Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghost71

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About Ghost71

 • Birthday 04/22/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Hej Poszukałem nieco. Dużo nie.... i nie mogę za cholerę dokopać się dlaczego Casio występuje jako Sting. Mam Casio Oceanus AW-504 i patrzę a tu taki sam zegar jako STING Sporty Version. Proszę o przybliżenie tego tematu lub lnk cobym se poczytał Pzdr Adam
 2. Jedynka też daje radę Za to aparat już nie ;(
 3. Żółw fajnym, Sumo miałem na ręku i mnie nie powalił, a niebieski był J.
 4. Dzis sprawdzalem nowego SKX779 po 6 godzinach spokojnie moźna odczytac godzine. dalej nie wiem swiatlo sie wdarlo do pokoju. W 009J i NY0040 nie bylo tak jasno.
 5. Ghost71

  Policzmy MONSTER'y

  Dorian nie, są sprzedawane razem z bransoletą - widać nawet na fotce Mesh nowy - nieużywany na mój gust. Do sprzedania. Nowy to 110 $ + koszta. Wygląda fajnie z zegarem, ale to nie moja bajka...jak widać Dostałem go z całym majdanem J.
 6. Mój nawet przy -25 C nie daje się wciągnąć do domu. Zwija się w precel, nos wsadza między łapy i czeka, aż go śnieg przykryje.
 7. Ghost71

  Policzmy MONSTER'y

  Dorian mam 3 bransolety. A i tak wolę nylon - lekki i przyjemny Wiem, wiem co kto lubi Oryginał Dwie dodatkowe z StrapCODE - MILITAT "Shark" Mesh Super Engineer II 316L Solid SS
 8. He myślałem, że to lustrzane odbicie
 9. Ghost71

  Policzmy MONSTER'y

  Nowy przyjaciel od wczoraj. Chciałem dodać numerek, ale coś się tu rozwlekło i nie doszukałem jaki być powinien 22 mm da się zmieścić i wygląda "potforniej" J.
 10. Od rana "potfornie" A myślałem, że 22 mm nie wlezie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.