, że mają sporo części w magazynie. To nowa jakość dla TH w PL od jakiegoś czasu. Nie chętni do rabatowania, ale co zrobić. A ceny TH wciąż idą w górę, zapatrzyli się chyba na koniec alfabetu..
 3. Nato można już zamówić prosto do PL. Fajne etui na paski + teleskopy - free. Zupełnie inne niż to czerwone na zegarki.
 4. Koszt wskazówek z wymianą to 190 pln. Także trzeba wymienić ...
 5. Panowie, dziś obejrzałem wskazówki ... co z tym zrobić ?
 6. Piękna jest, dodatkowo teraz cv2a1r w Kruku -30 gdyby ktoś poszukiwał. Zostały 2 egzemplarze . Poprzedniczka bez ceramiki -30 w Jubitom z kolei. Warto też zwrócić uwagę na lekką tytanową CV2A84, genialna na żywo, niewiele zdjęć w necie oddaje jej urok, jeśli ktoś lubi odsłonę ala vintage oczywiście. Również jest -30 Kruk. Monaco -30 Kruk już sprzedali. To chyba pierwszy raz kiedy jest otwarcie -30 na te modele. Oczywiście poszła przed chwilą podwyżka, co realnie daje -22 od cen, które były na początku roku...
 7. Butik, dzięki za super relacje. Rzeczywiście aluminiowy bezel jest może vintage/military, ale chyba w tej odsłonie cenowej matowa ceramika powinna być ... biała 300 to rewelacja, jak dla mnie tylko na gumie, ale to oczywiście indywidualna kwestia. Co do nato to potwierdzam, że w żadnej 300 z wyjątkiem 300 master Bond spectre nato „dziwnie” nie pasuje.
 8. Jakie wrażenia na żywo ? Rozumiem, że nie chcą wogle rabatować sadzać po cenach na ch24? Dostępność też chyba nie jest za duża jak na razie ?
 9. Na razie TH odpływa cenowo.. nowe Monaco na in house ponad 27T .... ostatnia szansa na zakup cal.12 na wyprzedaży Kruka -30%
 10. Dotychczas był dodawany free, w cenie paska. U nas powinno być analogicznie, jak udostępnią zakup online z wysyłką do PL
 11. Przy zakupie paska nato Omega online otrzymuje się tool kit - etui na paski + narzędzie do zmiany. Od maja będzie możliwy zakup również z Polski.
 12. Chyba jednak nie, ciekawe czy w PL będzie oferowane z tool kitem
 13. Nie liczę. Co więcej, być może już -20% nie będzie już osiągalne stacjonarnie za chwilę. Jeśli masz jednak wybór zakupu -15%\ -20% stacjonarnie, po wnikliwym obejrzeniu egzemplarza a zakup online w środku niewiadomej, stresu z ewentualnym zwrotem (wysyłki kurierem, oczekiwanie na zwrot środków itp.) to dalej uważam, że umiarkowany to czas na zakup na takich warunkach
 14. 20% na moon to oczywiście dobry rabat. Był osiągalny przed koroną w sklepie stacjonarnym, po konkretnej rozmowie. Także w dzisiejszej sytuacji taki zakup, zwłaszcza online, wydaje się umiarkowanie rozsądny, delikatnie mówiąc. Chętni jednak pewnie będą i tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.