Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9200 Riseman - czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienić nazwę tematu na GW-9200 Riseman i liczymy vivalabam_wqwpqw.gif


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się zorientowałem, że za 5 dni mija miesiąc i zmotywowałem się żeby iść na pocztę i wpłacić 20zł vivalabam_wqwpqw.gif


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dostać gdzieś jeszcze z pewnego źródła ten zegarek nowy nie używany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja Ryśka (znowu :P). 268C - czyli nie najświeższy, ale nie jest źle ;). Na razie łapiemy słońce, ale jednak za mało...po powrocie do domu znowu M ;).

735ecf0d-5abf-4309-90c3-4bedb15fcf00_zps

Edytowane przez Jazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riseman-a miałem dwa razy i jest to jeden z lepszych modeli ma prawie wszystko pasuje na każdy nadgarstek teraz mam rangeman-a ale ryśka zawsze będe mile wspominał : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9200 miałem też chyba ze 4 czy 5 razy . Po sprzedaży zawsze łapała mnie jakaś nostalgia i wracałem do niego.Teraz mam 9400 i uważam że tez jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka, trochę odkopię temat.

Gdzie kupić Ryśka? W timetrendzie jest teraz promocja na niego, pewnie dałoby radę jeszcze coś urwać ale czy warto szukać go gdzieś indziej? Bardzo mocno się nad nim zastanawiam ale nie chcę szarżować bo budżet musi wytrzymać a czekam na VISa i to on jest priorytetem a boję się, że za jakiś czas będzie już po Ryśku, przymierzałem Rangemana i jest ok chociaż gabarytami Rysiek bardziej mi pasuje no i różnica w cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz go póki jeszcze jest. Taniej raczej już nie będzie.

Zawsze możesz napisać do TT za ile mogą sprzedać ale nawet teraz na alle. z oficjalnego źródła nie ma w tej cenie i nie masz linka do targowania się ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle obniżki w TT oznaczają ostatnie sztuki, więc też bym brał póki jeszcze jest.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to w TT w Factory Annopol Warszawa widziałem Ryśka za 621 pln.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakas oficjalna informacja o zakonczeniu produkcji? Czy to tylko taka panika:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie i czy jest takie info ale to nie panika. Popatrz po sklepach, necie i allegro.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej oficjalne info bo w TT od dawna mowia ze skonczyli go produkowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończyli bo zobaczcie, że najnowsze egzemplarze z forum są z końca 2013 r. Jak się podoba to brać bo taniej już nie będzie niż 621 zł. Ja mam rangemana ale kolegę swego czasu namówiłem na Ryśka i mam takie foto :) 

 

TCgYbGr.jpg

 

Po dacie widzę, że kupił w lutym 2014 wtedy był chyba za 510-520 zł.  Pierwszy zegarek kolegi i cały czas go nosi. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę potwierdzić z pewnego źródła, że Ryśka już przestali produkować, ale może za jakiś czas wypuszczą jakąś dodatkową partię bo jest bardzo popularny i kultowy :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Ja się jeszcze załapałem. Kupiony w grudniu 2014. To mój pierwszy G-shock. Jestem zachwycony.

Nr seryjny  201 D 336 C

post-78508-0-91830000-1423469570_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys bedzie i moj :D albo rangeman :) poki co moj gr-8900 w zupelnosci mi wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC01487_1_zps2a417a1f.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,dobra wystarczy juz tych fotek!...kto chce sprzedac?:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.