Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rproch

Russian Wristwatch - ksiązka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym ją zamówić. Jeśli znależliby się jeszcze chętni (zwłaszcza z Warszawy) - można by przyoszczędzić na kosztach przesyłki ze Stanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałbym ją zamówić. Jeśli znależliby się jeszcze chętni (zwłaszcza z Warszawy) - można by przyoszczędzić na kosztach przesyłki ze Stanów.

 

to może składeczka, wspólny zakup a potem spedofilić??


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba! Ale komu przypadnie wersja papierowa? 8)

 

To stały problem. Dlatego mam inny pomysł. Ja zamówię sobie tą książkę i ją spedofilę. Każdemu kto wpłaci na WOŚP lub inną akcję charytatywną +7 zł (+7 do tego co i tak miał wpłacić) prześlę mailem skany. Wpiszcie w tym wątku - kto tak zrobił.

 

Jeśli natomiast ktoś chce się dołączyć do przesyłki i dostać drugą wersję papierową - proszę o kontakt: robert(małpa)prochowicz.com. Zamówienie złożę za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja sie pisze na dodatkowa wplate na WOSP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej

I ja z miłą chęcią wpłace;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość superolub

Hallo, amatorzy kwaśnych jabłek! Uważajcie z tymi skanami, bo autor książki jest tuż za miedzą i czyta naszą pocztę. Juri Levenberg jest rosyjskim Żydem, mieszka w Monachium i tam zarządza swoją firmą reklamując się jako oficjalny przedstawiciel POLIOT & MOLNIJA w Niemczech. Na jego stronie: www.stores.ebay.de/juri-levenberg na samym dole czytam i tłumaczę " także w ebay są czarne owce, sprzedające zegarki "Poliot" z Polski i Turcji (z werkami drugiego gatunku z Rosji) jednocześnie z fałszywymi certyfikami..." itd. Wiemy dobrze, że wylęgarnią tych składaków jest głównie Ukraina i Rosja.

Jeżeli chodzi o jego książki i katalogi to radzę popytać i ew.zamówić w EMPIK'u. Ja posiadam pewne, są dość dobrze opracowane. Pozdrawiam - superolub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej

hmmmmmm,nie pomyślałem o prawach autorskich,wszystko przez te przedsesyjnie kopiowanie wszystkiego co nie ucieka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ba! Ale komu przypadnie wersja papierowa? 8)

 

To stały problem. Dlatego mam inny pomysł. Ja zamówię sobie tą książkę i ją spedofilę. Każdemu kto wpłaci na WOŚP lub inną akcję charytatywną +7 zł (+7 do tego co i tak miał wpłacić) prześlę mailem skany. Wpiszcie w tym wątku - kto tak zrobił.

 

Jeśli natomiast ktoś chce się dołączyć do przesyłki i dostać drugą wersję papierową - proszę o kontakt: robert(małpa)prochowicz.com. Zamówienie złożę za tydzień.

 

Robert, i jak z ta ksiazeczka? udalo Ci sie ja zdobyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałbym ją zamówić. Jeśli znależliby się jeszcze chętni (zwłaszcza z Warszawy) - można by przyoszczędzić na kosztach przesyłki ze Stanów.

 

Podłączyłbym się do takiej opcji :)

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a jak ładnie nagle wszyscy startuja

 

a jak z wociem na allegro robillismy akcje zeby kupic cos podobnego, to sie tylko sami musielismy starac.... pamietasz wocio ? to chyba tego goscia mamy ksiazki...

 

moge wplacic 15 zł byle nie na WOSP

 

 

...ten katalog jest obardziej wspolczesnych zegarkach - dlaego moze nie arcyciekawy

 

glownie lata 80 i 90

 

mama racje?


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W książce chyba 50% zajmują Komandiry, drugie miejsce pod względem objętości zajmują poljoty wojskowe. I rzeczywiście prawie wyłącznie lata 80-90-te. Podobno można tą książkę sprowadzić poprzez Empik.

Ja ją już mam ale mam tylko czarno biały skaner - jak znajdę czas to zacznę skanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać nie tylko ruskie maszyny - nie mam ksiazki ale z 20 zegarkow z obrazeczkiem radzieckich bym znalazł


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyklad skanu jaki jestem w stanie zrobić:

post-4379-0-78154400-1330663850.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys mial juz wszystko to podpowiadam Tobie

 

1 cd równa sie 1 radziecki zegarek

 

uczciwie raczej


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem 20 lipca br i będę ją miał w tym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można bezproblemowo zamówić przez empik trwa to tydzień ale ta książka to nic specjalnego (średnio fajna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.