Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Yakovlev trafił w 10. Niech każdy płaci ile chce i kupuje co chce. Ja też dzisiaj goniłem zajączka w postaci ruhli chrono ale nawet taki maniak ruhli jak ja nie wywali za bezkamieniowca ponad 300. A czasami każdy z nas ma w sobie coś z łosia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najśmieszniejsze to nawet ten chiński Komandir to jakiś składak, bo ten mechanizm to nie jest Tongji standardowo umieszczany w tym zegarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to BOANA i ma 22 HAMNIA ! :D :D :D

Ożesz, ale bezczelny wałek....i jeszcze "nieużywana"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wcielenie Zbigniewa...

Ja się tylko zastanawiam, czy tych 7 licytujących to ciągniki....czy biedni ludzie chcący zrobić "wspaniały zegarkowy prezent" na gwiazdkę, swojemu kolekcjonującemu ruskie zegarki, członkowi rodziny/znajomemu/chłopakowi. Ten "nieużywany, cenny i niezmiernie rzadki model BOANY"....może jeszcze trafić do kogoś z nas  :wacko:  :blink:  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew w tej chwili sprzedaje z czterech kont. Nigdy nie wiesz, jakimi szlakami chodzą ludzie, a kolekcjonerzy zwłaszcza. Ja przykładowo zbieram wszystkie 2809, również z charkowskimi tarczami. Tej nie mam i gdyby cena była niższa, sam chętnie bym się skusił (ale to nie u Zbigniewa). Co do Zbigniewa, to jego zegarki zbyt rzadko wracają ponownie na aukcje, by mógł masowo korzystać z ciągników. Wystawia z ogłoszenia premium, licytacja odbywa się od złotówki, nie ma ceny minimalnej, ogłoszenie okraszone jest ładnymi zdjęciami, to i zawsze kilka osób się skusi.

 

Jak masz ładne zdjęcia, to jesteś w stanie osiągnąć wysoką cenę nawet za bardzo popularny model.

To np. pobieda (sprzedający korzysta z holowników, ale trzy cyfry za oksydowaną pobiedę z Samary, do tego używaną, to jest już kosmos)

http://allegro.pl/sliczna-srebrna-pobeda-oxyd-rzymska-i6587935915.html

 

Tu masz kolejną wołnę, która idzie rekord

http://allegro.pl/wolnia-zenith-w-stali-nienoszona-perfekcyjna-i6597372330.html

 

Idą święta, ludzie właśnie dostali przedostatnią wypłatę przed świętami, do Wigilii w Polskę pójdzie kilkaset takich Deluksiaków/Wołen/Sygnałów/Worldmasterów, specjalnie robionych pod aukcje.

 

Że o "Polakach nie wspomnę" 

http://allegro.pl/blonie-polski-zegarek-meski-baltyk-17-kamieni-i6594778411.html

taki Bałtyk przykładowo

 

Choć Błonie ostatnio wymiotło

Ja bym to też dał do "nie przepłacajcie"

http://allegro.pl/zegarek-polski-blonie-blonex-made-in-poland-i6589164217.html

ale rozumiem, że dla niektórych napis "antymagnetyczny" może być wart tysiąc złotych

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten antymagnetyczny podejrzany jest różni się od oryginału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew w tej chwili sprzedaje z czterech kont. Nigdy nie wiesz, jakimi szlakami chodzą ludzie, a kolekcjonerzy zwłaszcza. Ja przykładowo zbieram wszystkie 2809, również z charkowskimi tarczami (..)

No właśnie tu jest sedno sprawy. Kolekcjoner zobaczy, oceni. Powie wezmę bo potrzebuję takiego mechanizmu,tarczy koperty, etc. kupi świadomie. A osoba chcąca zrobić prezent przeczyta: "nieużywany, cenny i niezmiernie rzadki model, w fabrycznym stanie zachowania, z likwidowanego zakładu zegarmistrzowskiego, od firmy z długoletnią tradycją, wysoka jakość i renoma".. i myśli, że kupuje ukochanej osobie świętego graala dla kolekcjonerów. Tymczasem typ bezczelnie oszukuje i w żywe oczy kłamie, na oficjalnym portalu aukcyjnym. Myślę, że to powinno być ścigane i karane.

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. to zwyczajne oszustwo, czyli doprowadzenie kupującego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Panowie, jest znowu robota :)http://allegro.pl/zegarek-oficera-waffen-ss-sprawny-wykopki-i6598211797.html

znowu ten konus wrzuca tym razem jako wykopki.

Lubię poczytać opisy jego aukcji. Można dobrze się ubawić :)

Szable znalezione podczas remontu dachu kościoła i podłogi cerkwi, nóż "WYRZUCONY PRZEZ MORZE PO SZTURMIE NA BAŁTYKU", itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię poczytać opisy jego aukcji. Można dobrze się ubawić :)

Szable znalezione podczas remontu dachu kościoła i podłogi cerkwi, nóż "WYRZUCONY PRZEZ MORZE PO SZTURMIE NA BAŁTYKU", itp :)

No fakt, ze ubaw jest no co aukcja to inny opis:) ale zgłosić trzeba aukcje by jak najszybciej zdjeli

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury że normalnie ręce opadają - inne konto to Nimirska i jeszcze kilka podobnych - nawet nie czai się specjalnie kupuje medale kopie opisane jako kopie i od razu sprzedaje jako znalezione w bunkrze w dodatku w Bieszczadach a to chyba niedaleko naszego moda kchrapka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury że normalnie ręce opadają - inne konto to Nimirska i jeszcze kilka podobnych - nawet nie czai się specjalnie kupuje medale kopie opisane jako kopie i od razu sprzedaje jako znalezione w bunkrze w dodatku w Bieszczadach a to chyba niedaleko naszego moda kchrapka ?

W Bieszczadach bunkry miały tylko sotnie UPA, zresztą niektóre kosmicznie rozbudowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest znowu robota :)http://allegro.pl/zegarek-oficera-waffen-ss-sprawny-wykopki-i6598211797.html

znowu ten konus wrzuca tym razem jako wykopki.

Ożesz! Zegarek oficera SS??? Mocne...choć nie tak chyba, jak zegarek rabina. Swoją drogą, na giełdzie staroci w Bytomiu, widziałem kolesi którzy w gablocie mieli wiele takich. Też z bezczelną kalkomanią. Od razu pomyślałem "mhmm...wykopki przyjechały".

Bzdury że normalnie ręce opadają - inne konto to Nimirska i jeszcze kilka podobnych - nawet nie czai się specjalnie kupuje medale kopie opisane jako kopie i od razu sprzedaje jako znalezione w bunkrze w dodatku w Bieszczadach a to chyba niedaleko naszego moda kchrapka ?

No cóż, tłumaczenie pewnie ma takie, że poszedł z podrobionym medalem do bunkra, zgubił go a potem znalazł :) Stąd "znaleziony w bunkrze" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zgłosiłem. heheszki heheszkami, ale każdy z nas może trafić na takich naciągaczy z różnych dziedzin życia. Takie coś trzeba tępić.

 

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.