Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9200 Riseman - czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak będę robił. Zastanawiam się jeszcze czy jest jakieś miejsce w Warszawie gdzie mógłbym zanieść zegarek na zmianę garnituru. Wiem że jeśli chciałbym się podjąć zmiany osobiście to z Waszą pomocą zrobiłbym to bez problemu ale jeśli to nieduży koszt to może zaniosę do specjalisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci,że na zmianę gum to szkoda choćby jednej złotówki, banalnie prosta sprawa. W necie na forum znajdziesz zdjęcia popatrz sobie jak jest Rysiek zrobiony i dasz radę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz rację :) z drugiej strony trochę przeraża mnie wydłubywanie blaszki z napisem sensor ze starego bezela i wklejanie do nowego. Przynajmniej tak to było opisane wcześniej w tym wątku. Podłubie delikatnie z tego co piszesz powinno się udać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za blaszkę słono liczą, a czarna kosztuje 35, w TT 22. Mimo cen kusi mnie białe ubranko od nich, może się skuszę.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryska ratowania koniec:)

Po walce z wyswietlaczem-dociskaniem,podkladaniem,podklejaniem,doklejaniem nic nie dawalo 100% rezultatu az do chwili gdy z "pomoca" przyszedl kolega z forum i tak oto nabylem wyswietlacz itp droga kupna. Rysiek dziala i smiga bardzo dobrze!!!!

 

64436defa7e8.jpg

 

bffd82a26b54.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabyłem zegarek z wątku :) i mam pytanko czy ktos ma może fotkę ak toto wygląda w czerwonym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Tylko pogratulować wytrwałości w szukaniu wyświetlacza  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe nie wiem,ale możesz go sobie przebrać,bo kolorowe bezele i paski są dostępne. No chyba,że chodzi Ci o wersję co miały też kolorowe wyświetlacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risemana zakupilem 3 tyg temu i jeszcze mi sie nie znudzil ale moze kiedys poszukam bezela w innym kolorze. Dobrze wiedziec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu miesiącach doszły do mnie części do risemana i o to moja kolorowa modyfikacja :)

post-69446-1443524454,9794_thumb.jpgpost-69446-1443524458,4694_thumb.jpg

Bazą jest gw-9230. ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie przebrania jakoś mi się nie podobają to muszę przyznać,że ta wersja jest ciekawa :) tylko ten negatyw mało czytelny chyba,że to kwestia zdjęcia. Ale mimo to zegarek ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.