Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Z 260,00 zł od razu ktoś podbił na 1100 zł  ;)

 

Chyba ten paragon fiskalny jest tyle warty. 

Edytowane przez Grande27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

A zbysia trzeba omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zbysia trzeba omijać szerokim łukiem.

Ja wiem czy omijać? A może trzeba go po prostu zamknąć? Przesłanki spełnia:

Kodeks karny (Dz.U. 1997 nr 88 poz. 553 tekst ujednolicony). Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż boję się wchodzić na telefonie w te linki. Jeszcze coś kliknę przypadkiem moimi "zgrabnymi" palcami i stanę się posiadaczem pięknego unikata za pięć stów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż boję się wchodzić na telefonie w te linki. Jeszcze coś kliknę przypadkiem moimi "zgrabnymi" palcami i stanę się posiadaczem pięknego unikata za pięć stów :)

Raz mi się tak zdarzyło w "Nie przepłacajcie" i kupiłem Slavę, totalnego składaka :D

Edytowane przez jazzualdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ten sekundnik ta tarcza
Ta cena

....te holowniki ->  jednym słowem:  TEN  ZBYSIO !!! :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oficerów musi kosztować! :D

:) Pakiet darmowych wystawien, gorączka przedświąteczna i ludziom zaczyna odpier*d

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a koperta od multikalendarza? a tarcza która zwykle występuje z granatowym ringiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

a koperta od multikalendarza? a tarcza która zwykle występuje z granatowym ringiem ?

Szczegóły ;) tu wartością samą w sobie jest mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mechanizm nie ma szans być prawidłowy. Ja mam te przerabiane 2609, nawet kilka sztuk. Jakiś czas temu sthool rozbierał to cudo.Tam są chałupniczo przerabiane przekładnie, więc zegarek wskazuje rzeczywiście czas prawidłowo (24h), ale jakość wykonania jest bardzo różna. Ja mam dwie Arktiki sp-1 i jeszcze coś tam (już nie pamiętam) i chodzą, ale to zależy od egzemplarza, bo to manufakturowo przerabiane zmiotki z fabrycznych półek z  czasów plajty zakładów. Ogólnie rzecz biorąc nie warto przepłacać, jak ktoś zbiera różne dziwne rzeczy, jak ja, można kupić, natomiast nie ma on wartości kolekcjonerskiej

Biorąc pod uwagę zdjęcia pewnie pójdzie grubo jako "oryginał", a powinien jako "ciekawostka", za ćwierć ceny.

 

Żeby być w temacie

 

Te Wołny w stali stają się coraz bardziej popularne  ;)

http://allegro.pl/wolnia-zenith-w-stali-nienoszona-perfekcyjna-i6615516137.html


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ale mechanizm nie ma szans być prawidłowy. Ja mam te przerabiane 2609,... chodzą, ale to zależy od egzemplarza, bo to manufakturowo przerabiane zmiotki z fabrycznych półek z  czasów plajty zakładów.

Zgadza się ale te przerabiane mechanizmy są już z czasów przełomu i nie mają oznaczeń na mostku a z reguły laserowo naniesiony napis na kole naciągu.

Stąd przypuszczenie, że może być tylko przełożony mostek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może i Ty. Tego nikt nie wie, trzeba rozebrać mechanizm. Ktoś chętny do zakupu? ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.