Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Może rzeczywiście przesadzam. Tak czy inaczej gość jest naciągacz!

 

Pozdro

 

Co masz na mysli? Przecież zegarek był wystawiony z normalną, niską ceną wywoławczą. To że kilka osób zagalopowało się z licytowaniem to przecież nie jego wina. Myslę, że nawet się tego nie spodziewał. Czy twoim zdaniem miał w opisie dodać "nie licytujcie więcej niż 150zł" bo nie warto"?

Lapaj to nasz forumowy kolega, który o zegarkach wie sporo i jednocześnie sprzedawca, który uczciwie opisuje sprzedawane zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale...

 

...może kupujący miał taki w dzeiciństwie albo miał go jego ojciec. Może 200zl to dla niego żaden pieniądz. Może bardzo mu sie spodobał...

 

Ja na przyklad dostalem taki (albo bardzo podobny) na pierwsza Komunie Sw i uzywalem go przez kilkanascie lat, dopoki nie zgubilem go na campingu w Klodzku.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może rzeczywiście przesadzam. Tak czy inaczej gość jest naciągacz!

 

Pozdro

 

Co masz na mysli? Przecież zegarek był wystawiony z normalną, niską ceną wywoławczą. To że kilka osób zagalopowało się z licytowaniem to przecież nie jego wina. Myslę, że nawet się tego nie spodziewał. Czy twoim zdaniem miał w opisie dodać "nie licytujcie więcej niż 150zł" bo nie warto"?

Lapaj to nasz forumowy kolega, który o zegarkach wie sporo i jednocześnie sprzedawca, który uczciwie opisuje sprzedawane zegarki.

 

Teraz już nie wiem, co myśleć. Jeszcze kilka lat temu rozbierałem łedne zegarki tego typu, brałem werk, a kopertę dawałem znajomemu, bo złoto odzyskiwał.

Teraz tego żałuję...

Poza tym co ludzi "ciągnie" do licytowania czegoś takiego za tak grubą kasę? Nie winię sprzedawcy, wkońcu chce na tym zarobić.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[

Poza tym co ludzi "ciągnie" do licytowania czegoś takiego za tak

 

Też się nad tym zastanawiałem,

ale pomyśl jeśli ktoś poszukuje zegarka nie do kolekcji a do zwykłego noszenia to 200 zł za zegarek mechaniczny, pozłacany o naprawdę niezłej jakości nie wydaje się już tak dużo. W tej chwili za te pieniądze nie można nawet kupić mechanicznego chińczyka

a tu dostaje produkt, który kiedyś był zaliczany do dóbr luksusowych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...komornicy tak mają że solidne rzeczy i warte dużo za bezcen sprzedją :) - rozumiem tok myslenia...

 

...od gosci co tak drogo sprzedają zegarki radzieckie - nalezy się tylko uczyć i czekać na święta bożego narodzenia

 

gratulacje lapajl

 

a tu

 

http://www.allegro.pl/item230254005_histor...100_zobacz.html

 

smiech poprostu i rzenada/żenada - jestem dyzortografem i nie wiem jak się to pisze :)


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość em_gie
...od gosci co tak drogo sprzedają zegarki radzieckie - nalezy się tylko uczyć i czekać na święta bożego narodzenia

Święte słowa!

I piszę to jako człowiek, który nie sprzedawał na allegro ani jednego zegarka.

Jeśli ktoś uczciwie opisuje zegarki, zamieszcza wyraźne zdjęcia i uzyskuje dzięki temu dobre ceny to o co wam chodzi? Żal ... ściska, że komuś Bozia dała zdolności do uczciwego handlu? Nie stać was na te zegarki i krew was zalewa z tego powodu? Jesteście socjalistami i oczekujecie ustalenia przez państwo cen urzędowych na zegarki?

A czemu ludzie płacą taką kasę? Nic nikomu do tego. Ich sprawa. Może wolą kupić za stówę i wiedzieć co kupują niż kupować za 4 dychy obsyfione zegarki na aukcjach z opisem: "stan jak na zdjęciu" z dodanym niewyraźnym zdjęciem i modlić się o to, żeby w paczce nie przyszło jakieś dziadostwo.

Zdarzało mi się kupić drogo zegarek np u MONTECHRISTO1700 i wiedziałem, że dostanę coś za co płacę.

Mam już dosyć opowieści o tym, jak to ktoś takie wołny czy ałmazy na wiaderka kupował po 3 złote a następnie rozkręcał na śrubki i wyrzucał, co ma rzekomo świadczyć o rzeczywistej wartości takich zegarków. To brednie i lipa.

 

smiech poprostu i rzenada/żenada - jestem dyzortografem i nie wiem jak się to pisze :)

To się pisze przez "s" - dysortografem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[

Poza tym co ludzi "ciągnie" do licytowania czegoś takiego za tak

 

Też się nad tym zastanawiałem,

ale pomyśl jeśli ktoś poszukuje zegarka nie do kolekcji a do zwykłego noszenia to 200 zł za zegarek mechaniczny, pozłacany o naprawdę niezłej jakości nie wydaje się już tak dużo. W tej chwili za te pieniądze nie można nawet kupić mechanicznego chińczyka

a tu dostaje produkt, który kiedyś był zaliczany do dóbr luksusowych .

 

Jak nie można kupić chińszczyzny za 200 zł? Chcesz kupić nowy chiński chcronograf za 150 z pudełkiem i ceną? Tele, że napis na tarczy głosi IWC...

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...komornicy tak mają że solidne rzeczy i warte dużo za bezcen sprzedją :) - rozumiem tok myslenia...

 

...od gosci co tak drogo sprzedają zegarki radzieckie - nalezy się tylko uczyć i czekać na święta bożego narodzenia

 

gratulacje lapajl

 

a tu

 

http://www.allegro.pl/item230254005_histor...100_zobacz.html

 

smiech poprostu i rzenada/żenada - jestem dyzortografem i nie wiem jak się to pisze :)

 

Niestety, ale taki mam tok myślenia. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że za ładnego Poljota mozna 200 zł wyciągnąc. Jak to powiedziałem znajomemu, z którym takie "cuda" brał do odzyskania złota, to prawie z krzesła spadł...


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...od gosci co tak drogo sprzedają zegarki radzieckie - nalezy się tylko uczyć i czekać na święta bożego narodzenia

 

Jeśli tak, to zostanę milionerem :)

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak, to zostanę milionerem Smile

To zostań :)[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygram 6 w totka, to będę! Narazie mam do sprzedania pozłacane damskie, ale widziałe, że nikt tego za bardzo niechce...

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja chetnie kupie - serio!

 

mozesz wysłac zdjecie

 

[email protected]


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan- kupujesz damskie? Narazie ostał się 1, reszta poszła pod młotek (dałem komuś pozłacane kopery). Fotki dobrej nie zrobię, bo nie mam jak. To czajka z branzoletką (po moim przeglądzie).

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mi się podoba bo mam taki

 

reklamowałem juz wyżej zresztą...


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...niestety musze miec zdjecie żeby nie dublowac


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:shock: łał ale sztuka za 100 USD ;):lol:;);):lol::lol:

 

http://www.allegro.pl/item230254005_histor...100_zobacz.html

 

 

 

Jak wam sie podoba??

 

Fajny zegarek, ale za max 20 zł. Coś mi sie wydaje, że kosztuje więcej jak 100 $ ;)

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo, biorąc jednak pod uwagę że to NOS, to mozna się zastanowic. Na bazarach, gdzie ten gość to skupuje jego cena to maks 50 i mozna sie targowac. W Katowicach widziałem fajna Sławe też nówka ale chcą 100, a za podobną jak ta na allegro, uzywana, 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paolo, a Ty wiesz gdzie on to kupuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość sprzątnął mi sprzed nosa pare fajnych sztuk. Między innymi Omegę :evil: . Jednym z jego punktów gdzie się zaopatruje jest targ w Dabrowie Górniczej. Pewnie też Będzin. Od czasu do czasu trafiaja się tam fajne sztuki, ale trzeba być czujnym :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to radziedzka nówka to bym brał, ale narazie nie mam wolnej takiej kwoty :lol: Jak Ci się podoba i chcesz mieć coś ładnego z klasą, to bierz i się nie zastanawiaj!

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na oryginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze mankamentu


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.