Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9200 Riseman - czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podstawową gwarancję 3 lata od Zibi +  3 lata ( 1 rok 1zł) gwarancji rozszerzonej. Chcesz zdjęcie byś obaczył tenże ewenement? :) Gwarancja jakby ,,od sklepu".

Edytowane przez pawelpablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę przeciwskazań, aby dodatkową gwarancję oferował sklep za przysłowiową złotówkę, a resztę kosztu doliczył sobie do ceny podstawowej produktu. Per saldo i tak się liczy kwota jaką klient zapłaci.

 

Co do 9200 to osobiście bym nie kupił modelu wychodzącego już z produkcji. W tym typie zegarków płacimy za technologię, a ta się zrobiła tu cokolwiek przestarzała... 9400 jest znacznie nowocześniejszy. No chyba, że ktoś traktuje temat kolekcjonersko na zasadzie "aby mieć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę przeciwskazań, aby dodatkową gwarancję oferował sklep za przysłowiową złotówkę, a resztę kosztu doliczył sobie do ceny podstawowej produktu. Per saldo i tak się liczy kwota jaką klient zapłaci.

 

Co do 9200 to osobiście bym nie kupił modelu wychodzącego już z produkcji. W tym typie zegarków płacimy za technologię, a ta się zrobiła tu cokolwiek przestarzała... 9400 jest znacznie nowocześniejszy. No chyba, że ktoś traktuje temat kolekcjonersko na zasadzie "aby mieć".

Sie spytam, zawsze kupujesz tylko nowe samochody?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risemann to nie tylko już kolekcjonerka ale zegarek którego nie będzie nigdy Casio wstanie stworzyć ba nawet nie będzie jemu na rękę wydać tak bardzo kultowy zegarek.

Edytowane przez juh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podstawową gwarancję 3 lata od Zibi +  3 lata ( 1 rok 1zł) gwarancji rozszerzonej. Chcesz zdjęcie byś obaczył tenże ewenement? :) Gwarancja jakby ,,od sklepu".

Zdjęcia nie potrzebuję, zapomniałem że te brakujące 17 zł. do rozszerzonej gwarancji dopłaciłeś ze sporą nawiązką do zegarka  :lol:  :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Nie stać mnie na kupowanie szmelcu! :P

W takim razie pełen szacun, a długo jeździsz takimi nówkami?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie potrzebuję, zapomniałem że te brakujące 17 zł. do rozszerzonej gwarancji dopłaciłeś ze sporą nawiązką do zegarka  :lol:  :P  ;)

Czyli na jedno wszystko wychodzi, prawda?:D Ech, następnym razem będę Was wszystkich pytał przed kupnem co sądzicie na temat różnych ofert internetowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę przeciwskazań, aby dodatkową gwarancję oferował sklep za przysłowiową złotówkę, a resztę kosztu doliczył sobie do ceny podstawowej produktu. Per saldo i tak się liczy kwota jaką klient zapłaci.

 

Co do 9200 to osobiście bym nie kupił modelu wychodzącego już z produkcji. W tym typie zegarków płacimy za technologię, a ta się zrobiła tu cokolwiek przestarzała... 9400 jest znacznie nowocześniejszy. No chyba, że ktoś traktuje temat kolekcjonersko na zasadzie "aby mieć".

No to się niestety przejechałem będąc w amoku kupna nowego zegarka zadowolony z przedłużenia gwrancji za 3zł. Uczymy się na błędach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

201D333C

Serdecznie pozdrawiam. Kupiłem w Euro Time za 765( negocjowałem od 888zł).

 

Jeszcze nie tak dawno w TT były po 777 i od tej kwoty sie mozna było potargowac


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryśka mam i ja! :-) 

Długo się nad nim zastanawiałem, długo rozmyślałem czy by nie wziąć Rangemana, albo jakiegoś lepszego pro treka (mam obecnie jeszcze pro treka 270, którego chcę sprzedać). Rysiek kusił ceną, niezawodnością no i kultowością. No i dałem się skusić.

Zegarek kupiłem we wspomnianym parę postów wcześniej seqndusie. Sekundus był tak dobry, że dwa dni później po przesłaniu pierwszego Ryśka wysłał mi drugiego :-D Pani mocno się zdziwiła ów faktem :-D 

 

Numer boczny Rysia 336C czyli 2.12.2013 :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem na Pro Trekiem i właśnie dużo nad modelem 270 ale jak zegarek ogólnie ładny to ma za "prosty" wyświetlacz a te modele, które są wypasione jak PRG 2400 i PRW 2500 są o wiele za duże. Więc dzisiaj zamawiam 9200 u Seqndusa.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jakbym go dostał, ale nie dostałem więc zegarek leci dzisiaj do seqndusa ;-) 

 

W ogóle jak pierwszy raz wypakowałem zegarek z pudełka to się mocno zdziwiłem jak niewielki on jest. Spodziewałem się zegarka nieco większego od PGW 270, a tu niespodzianka jest wręcz mniejszy. Jakbym sprawdził ich wymiary na papierze to bym się nie dziwił ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jakbym go dostał, ale nie dostałem więc zegarek leci dzisiaj do seqndusa ;-) 

 

W ogóle jak pierwszy raz wypakowałem zegarek z pudełka to się mocno zdziwiłem jak niewielki on jest. Spodziewałem się zegarka nieco większego od PGW 270, a tu niespodzianka jest wręcz mniejszy. Jakbym sprawdził ich wymiary na papierze to bym się nie dziwił ;-) 

Mnie zadziwiła lekkość Ryśka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zamówiony czyli w piątek albo sobotę dostanę bo idzie na adres kolegi. Jak moja ukochana zobaczy kolejny zegarek to będzie źle.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Rysiek ma numer 333C czyli 29 listopad 2013 :)

Wczoraj miałem dylemat czy wymieniać akumulator, bo wskaźnik mimo wystawienia na słońce był ciągle na M, ale zostawiłem Rysia pod lampką diodową na kilka godzin i już jest H, więc nie zamierzam jak na razie wymieniać, zawsze trochę $ zostanie na kolejne G :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego szukałem z gwarancją Zibi  bo w reszcie zegarków było to dla mnie mniej istotne. A tutaj solar i czujniki czyli bardziej skomplikowanie.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój kupiłem w sklepie BigBen czyli dzisiejszy secundus. Ogólnie kupuję od nich wszystkie swoje G (obecnie mam około 20-25) te podstawowe jak i te z ts i wc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój kupiłem w sklepie BigBen czyli dzisiejszy secundus. Ogólnie kupuję od nich wszystkie swoje G (obecnie mam około 20-25) te podstawowe jak i te z ts i wc.

Czy mógłbyś podać link do tego użytkownika z allegro, gdyż nie mogę się doszukać na google. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz znaleźć bo wszystkie aukcje Seqndusa na ten zegarek zniknęły a jeszcze rano jak sprawdzałem to były. Więc pewnie przygotowuje nowe aukcje bo jeszcze miał kilka sztuk po 679zł .

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał 3 aukcje do 20 października. Możliwe, że jeszcze będą, bo nie widziałem, aby wyprzedzał wszystkie za 609. A właściwie na pewno, bo sam przez przypadek 2 kupiłem.

 

PS: Dużo z tej najtańszej aukcji pochodzi z właśnie 2 grudnia. Dzisiaj po robocie wrzucę fotę.

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał 3 aukcje do 20 października. Możliwe, że jeszcze będą, bo nie widziałem, aby wyprzedzał wszystkie za 609. A właściwie na pewno, bo sam przez przypadek 2 kupiłem.

 

PS: Dużo z tej najtańszej aukcji pochodzi z właśnie 2 grudnia. Dzisiaj po robocie wrzucę fotę.

Ano, ten co mi wysłali przez pomyłkę też był z 2.12.13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.