Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

machlo

Doxa Sub 1200T Searambler

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej wrzucam kilka zdjęć zrobionych na szybko nowego nabytku.
Przy okazji przemycę pierwsze wrażenia:
-- minusy:
- zapięcie i maskownice bransolety nieco "tanie" i mogłyby być solidniej i ładniej wykonane
- bransoleta to udawany BOR - yobokies zdaje się ma znacznie ładniejszą i gdzieś widziałem, że ludzie adaptują właśnie tę bransoletę do Doxy ;)
- boki wskazówek niedomalowane po bokach i świeci się goła blacha
- bezel nieidealnie wycentrowany (minimalne przesunięcie na prawo, na co zwrócił uwagę Karol, bo wcześniej nie rzuciło mi się w oczy)
- mam wrażenie, że masa świecąca nie jest idealnie położona pomiędzy czarnymi kreskami indeksów

++ plusy:
+ poza minusami nie ma do czego się przyczepić
+ bardzo wygodnie leży na ręką (rozsądne wymiary i wygodna bransoleta)
+ design!! - genialnie wygląda ten sikor i minusy przestają mieć znaczenie :))

DSCF0161.JPG

DSCF0184.JPG

DSCF0199.JPG

DSCF0214.JPG

DSCF0228.JPG

DSCF0242.JPG

DSCF0245.JPG

DSCF0297.JPG

DSCF0301.JPG

DSCF0316.JPG

DSCF0339.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to wybrałeś najbardziej niedopracowany model z całej palety DOXA SUB. Dopasowanie endlinków zwyczajnie nie istnieje dlatego polecam zakupić pomarańczowe isofrane a efekt strąci Cię z krzesła ;)

Poza tym 1200 rambler to bardzo fajny zegar, z fenomenalnym białym kolorem (pozostałe ramblery wpadają raczej w odcień stali/metaliczny)

Zdjęcia fajne, choć może na mniejszym kontraście byłyby przyjemniejsze dla oka ;)

pozdrawiam i gratuluję nowego zakupu!


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Karol ma rację :) .

Bransoleta w 1200 jest najgorsza ze wszystkich  - zapięcie, endlinki i niezrozumiała grubość...

Mimo wszystko bardzo lubię ramblera w tym modelu i uważam go za jednego z ładniejszych subów :) .

 

Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie - gratulacje :) ale...

po pierwsze to wybrałeś najbardziej niedopracowany model z całej palety DOXA SUB. Dopasowanie endlinków zwyczajnie nie istnieje dlatego polecam zakupić pomarańczowe isofrane a efekt strąci Cię z krzesła ;)

 

Właśnie wiele osób pisze o tym że model 1200 ma najwięcej niedoróbek. To dotyczy tylko bransolety czy całego zegarka?

 

Dlaczego pytam? Bo mega podobają mi się te Doxy od lat i jakoś ciągle nie może do mnie zawitać, a w grę wchodzi RACZEJ tylko 1200 bo ona jako jedyna ma 42mm, a mam mały nadgarstek i boję się, że pomimo designu, który być może przeszedłby w większym 44mm rozmiarze to jednak może się nie udać, a pomierzyć nie ma za bardzo gdzie :/ Mam też jeszcze inny plan, ale on w przeciwieństwie do Doxy trochę musi poczekać - ale to się zobaczy. Ogólnie na razie trochę zintensyfikowałem badanie tematu nt. Doxy Sub i np to niedomalowanie wskazówek to chyba dosyć częsta sprawa bo wczoraj widziałem dosyć obszerny opis czarnego 1200 Sharkhuntera z tym samym objawem (jak i innymi które tu wytknięto). :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wszystkie podobaja, chociaz gdybym mial sie na ktoras zdecydowac to bylaby to pomaranczowa. Ogladalem sobie ten zegarek i ten design powoduje, ze mozna mu wiele wybaczyc, niestety do momentu, gdy zaczalem ogladac zapiecie branzolety. Scczegolnie przedluzenie na pianke mnie rozczarowalo, wyglada to jak z blachy po konserwie. Za ta kase chcialoby sie miec chyba jednak zegarek kompletny. Pomaranczowa guma napewno pasuje tyle tylko, ze moim zdaniem wtedy ucierpi taki retro klimat tego zegarka :)

I tak jest zaje...ty, gratuluje :)

 

... a pomierzyć nie ma za bardzo gdzie ...

Widzialem ja w Olsztynie w Aura centrum, tylko widze, ze ty jestes z Krakowa, wiec musialbys sobie zrobic mala wycieczke ;)

Edit.

To byl Jubirex. W Krakowie jest w Bonarka city centrum. Moze mogliby Ci ja sciagnac jezeli nie maja.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o rozmiar to proponuję Ci 1000t lub 600t - będą najlepiej pasować a i sprawa wykonania bransolety nie jest problemem. Co do wskazówek to mam wiele SUBów, by nie powiedzieć zbyt wiele ;) i w żadnym z zegarków nie rzyca mi się w oczy "problem" niedomalowanych wskazówek - choć nie jest to zrobione idealnie.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wygląda naprawdę fajnie. GRATULACJE

Ja niedawno stałem przed dylematem zakupu pomarańczki czy sharka z serii ocean.

Rekin wygrał bezapelacyjnie jako bardziej uniwersalny.

Jakość wykonania i materiałów umnie jest b. dobra.

Uwagi: słaba luma - chyba, że mocno naświetlić;

zapięcie trzyma za mocno - można połamać paznokcie próbując odpiąć zabezpieczenie, ale przynajmniej nie zgubię zegarka ;)

Radość z posiadania bezcenna.

Robi jakieś +15s przy noszeniu i -3 przy leżeniu w nocy tak więc średnio wychodzi ok +12s/dobę 

Mogę powiedzieć, ze ostatnio na spotkaniu w pracy jeden z kontrahentów wyraźnie eksponował swą PO jak odsłoniłem swą dosię to przez kilka minut nie mógł oderwać wzroku :D

Niech się dobrze nosi :)

 

post-48879-0-02052800-1399366449_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to wybrałeś najbardziej niedopracowany model z całej palety DOXA SUB. Dopasowanie endlinków zwyczajnie nie istnieje dlatego polecam zakupić pomarańczowe isofrane a efekt strąci Cię z krzesła ;)

Poza tym 1200 rambler to bardzo fajny zegar, z fenomenalnym białym kolorem (pozostałe ramblery wpadają raczej w odcień stali/metaliczny)

Zdjęcia fajne, choć może na mniejszym kontraście byłyby przyjemniejsze dla oka ;)

pozdrawiam i gratuluję nowego zakupu!

Może i rzeczywiście, pod względem wykonania to najgorszy model Doxy, ale rozmiar koperty i wygoda na małym nadgarstku wydaje mi się, że jest najlepsza - pozostałe modele już są sporo większe (pomijam 600t i 1000t, bo cieżko wyrwać w przyzwoitym stanie). Poza tym bardzo podchodzi mi kolor tarczy. :) Zastanawiam się czy nie dokupić pomarańczowej do pary. :)

 

Co do gumy, to mam oryginalną w obu kolorach - ponoć kiepsko układa się na ręce, ale może nie będzie źle w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wygląda naprawdę fajnie. GRATULACJE

Ja niedawno stałem przed dylematem zakupu pomarańczki czy sharka z serii ocean.

Rekin wygrał bezapelacyjnie jako bardziej uniwersalny.

Jakość wykonania i materiałów umnie jest b. dobra.

Uwagi: słaba luma - chyba, że mocno naświetlić;

zapięcie trzyma za mocno - można połamać paznokcie próbując odpiąć zabezpieczenie, ale przynajmniej nie zgubię zegarka ;)

Radość z posiadania bezcenna.

Robi jakieś +15s przy noszeniu i -3 przy leżeniu w nocy tak więc średnio wychodzi ok +12s/dobę 

Mogę powiedzieć, ze ostatnio na spotkaniu w pracy jeden z kontrahentów wyraźnie eksponował swą PO jak odsłoniłem swą dosię to przez kilka minut nie mógł oderwać wzroku :D

Niech się dobrze nosi :)

mam wrażenie, że nie mówisz o SUBie...

Może i rzeczywiście, pod względem wykonania to najgorszy model Doxy, ale rozmiar koperty i wygoda na małym nadgarstku wydaje mi się, że jest najlepsza - pozostałe modele już są sporo większe (pomijam 600t i 1000t, bo cieżko wyrwać w przyzwoitym stanie). Poza tym bardzo podchodzi mi kolor tarczy. :) Zastanawiam się czy nie dokupić pomarańczowej do pary. :)

 

Co do gumy, to mam oryginalną w obu kolorach - ponoć kiepsko układa się na ręce, ale może nie będzie źle w moim przypadku.

Osobiście sprzedałem tydzień temu 600 w stanie NOS i takież widziałem w sieci. To samo tyczy się serii 1000. Pamiętaj, że wielu ludzi kolekcjonuje te zegarki w związku z czym dość rzadko lądują na nadgarstkach.

Co do gumy to nowy model nie jest najlepszy - stara guma SUB była wiele fajniejsza - nie zmienia to jednak faktu, że isofrane to mercedes wśród gum ;) a stworzony jest właśnie dla Doxy SUB


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machlo, ty masz małą rękę jak ja, guma dedykowana jest wyjątkowo kiepska. Pomijam już nawet wygląd i układanie się na ręku.... jej montaż to jakiś obłęd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mnie nie ciągnie do gumy, bo dobrze wygląda i nosi się na bransolecie.

Gdyby komuś rzuciła się w oczy pomarańczowa 1000T/1200T to będę wdzięczny za info (najlepiej w bardzo dobrym stanie i po serwisie, bo pewnie egzemplarz będzie miał już te 5 lub więcej lat). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko pomarańcza jak dla mnie bardziej pasuje do tego zegarka.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to wybrałeś najbardziej niedopracowany model z całej palety DOXA SUB.

To który jest twoim zdaniem dopracowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.