Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz???? To naprawdę spoko gość, sam sie o tym przekonałem. Myślę, że sprawa szybko się między Wami wyjaśni. Nikt o 50 zł nie będzie sobie szargał opinii. Tym ardziej Łukasz, osoba znana na forum

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe dlaczego musiał zmienić tak aktywny nick w Klubie?

Na allegro zmienia, bo kolekcjonuje sporo negatywów i tak sobie myślę myślę że tutaj też coś zaczęło podśmierdywać.


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe dlaczego musiał zmienić tak aktywny nick w Klubie?

Na allegro zmienia, bo kolekcjonuje sporo negatywów i tak sobie myślę myślę że tutaj też coś zaczęło podśmierdywać.

Tu akurat nie trafiłeś ponieważ Łukasz po założeniu nowego konta od razu się przedstawił i opisał przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkoch, tu nie chodzi o 5 dych bo nie chciał zwrotu, chodzi o to że nie umie się zachować i mnie publicznie obsrywa!


kchrapek, pewnie jest jak mówisz ale to nic nie zmienia w mojej historii 

Edytowane przez kchrapek
Bardzo prosze nie przekręcać mojego nazwiska !

Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi to do Łukasza nie pasje. Normalny, kulturalny facet, załatwialiśmy bez przeszkód jakieś swoje sprawy i było spoko. Trzeba poczekać co Łukasz powie


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
...

Z beczki chyba jest koperta, ...

Ale szkło w kopercie już od Komandira ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kiedyś była Mołnia, nazwa odczytana jako "Malczik" i była wyprodukowana w gułagu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan słaby, obce części w werku i na dodatek własny holownik go kupił. Dramat :D

http://allegro.pl/striela-chronograf-19-kamieni-100-oryginal-piekny-i6776518818.html

No to trzeba wystawić go jeszcze raz trochę drożej ;)

http://allegro.pl/striela-chronograf-19-kamieni-100-oryginal-piekny-i6807414308.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Stan słaby, obce części w werku i na dodatek własny holownik go kupił. Dramat :D

http://allegro.pl/striela-chronograf-19-kamieni-100-oryginal-piekny-i6776518818.html

No to trzeba wystawić go jeszcze raz trochę drożej ;)

http://allegro.pl/striela-chronograf-19-kamieni-100-oryginal-piekny-i6807414308.html

 

Wrrrr... ale mnie wq.......ją takie kombinacje alpejskie!!! :angry:

Ludzie zróbmy taką akcję, że zgłaszamy masowo naruszenia zasad w alle na takich kombinatorów! Może jak do każdej takiej holowanej aukcji z kłamliwymi opisami alle dostanie kilkaset zgłoszeń, to mniej będzie ofert zbyniów trojga nicków i innych wrót czasu! Wszyscy jak tu zaglądamy mamy konta na all - dajmy im trochę popracować nad zgłoszeniami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powinienem to dać do frankenów ale tu zdecydowanie więcej osób go zobaczy.

Jak nick sprzedającego, wszystko od czapy: tarcza współczesna, koperta od czegoś zachodniego, już mi wystarczy i dalej nie chce mi się analizować.

Aha no i cena adekwatna oczywiście :blink::D

http://allegro.pl/wolna-22-jewels-vintage-mikroregulacja-jak-zenith-i6809588801.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na te składaki to się cieszę, że mamy to forum, bo tak to osoby, które niedługo siedzą w temacie by to kupiły. Z drugiej strony - forum jest, a chętni i tak się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem to dać do frankenów ale tu zdecydowanie więcej osób go zobaczy.

Jak nick sprzedającego, wszystko od czapy: tarcza współczesna, koperta od czegoś zachodniego, już mi wystarczy i dalej nie chce mi się analizować.

Aha no i cena adekwatna oczywiście :blink::D

http://allegro.pl/wolna-22-jewels-vintage-mikroregulacja-jak-zenith-i6809588801.html

Rafalczapa Haha

 

Kolejne stadium rozwoju Wołny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale akurat sprzedawca uczciwie przyznaje, że to pasówka. I trzeba przyznać że nawet nieźle spasowana, widywałem gorsze. 


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr... ale mnie wq.......ją takie kombinacje alpejskie!!! :angry:

Ludzie zróbmy taką akcję, że zgłaszamy masowo naruszenia zasad w alle na takich kombinatorów! Może jak do każdej takiej holowanej aukcji z kłamliwymi opisami alle dostanie kilkaset zgłoszeń, to mniej będzie ofert zbyniów trojga nicków i innych wrót czasu! Wszyscy jak tu zaglądamy mamy konta na all - dajmy im trochę popracować nad zgłoszeniami!

Zgłaszajmy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.