Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem tak samo po zakupie Tangente dlatego nie ma co się sugerować czasami tym okresem. 
To co kupujemy Cluby? To zaraz będą rodzynki 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy

Ja chyba 737 (bez silników 😂)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie 741 i 807 chodziły i chodzą po głowie…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mna z kolei chodza ostatnio te nowe Cluby (ppmaranczowy i szary) oraz 748, ale jeszcze nie zdecydowalem co chce zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja im dłużej patrzę na Cluby tym więcej chciałbym te kolorowe. 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Nomos chyba dość skutecznie sam do siebie zniechęcił zanim zdążyłem cokolwiek zakupić. Codziennie wyświetlają mi się na FB i TT reklamy Nomosa (zwłaszcza Club właśnie), w których ciągle piszą, że Nomos to idealny prezent dla maturzysty. Sorry, ale maturę zdawałem w czasach schyłku NRD, więc...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokujesz ciasteczka i biedactwa nie zdążyli / nie zdołali dopasować treści reklam :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj Nomos. 2629cca0b9105f443311e2d2dd4ddc6e.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy

☹️☹️☹️

Thank you for your order at the NOMOS Store.
Unfortunately, we have to let you know that the delivery time in your order was displayed incorrectly. We currently do not have the watch in stock and the proposed delivery time will be about 4-6 months. The mistake which lead to the time being shown incorrectly has been resolved now. We are very sorry for letting you know this inconvienience. Would you like us to cancel your order or would you like to have it upheld? In this case, we would of course be happy to add a small gift to your order as a thank you for your understanding.
☹️
No i co mam zrobić?😰
Edytowane przez Zzyzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano niestetty to wygladalo zbyt pieknie zeby bylo prawdziwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Osy123 napisał(-a):

No to dzisiaj Nomos. emoji854.png

 

Jakie owłosione łapsko! Ci dzisiejsi maturzyści to prawdziwe bomby testosteronowe!  :D  ;)

 

 

38 minut temu, Zzyzzy napisał(-a):

☹️☹️☹️

Thank you for your order at the NOMOS Store.
Unfortunately, we have to let you know that the delivery time in your order was displayed incorrectly. We currently do not have the watch in stock and the proposed delivery time will be about 4-6 months. The mistake which lead to the time being shown incorrectly has been resolved now. We are very sorry for letting you know this inconvienience. Would you like us to cancel your order or would you like to have it upheld? In this case, we would of course be happy to add a small gift to your order as a thank you for your understanding.
☹️

 

No to na studniówkę będzie w sam raz!  :D  ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Zzyzzy napisał(-a):

☹️☹️☹️

Thank you for your order at the NOMOS Store.
Unfortunately, we have to let you know that the delivery time in your order was displayed incorrectly. We currently do not have the watch in stock and the proposed delivery time will be about 4-6 months. The mistake which lead to the time being shown incorrectly has been resolved now. We are very sorry for letting you know this inconvienience. Would you like us to cancel your order or would you like to have it upheld? In this case, we would of course be happy to add a small gift to your order as a thank you for your understanding.
☹️
No i co mam zrobić?😰

Czekaj, a może jako upominek za cierpliwość dadzą drugi zegarek 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy

Zastanawiam się czy nie poprosić ich o specjalną cenę na Ludwiga 237 🤔

Termin dostawy - 3 dni

Edytowane przez Zzyzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zzyzzy napisał(-a):

Zastanawiam się czy nie poprosić ich o specjalną cenę na Ludwiga 237 🤔

Termin dostawy - 3 dni

 

Napisz, że ten błąd w terminie realizacji to "bardzo, bardzo, bardzo rozczarowujące", ponieważ zegarek miał być prezentem na określoną datę/okazję...  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy

Bo tak miało być, zegarek jest na prezent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Zzyzzy napisał(-a):

Bo tak miało być, zegarek jest na prezent

 

Doskonale. Nie musisz więc nawet "przyciemniać". Skoro tak, to tym bardziej szanująca się firma powinna pomyśleć o jakiejś formie zrekompensowania Ci tej "niezwykle rozczarowującej niedogodności"...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że przynajmniej nie ściemniają i grają w otwarte karty. Faktycznie można bonus przerzucić na inne zamówienie jak taką formę zaakceptują. 
Z drugiej strony może czekać? Hmmmm to już musisz wiedzieć czy Ludwig stylistycznie zaspokoi obdarowanego czy będzie to na zasadzie zapchajdziury. 
Czekam na rozwój sytuacji i info od Nomosa 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy
12 godzin temu, sbsqad napisał(-a):

Czekam na rozwój sytuacji i info od Nomosa 

 

We are of course very sorry to have to disappoint you here. As for the Ludwig 38 enamel white, it has just become available again. We can unfortunately not offer any discounts whatsoever, however, we would be glad do gift you an extra strap (leather or textile) with your order or alternatively a deployant clasp or also offer a free engraving, should that be preferable to you. The most I can do is extra strap or clasp AND an additional free engraving.

To co chciałbym wygrawerować i tak się nie zmieści. Jaki pasek? Niektóre są bez klamerki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne. Życie jest pełne niesamowitych zbiegów okoliczności. Kiedy zacząłeś pytać o zadośćuczynienie w postaci rabatu, nagle "odnalazł" się model, który miał być dopiero za 4-6 miesięcy..? Czy coś nieuważnie tu przeczytałem..?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy
3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Zabawne. Życie jest pełne niesamowitych zbiegów okoliczności. Kiedy zacząłeś pytać o zadośćuczynienie w postaci rabatu, nagle "odnalazł" się model, który miał być dopiero za 4-6 miesięcy..? Czy coś nieuważnie tu przeczytałem..?

Aż tak to chyba nie. Kiedy pomylili się z Club 737 i dali 2-5 dni, to w Ludwigu 237 było tak samo. Teraz jest dostawa w 3 dni. 

Przed całym tym zamieszaniem 237 było dostępne w ciągu kilku tygodni, chyba 4 jeśli dobrze pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zzyzzy napisał(-a):

To co chciałbym wygrawerować i tak się nie zmieści. Jaki pasek? Niektóre są bez klamerki. 


Skórzane paski faktycznie bywają bez klamry, to są te wersje z zaokrągloną końcówką REMBORDE. Do nich są dwie klamry do wyboru, obła lub taka jak na moim pasku tekstylnym (ostre zakończenia). Do paska z Ahoi też musisz dobrać klamrę. 
Pasek ekstra to fajna sprawa zawsze 80euro w kieszeni. 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy

Mam kilka prostych skórzanych pasków 20mm z cheapestnatostraps, czarny, brąz i ciemny beż. Do tego jakieś tekstylne nie najlepiej pasujące kolorystycznie z tego samego źródła. 

Brać czarny lub brązowy Horween czy ich tekstylny, korzystając z okazji?

Dokupić klamerkę (kolejne 20 euro, to jednak kasa), czy bawić się w przekładanie za każdym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral ten.
https://nomos-glashuette.com/en/store/straps?o=9#/en/17-mm/horween-genuine-shell-cordovan-remborde-black-17-mm

Ewentualnie ten jak nie chcesz kupowac klamerki:
https://nomos-glashuette.com/en/store/straps?o=9#/en/17-mm/horween-genuine-shell-cordovan-black-17-mm

Jakosciowo super. Ten brazowy co dostajesz w Ludwigu jak sie wyrobil jest bajka. Super miekki i wygodny. Jak wezmiesz czarny to zmiana paska i zalatwisz wszystkie garniturowe okazje.

Jakoś tekstylne mi do tego Ludwiga nie pasuja. O ile z Tangente daja rade, to tu bym mimo wszystko pozostal przy klasyce (ale to tylko moja opinia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też słabo widzę tekstylny na Ludwigu. Brać skórzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzyzzy
Godzinę temu, sbsqad napisał(-a):

Ja też słabo widzę tekstylny na Ludwigu. Brać skórzane.

Ale nie chcą dać rabatu na Ludwiga więc na razie jest poza zasięgiem. Więc pasek jest w ramach przeprosin za zamieszanie do Campusa 737. A to taki trochę mniej poważny zegarek, czy nie lepiej mu będzie na oryginalnym zamszu albo tekstylnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.