Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Już go kupiłem. Sprawdzałem i niby były tańsze i to często sporo,ale umęczone już. Poza tym, nie ukrywam,że się trochę przypalilem

Tylko nie patrz na to że nowy i jeśli ma być noszony to od razu na serwis do zegarmistrza żeby go przesmarował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie patrz na to że nowy i jeśli ma być noszony to od razu na serwis do zegarmistrza żeby go przesmarował.

Ok, tak zrobię. Sprzedająca twierdzi,że po serwisie ale potwierdzenia oczywiście nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie patrz na to że nowy i jeśli ma być noszony to od razu na serwis do zegarmistrza żeby go przesmarował.

Niby jest po wizycie u majsta. Oby kupujący się w tym upewnił, bo jak dołoży jeszcze z 50 zł na smarowanie, to drogawo wyjdzie ten interes. Można PDL za takie pieniądze kupić :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jest po wizycie u majsta. Oby kupujący się w tym upewnił, bo jak dołoży jeszcze z 50 zł na smarowanie, to drogawo wyjdzie ten interes. Można PDL za takie pieniądze kupić :)

Troszkę mi się z tego udało utargować. A ostatnio za smarowanie zegarmistrz skasowal mnie 35 zł.

Niby jest po wizycie u majsta. Oby kupujący się w tym upewnił, bo jak dołoży jeszcze z 50 zł na smarowanie, to drogawo wyjdzie ten interes. Można PDL za takie pieniądze kupić :)

Troszkę mi się z tego udało utargować. A ostatnio za smarowanie zegarmistrz skasowal mnie 35 zł.

Niby jest po wizycie u majsta. Oby kupujący się w tym upewnił, bo jak dołoży jeszcze z 50 zł na smarowanie, to drogawo wyjdzie ten interes. Można PDL za takie pieniądze kupić :)

Troszkę mi się z tego udało utargować. A ostatnio za smarowanie zegarmistrz skasowal mnie 35 zł. Edytowane przez Kopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z czystej ciekawości pytam

taka  slawka wpadła nawet fajny stan , ale wskazówki są granatowe a sekundnik krwisto czerwony .

oryginalne ? , mam kilka podobnych ale wszystkie mają czarne wskazówki i raczej matowy czerwony sekundnik

 

post-87697-0-52537400-1550085392_thumb.jpg

post-87697-0-06239900-1550085656_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że w środku jest to co być powinno to czy ten zegarek wyszedł w takiej konfiguracji z fabryki?post-22779-0-53409400-1550482402_thumb.jpg

Edytowane przez maciato

xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Czyli cena niezbyt adekwatna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Czyli cena niezbyt adekwatna?

Wg mnie w porządku. Zegarek w ładnym stanie, nieoryginalna koronka go nie dyskwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek dziękuję za pomoc

Czyli oprócz koronki wszystko z tarcza i mechanizmem okej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie towarzysze komuniści...

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-becha-wiosna-17-jewels-au-10-CID87-IDyDJOV.html

 

Jakieś zastrzeżenia czy można brać? Nie licząc tego, że brak zdjęcia werku.

z taką tarczą (warszawska) ja bym nie brał. Ale to ja. Moim zdaniem, 50 zł można lepiej wydać. Ot, na Ukrainie będziesz miał tego więcej. Odpal OLX.ua, szukaj do 300 hrywien, z opłatami za przelew zagraniczny będziesz miał circa 50 zł koszt zegarka z dostawą a wybór większy i jakieś takie bardziejsze. 

A może ja za dużo melisówki mojej żony pokosztowałem i mi się w oczach ćmi....


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę, czy ten komandir z zewnątrz jest ok, czy nie bardzo? Z tego co widzę, nie ma napisu o miejscu wykonania na dole tarczy, w komandirach które gdzieś tam pobieżnie widziałem, były też trochę inne dekle.

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-komandirski-okazja-CID87-IDwq83T.html#2afa05bbb7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę, czy ten komandir z zewnątrz jest ok, czy nie bardzo? Z tego co widzę, nie ma napisu o miejscu wykonania na dole tarczy, w komandirach które gdzieś tam pobieżnie widziałem, były też trochę inne dekle.

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-komandirski-okazja-CID87-IDwq83T.html#2afa05bbb7

Jest ok i stan ładny, cena jak najbardziej akceptowalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to oryginał, zwłaszcza pytanie o tarczę?

Z góry dzięki za pomoc

post-108042-0-56725200-1550770650_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to oryginał, zwłaszcza pytanie o tarczę?

Z góry dzięki za pomoc

Wydaje mi się, ze oryginał, chociaż pierwszy raz widzę z ringiem jak w Majaku :)

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez dziwi ta tarcza :)

Moze ktoś jeszcze sie wypowie...

Czy nie zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.