Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ql3

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Świdnica - Wrocław
 • Hobby
  polskie zegarki i orzełki, albo.. polskie orzełki i zegarki
 1. Czołem. Błonie faktyczne cudo... A mi się Zodiak trafił. Były tylko ze srebnymi wskazówkami?
 2. W końcu i mi udało się namówić pewnego zegarmistrza na małe zwolnienie miejsca w szufladzie. Niestety koronka nie od parady... Miałby może ktoś do odsprzedania?
 3. A mi się taki trafił. Bez szału, wiem, lewa strona całkiem wytarta... No ale mój pierwszy błoniak z tych rzadszych. Po czyszczeniu i smarowaniu pięciu sekund na 24 h nie popuszcza wariat. Tak go majster wyrychtował.
 4. https://allegro.pl/piekny-dukat-made-in-poland-lata-60-te-ideal-i7704640405.html Czołem. Ten zuch z Krakowa goli jeleni od 2-3 lat, bezkarnie. Sam składałem do allegro nadużycie, z 7 razy. I nic. Wyjaśnijcie mi koledzy, skąd się biorą takie gamonie, że kupują czasomierze z tarczą rapidografem rysowaną, z kleksami za 400-500 zeta..Powiem szczerze, że jeszcze rok temu ten hochsztapler trzymał w miarę klasę, a teraz mechanizm poljota 17 seventeen, i nawet koronki mu się nie che dobrać... i tak sprzeda za 3 stówy?! No i tyra już pod 3-4 profilami...
 5. Haaa, racja, podpowiedziałeś mi, ustawia się Genewę (Żenewe) zgodnie z naszą godziną, ale z tą zewn. małymi cyferkami pisaną. I godziny w poszczególnych miastach też czyta się z tej "małej" tarczy. Dzięki. A co z szybką?
 6. Czołem, czy ktoś wygrzebałby oryginalne szkiełko do tej, w załączniku, maszyny? Albo coś podpowie.. I proszę o prz ypomnienie jak odczytywało sie czas w innych, zawartych na pierścieniu miastach. Dziękuję i pozdrawiam, ql3
 7. Tak masz rację, zamiast VII powinienem napisać III... Ja piernicze... II, VII, III... nie mogli w jednej, łatwiej byłoby Brakuje jeszcze tylko średnicy koronek
 8. Zaiste, piękny Wars... Tak jak rzecze Kris, zgodnie z powołaną wyżej książką, ten Wars pakowany był do koperty rodz. II. Natomiast w kopercie rodz. VII był model o bardzo podobnej tarczy, ale z asymetrycznie umieszczonymi napisami.
 9. Jakiś spryciarz. Ładny był Leszek...
 10. A czy nie byłoby dobrze, żeby wszystkie bazarki miały - może nie identyczny, ale mocno zbliżony regulamin?
 11. Wyzerujmy... tak będzie lepiej dobrze działało.
 12. OK. Oby nowe zasady przywróciły podforum.
 13. Jak nie kary, to proszę sprecyzować cel zamknięcia? Ok ale to nie jest odp. na moje pytanie Mam nadzieję, że, czy kupujesz w mięsnym czy w decathlonie czy w w alkoholowym - chciałbyś płacić wg tych samych zasad...
 14. No wiem, ale czemu miałyby być inne wytyczne przy sprzedaży poliota a inne błonia i jeszcze inne dla marvina..?
 15. Gdyby było tak na "sztywno" i każdy się tego trzymał, to przyznaję w pełni Ci rację. I pytanie czy ten szablon dotyczyłby tylko "ruskich" czy wszystkich zegarków na forum..? Bo czemu tylko ruskich?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.