Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Michał 73

TH GRAND CARRERA Calibre 6 RS White vs. Black

TH GRAND CARRERA Calibre 6 RS White vs. Black  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Witajcie, mam bardzo mało czasu na decyzję więc będę Wam wdzięczny za szybkie komentarze, który wybrać - biały czy czarny? Krótkie uzasadnienie mile widziane:)

1212278211.png

1953570312.png

Bralbym bialego, fajnie tez bedzie wygladal na brazowym pasku.

Czarny.

Pięknie w nim pracuje dwustronny antyrefleks, w białym tego nie widać...

No i generalnie jest ładniejszy :)

Czarny, potwierdzam że AR robi wtedy lepsze wrażenie, ale tez niestety wszelkie skazy AR na czarnym tle są bardziej widoczne. Jednak mimo to uważam że czarny jest po prostu ładniejszy.

Dziękuję za Wasze opinie i proszę o kolejne:) Może wypowie się jeszcze ktoś kto ma lub miał któryś z tych zegarków.

A widziałeś je na żywo? A przymajmniej wygooglałeś sobie jakieś realne foty.?

Moim zdaniem stalowa bransoleta lepiej wygląda z czarną tarczą ( sprawdza mi się to w większości zegarków) a pasek czarny czy nawet brązowy zawsze możesz do ciemnej tarczy założyć. Jasna zlewa się ze stalą. Poza tym typ sportowy bardziej wyraziście wygląda z kontrastami i dobrze komponuje się z czerwoną wskazówką.

Desmo, widziałem oba na żywo a nawet miałem na ręku. Mam też swój typ ale nie chcę Wam nic sugerować i dlatego nie podaję mojego faworyta:) Decyzję muszę podjąć do najbliższej soboty więc będę wdzięczny za kolejne opinie, sugestie.

O bardziej efektywnym AR przy czarnej tarczy już wspomniano. Ja dodam, że jasna, obracająca się  tarcza sekundnika na czarnej tarczy będzie bardziej przykuwać uwagę niż na jasnej.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Czarny jest zdecydowanie bardziej wyrazisty.

Niech się dobrze nosi.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.