Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Bałtyk to totalna dewastacja, aż żal patrzeć ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:)

Zaszalałem i kupiłem zegarek, na który polowałem od dwóch lat. Nie tylko ładny (może to kwestia gustu) ale kiedyś dostałem go od taty i jakiś bęcwał mi go ukradł. A ten jest identyczny! Spieszy straszliwie - po 5 minut na dobę, ale może spróbuje go ustawić:) I jeszcze jedno - na razie krucho z kasą, ale obiecuję sobie, że dam go do pełnej renowacji, żeby był jak nóweczka. http://www.allegro.pl/item217308049_polski...cany.html#photo


Kochajcie polskie zegarki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zniszczysz bezpowrotnie zegarek, który w sumie prezentuje stan jak na swoje lata i model wysmienity - przeczyść go z brudu, wymień koronke i szkło - wypolerój dekiel - ale nic nie ruszaj bo dla wielu nie bedzie warty tych 80 zł po renowacji

 

noi zegarmistrz niech się zajmie czysczeniem mechanizmu i konserwacją


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zniszczysz bezpowrotnie zegarek, który w sumie prezentuje stan jak na swoje lata i model wysmienity - przeczyść go z brudu, wymień koronke i szkło - wypolerój dekiel - ale nic nie ruszaj bo dla wielu nie bedzie warty tych 80 zł po renowacji

 

noi zegarmistrz niech się zajmie czysczeniem mechanizmu i konserwacją

 

j.w.!

nie bedzie wygladal jak noweczka, tylko bedzie pachnial (ew. smierdzial) pseudo nowoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Wasze posty dały mi do myślenia. Stan rzeczywiście jest dla mnie zadowalający:) po prostu miałem takie marzenie, nie wiedziałem, że nie będzie idealnego efektu:( Jeszcze raz dziękuję za poradę:)


Kochajcie polskie zegarki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:)

Zaszalałem i kupiłem zegarek, na który polowałem od dwóch lat. Nie tylko ładny (może to kwestia gustu) ale kiedyś dostałem go od taty i jakiś bęcwał mi go ukradł. A ten jest identyczny! Spieszy straszliwie - po 5 minut na dobę, ale może spróbuje go ustawić:) I jeszcze jedno - na razie krucho z kasą, ale obiecuję sobie, że dam go do pełnej renowacji, żeby był jak nóweczka. http://www.allegro.pl/item217308049_polski...cany.html#photo

 

Stanowczo odradzam renowację :!: Zegarek jest całkiem ładnie zachowany, w tym przypadku renowacja = profanacja :evil:

 

To co zalecił Jan będzie najlepsze dla tego Blonexa.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czoper

Na allegro drożyzna, pod halą w Krakowie pustki: nieliczne w miarę ciekawe sikory w cenach dla "turystów - dewizowców" , albo zupełny złom :evil:

Jak tak dalej będzie, to szwajcary będą tańsze od rusków :)

Przynajmniej ponarzekać można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirow za 130zł chyba nawet w ładnym stanie, ale od tego pana to... e, nie będę konczył, bo znów awantura bedzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kirow za 130zł chyba nawet w ładnym stanie, ale od tego pana to... e, nie będę konczył, bo znów awantura bedzie!

 

lepiej nie mowic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość em_gie

No to ja skończę - ten pan jest nieuczciwym sprzedawcą, delikatnie mówiąc...

Mam z nim pewne doświadczenia, na szczęście nie dałem się naciąć na kasę i do transakcji nie doszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130 zet! za tego kraba! mają ludzie fantazje! ja ostatnio dałem za praktycznie nieużywanego 18 zet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kilka dni słońce poświeciło i ludziom odbija:

http://www.allegro.pl/item222183944_kolekc...0_idealny_.html

 

czy mi sie wydaje czy on ma ręcznie odmalowane indeksy?

 

 

ktoś powinien to zgłosić do allegro !! przecież to żywe oszustwo :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

a co jest oszustwem? sprzedal zegarek w bdb stanie, tarcza w bdb stanie (nie napisal ze oryginal). lepiej poogladaj aukcje lim3, ten to dopiero czesze za Bloniaki odnowione :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Made in Russia więc wszystko jest możliwe.

 

Jednak zestawienie napisu Slava na tarczy z werkiem z Rakiety jest podejrzane. Choć napis Slava w tym wypadku nie musi być nazwą marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.