Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

akaen

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Początkujący

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. akaen

  Compressor

  Aby uzupełnić kompendium w tym budżecie warto dopisać też LIP (reedycja divera z lat 60). https://www.lip.fr/en/19-nautic-ski Do kupienia poniżej 2k ale na pasku.
 2. IMO ta Omega wygląda znacznie lepiej. A ogólnie to chyba tak jak napisał powyżej Basil.
 3. Mam najpewniej Mark 3. Ale zamówiłem już koronki z tej aukcji (mam nadzieję że będą pasować): https://www.ebay.com/itm/224502163148
 4. A ja myślałem że to Dolph Lundgren
 5. Czy ktoś z Was byłby zainteresowany kupnem paska/rolki ze strony DH? Powyżej 100usd jest przesyłka gratis a chętnie kupiłbym jeden z pasków - ten który był w oryginalnym zestawie do 1939 był naprawdę super.
 6. akaen

  Serwis Seiko

  Z autoryzowanych serwisów Seiko mogę polecić Belgradzką w Warszawie i serwis w Łodzi (ale musiałbym sprawdzić adres). Na Belgradzkiej serwisowałem stare Seiko które też gubiło sporo minut. Teraz chodzi idealnie W Łodzi było ciut szybciej i taniej ale z drugiej strony to była zwykła konserwacja zegarka.
 7. I jak tam się dalej potoczyła historia z Krukiem?
 8. Podbijam pytanko - zmierzyłby ktoś chociaż szer i wys koronki w Guide?
 9. Orientujecie się jakie wymiary powinny mieć oryginalnie koronki w Enicarze Guide? I ewentualnie jaka jest średnica gwintu? Chyba były w jednym rozmiarze bez względu na rozmiar koperty?
 10. o dziwo powstała jeszcze 3, 4, 5 i 6 część!
 11. ciekawe jaki ma zegarek
 12. czyli reasumując kupując jeden pakiet mogę wystawić jeden zegarek przez jeden miesiąc? jeśli sprzeda się szybko to abonament dalej działa i mogę wystawić w jego miejsce inny? czy po prostu to jest ogłoszenie ważne max miesiąc?
 13. Co sądzicie o tym zegarku z aukcji poniżej? Czy rzeczywiście były takie szkiełka z lupką montowane oryginalnie? https://allegro.pl/oferta/enicar-sherpa-10158097773
 14. Myślęcinek w Bydgoszczy - Największy park miejski w Polsce ok 830 ha Łódź ma za to największy kompleks leśny w granicach miasta ok 1200 ha Nie jestem z BDG ale pracowałem tam 2 lata i było w sumie ok
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.