Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9200 Riseman - czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

9300 większy, ale lepiej układa się na nadgarstku niż 9200.

Nie zgadzam się, dla mnie Riseman układa się rewelacyjnie  :) Mudman gorzej leży  :mellow:

Mam skromne 17-17,5 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 17cm. Ale to tak samo jak G9000 jedni narzekają a mi leży na ręce rewelacyjnie i uwielbiam ten gumowany spód.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie chodzi tylko o rozmiar obwodu nadgarstka ale także o jego płaskość i kształt  :)

Poza tym kluczowa sprawa to czy trafi się z dziurką na zapięcie.

Kilka razy fajny "łocz" odpadał tylko dlatego że był zapięty za luźno a na następnym otworze było już za ciasno  :(

Dalej czy się obraca, czy ładnie grzecznie leży na przegubie  ^_^ . Najlepiej na mniejszych nadgarstkach leżą "ruchome paski" (które doginają się do nadgarstka), a jak jeszcze mamy skrzydełka to.. miód, malina  :D

https://www.youtube.com/watch?v=twsgFkWZAdU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek poproś o real foto, bo to co pokazuje to wszystko z sieci.

A po co???  :huh:

Sprzedawca sprzedał prawie 15000 zegarków i ma jeszcze robić każdemu zdjęcia?  ;)

A nie zdziwiłbym się jak te zdjęcia z sieci są jego autorstwa   :lol:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

A po co???  :huh:

Sprzedawca sprzedał prawie 15000 zegarków i ma jeszcze robić każdemu zdjęcia?  ;)

A nie zdziwiłbym się jak te zdjęcia z sieci są jego autorstwa   :lol:

Padłem :):):) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie szybko znudzil strasznie niewygodny w pracy wole dw-5600 sprzedaje od kilku miesiecy i mi sie nie udaje moze jakbym wystawil na jakims portalu aukcyjnym to by poszedl szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończą się zapasy Risemana i niedługo przekroczy cenę 800 zł.

Widocznie jeszcze parę sztuk się znalazło i wystawili taniej  ;)

Cena internetowa w Time Trendzie skoczyła do 799 zł. a w sklepach stacjonarnych jest po 899 zł.

Kto zamierza kupić to niech się spieszy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pedeka

Można wiedzieć kiedyś po jakiej cenie one chodziły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsz około 600zł (powiedzmy rozjazd od 580 do 640 to były normalne pieniadze za ten zegarek)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsz około 600zł

nono.gif

 

Można wiedzieć kiedyś po jakiej cenie one chodziły?

Były przez dłuższy czas z oficjalnej dystrybucji za 539 zł. i Time Trend po negocjacjach online też za tyle "puszczał" 

Ja swojego kupiłem za 579 zł. (wtedy po tyle były na alle) w Time Trend z przesyłką gratis

drinks.gif

 

Edit: troszkę się Kolega Burns poprawił biggrin.gif

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna whisky rozjazdu, ale patrząc jak cena utrzymywała się przez tyle lat na zbliżonym poziomie chyba nie ma co liczyć, że 9400 spadnie powiedzmy do poziomu 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na takiej ceny za Ranga to bym nie liczył, jest zastępcą Risemana z lepszym modułem (+więcej bajerów, ala protrek) i musi kosztować więcej niż jego Koledzy  :D

Protreki też tanie nie są  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pedeka

Nakręciłem się teraz na tego Risemana i nie wiem właśnie czy opłaca się go kupować, jeśli został już wycofany z produkcji. To teraz z serii master of g pozostają gulfman, mudman, frogman, rangeman? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że został wycofany z produkcji w niczym mu nie ujmuje, został sprawdzony przez wielu w swej niezawodności. Mi się poprostu nie podoba, wolę gulfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręciłem się teraz na tego Risemana i nie wiem właśnie czy opłaca się go kupować, jeśli został już wycofany z produkcji. To teraz z serii master of g pozostają gulfman, mudman, frogman, rangeman? 

Bierz, nie będziesz żałował a to ostatni gwizdek kupić nowego w rozsądnej jeszcze cenie  ;)

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-9200-1er-g-shock-gw-pl-wawa-i4511149537.html

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-9200-1er-g-shock-gw-pl-wawa-i4473028587.html

Uprzedzam pytanie, ten sam sprzedawca i ten sam zegarek a cena niedługo zostanie ta droższa  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że został wycofany z produkcji w niczym mu nie ujmuje (...)

Otóż to, a wręcz jest to argument przemawiający za kupnem tego właśnie modelu. Bo jak nie teraz to kiedy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są znowu po 609zł u Seqndusa :) Może pod koniec miesiąca będzie mój dalej się zastanawiam.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, no cóż. Nie zawsze człowiek wszystko dostrzeże. Przynajmniej mam w podświadomości, że zegarek jest oryginalny, a do tego dostałem ,, w zestawie" karty do gry z serii G-shock i rozszerzenie gwarancji na 3 lata za 3 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U seqndus-a pełne warunki jak w zibi. Rozszerzenie gwarancji na kolejne 3 lata (zegarek do 1000 zł.) kosztuję 20 zł. u oficjalnego przedstawiciela i należy to zrobić w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Nie wiem co otrzymałeś za 3 zł.  :huh: . Sprawdź dokładnie co dostałeś  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.