Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

akaen

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Początkujący

Recent Profile Visitors

312 profile views
 1. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego zegarmistrza który ma jakieś obeznanie w Enicarach? Najleiej wwa albo trójmiasto ale może być też inne miasto. Mam do zrobienia Guida i zegarmistrz u którego już byłem (a ma dobre opinie) nie jest w stanie tego zrobić. Kiedyś ktoś polecał bodajże zegarmistrza na Pięknej w warszawie ale może macie namiary jeszcze na kogoś?
 2. akaen

  Policzmy SEIKO 5

  To jest SRPB27 ale były jeszcze trzy inne kolory: Ref. SRPB25 – blue dial; red and blue bezel, stainless steel bracelet Ref. SRPB27 – black dial; gray and black bezel; stainless steel bracelet Ref. SRPB29 – black dial; red and black bezel; stainless steel bracelet Ref. SRPB31 – black dial; orange and black bezel; black rubber strap Tu więcej: https://wornandwound.com/introducing-the-seiko-5-dual-crown-diver-collection-refs-srpb25-srpb27-srpb29-and-srpb31/
 3. Ja się przed chwilą zapisałem na Miyako i otrzymałem numerek #1206
 4. L2L zmierzę w czwartek wieczorem jak będę w domu. Na stronie sklepu jest tylko to: Style: nostalgic Diameter: 35 mm excluding crown Thickness: 10 mm Weight: 40 grams Lug width: 18mm Crystal: acrylic Band material: genuine leather Dial color: black Movement: Shanghai 8120 hand-wound Co do WR to brak informacji.
 5. Wystawiłem ją aktualnie na bazarku (w ofertach bezpłatnych). Ogólnie na stronie sklepu 50 usd + u nas w PL opłaty celno-podatkowe. Miałem ostatnio podobnie. Przesyłka wysłana ze Szwajcarii do Gdańska. Po 2 dniach od nadania znalazła się w WER w Lublinie. I przez kolejne ponad 2 miesiące cisza. Pisałem, dzwoniłem i odsyłano mnie z miejsca na miejsce. W końcu poprosiłem nadawcę o zgłoszenie reklamacji - w odpowiedzi dostał info że paczka czeka aż ja wypełnię dokumenty celne. Mimo że już wcześniej dostałem telefoniczną informację że prawdopodobnie zaginęła , udało mi się w końcu ustalić że paczka jest zablokowana ponieważ nadawca błędnie wypełnił IOSS (on twierdził że było ok). Finalnie w końcu udało się ją odprawić - ale trzeba było opłacić ponownie podatek.
 6. Półtora miesiąca minęło i dotarł wreszcie do mnie taki Shanghai. A że w międzyczasie kupiłem już dwa inne ten leci na bazarek.
 7. Dość wierne "kopie" oryginałów. Ciekawe czy musieli się dogadać z obecnym właścicielem marki czy po prostu każdy może tak kserować? Jak na mikrobrand (bo chyba tak należy ich określić) cena mega zaporowa. Jakby w cenie było jedno zero mniej to pewnie chętnych by się wielu znalazło. A tak to może być ciekawy eksperyment.
 8. Pressage też ma inne niż to "standardowe" białe.
 9. Dla przykładu zamówiłem 20 września ze Szwajcarii części do zegarka. 21 września były już w Polsce (w wawie). Po czym 23 września trafiły do kontroli celnej w Lublinie (a przesyłka jest do Gdańska). Od tej daty cisza. Kilkukrotnie dzwoniłem na infolinię poczty polskiej i nikt nic nie wie. Każą czekać. Masakra jakaś. Pewnie zgubili i czekają aż zapomnę że to kupiłem A ze wspomnianego sklepu CW, kiedyś kupiłem zegarek i przyszedł w kilka dni i nawet bez dodatkowych opłat.
 10. akaen

  Compressor

  Aby uzupełnić kompendium w tym budżecie warto dopisać też LIP (reedycja divera z lat 60). https://www.lip.fr/en/19-nautic-ski Do kupienia poniżej 2k ale na pasku.
 11. IMO ta Omega wygląda znacznie lepiej. A ogólnie to chyba tak jak napisał powyżej Basil.
 12. Mam najpewniej Mark 3. Ale zamówiłem już koronki z tej aukcji (mam nadzieję że będą pasować): https://www.ebay.com/itm/224502163148
 13. A ja myślałem że to Dolph Lundgren
 14. Czy ktoś z Was byłby zainteresowany kupnem paska/rolki ze strony DH? Powyżej 100usd jest przesyłka gratis a chętnie kupiłbym jeden z pasków - ten który był w oryginalnym zestawie do 1939 był naprawdę super.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.