Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Magik.

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

zaczyna się to już robić nudne ...

Darek, dlaczego nudne? To jest porostu przezabawne. kolega Magik jak widać ma potrzebę bycia w centrum zainteresowania bo jak to inaczej wytłumaczyć, najpierw jest "no dobra chyba będę musiał wypisać się z tego klubu" i odpowiedzi "pls Mariusz nie rób nam tego będzie nam ciebie brakowało itp" , następnie żeby wszyscy widzieli "proszę o skancelowanie mojego konta", odpowiedzi "nieee co Ty nam Mariusz robisz pls. Wróć bo bez ciebie się te forum rozpadnie" , step 3. Po jakimś czasie " ok juz jestem spowrotem" odpowiedzi w stylu "o dzięki Mariusz że już jesteś, bardzo się z tego cieszymy"

 

Przezabawna jest ta cała sytuacja i mam nadzieję że się nie zmieni bo poprawia mi to z rana humor


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Darek, dlaczego nudne? To jest porostu przezabawne. kolega Magik jak widać ma potrzebę bycia w centrum zainteresowania bo jak to inaczej wytłumaczyć, najpierw jest "no dobra chyba będę musiał wypisać się z tego klubu" i odpowiedzi "pls Mariusz nie rób nam tego będzie nam ciebie brakowało itp" , następnie żeby wszyscy widzieli "proszę o skancelowanie mojego konta", odpowiedzi "nieee co Ty nam Mariusz robisz pls. Wróć bo bez ciebie się te forum rozpadnie" , step 3. Po jakimś czasie " ok juz jestem spowrotem" odpowiedzi w stylu "o dzięki Mariusz że już jesteś, bardzo się z tego cieszymy"

 

Przezabawna jest ta cała sytuacja i mam nadzieję że się nie zmieni bo poprawia mi to z rana humor

 

Irek,

to jest Twój punkt widzenia, a rzeczywistość wygląda następująco:

 

1. Poprosiłem Darka o usunięcie konta. To sam Darek chciał abym założył temat na forum więc tak uczyniłem. Nigdy moją intencją nie było robienie zamieszania wokół mojej osoby.

2. Nie mam wpływu na to, co piszą Klubowicze. Pierwszy temat po powrocie założyłem w dziale służącym do powitań, bo w ŻADNYM innym miejscu forum nie mogłem nic napisać.

3. Fajnie, że ta sytuacja poprawia Ci humor. Podobno śmiech to zdrowie. Mnie na sytuacja nie bawi w ogóle.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje animozje odrzucić w kąt...jestesmy doroslymi facetami czy nie?:-)

Pokłócić się zawsze mozna ...ale pogodzić też:-)

Mariusz pisze swoje ,i my też,bez osobistych "wytykań'

Ok?

Mało to nerwów w zyciu codziennym....?,tu ma być miło i po koleżensku...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Proponuje animozje odrzucić w kąt...jestesmy doroslymi facetami czy nie?:-)

Pokłócić się zawsze mozna ...ale pogodzić też:-)

Mariusz pisze swoje ,i my też,bez osobistych "wytykań'

Ok?

Mało to nerwów w zyciu codziennym....?,tu ma być miło i po koleżensku...

 

Intencje moich wpisów były zupełnie inne. Chodziło o zawartość merytoryczną forum, a temat hejtów pojawił się przy okazji. Darek (i nie tylko on) chyba nie chce zrozumieć, że mało komu będzie chciało się wczuwać w temat zegarków, poświęcać czas na pisanie obszernych, merytorycznych postów, gdy na podforum obok ludzie ekscytują się "papierem toaletowym". Trudno… mnie to już nie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intencje moich wpisów były zupełnie inne. Chodziło o zawartość merytoryczną forum, a temat hejtów pojawił się przy okazji. Darek (i nie tylko on) chyba nie chce zrozumieć, że mało komu będzie chciało się wczuwać w temat zegarków, poświęcać czas na pisanie obszernych, merytorycznych postów, gdy na podforum obok ludzie ekscytują się "papierem toaletowym". Trudno… mnie to już nie obchodzi.

Mariusz z cala sympatia do Twojej osoby-my rozumiemy co Ci lezy na sercu i co Cie boli w kwestii forum....

Ale tu na forum są tylko i aż ludzie ze swoimi problemami i radosciami.....

Czemu mam sie nie cieszyc radoscia kolegi z ktorym laczy mnie wspolna pasja ,ktoremu wlasnie urodzil sie syn ,czy kupił wymazony rower,lub ma jeszcze inna pasje ktora i mnie interesuje?

KMZiZ łaczy pasjonatów zegarowych i zegarkowych ale na Boga ,nie moze ich dzielic to ze jeszcze inne rzeczy ich interesują...

A od siebie dodam ze nie tylko zegarki sa moja pasją-jest nim tez to forum ze wszystkimi zaletami i wadami ..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam ( mam nadzieję ,że to nie tylko moje zdanie ), że forum oprócz merytorycznych tematów zegarkowych ( których moim zdaniem wcale nie jest mało) powinno być miejscem ŁĄCZĄCYM LUDZI .

Więc tematy o innych pasjach też powinny być dopóki są kulturalne i cieszą piszących i czytających.

Jak widać po innych forach i próbach ich utworzenia ( tym bardziej utrzymania ) ludzie nie chcą TYLKO I WYŁĄCZNIE suchych jak jesienny liść informacji tylko sympatycznego miejsca .

Więc może sobie dwie czy trzy osoby bezpłodnie psioczyć, jak to niby spada poziom merytoryczny ale KILKASET minimum się tu dobrze czuje .. I dla NICH jesteśmy a nie dla malkontentów ( z całym dla WAS szacunkiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Przecież nie twierdzę, że forum ma być suche i ograniczone wyłącznie do zegarków. Ja piszę o sytuacji, w której nastąpiło zaburzenie proporcji. Łatwiej tu znaleźć informację jaki kupić trymer do golenia, ile kalorii można spalić podczas biegania, jaki kupić rower, telewizor, smartfon, sprzęt audio czy co tam chcecie niż dowiedzieć się jak działa Atmos czy też czym jest izochronizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

daj może konkretne statystyki bo tak to argument z d.. :)

 

To argument z Google i wyszukiwarki forumowej a nie z d… Zresztą… dajmy już sobie spokój z tą dyskusją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja choć się nie udzielam za bardzo w tematach poza zegarkowych to uważam, że bardzo dobrze, że one są. Forumowicze przez to jeszcze bardziej się poznają i w wielu sytuacjach sobie pomagają. Tematy te są zamieszczane w odpowiednich działach więc nie rozumiem dlaczego znowu marudzisz. Zanim powróciłeś trzeba było przejrzeć forum i zdecydować, że może jednak nie warto wracać?

Być może najlepsze miejsce to dla Ciebie to TWOJE WŁASNE forum AP. Nie znoszę takiego malkontenctwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ja choć się nie udzielam za bardzo w tematach poza zegarkowych to uważam, że bardzo dobrze, że one są. Forumowicze przez to jeszcze bardziej się poznają i w wielu sytuacjach sobie pomagają. Tematy te są zamieszczane w odpowiednich działach więc nie rozumiem dlaczego znowu marudzisz. Zanim powróciłeś trzeba było przejrzeć forum i zdecydować, że może jednak nie warto wracać?

Być może najlepsze miejsce to dla Ciebie to TWOJE WŁASNE forum AP. Nie znoszę takiego malkontenctwa.

 

Masz rację, może faktycznie nie warto było wracać. Co do forum AP Club - też się zgadzam choć w stwierdzeniu "Twoje Własne" dostrzegam pewną złośliwość. To forum jest dedykowane WSZYSTKIM entuzjastom zegarmistrzostwa i zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, może faktycznie nie warto było wracać. Co do forum AP Club - też się zgadzam choć w stwierdzeniu "Twoje Własne" dostrzegam pewną złośliwość. To forum jest dedykowane WSZYSTKIM entuzjastom zegarmistrzostwa i zegarków.

Tylko zastanów się Mariusz czemu jesteś tam prawie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Tylko zastanów się Mariusz czemu jesteś tam prawie sam.

 

Nie z powodów o jakich myślisz. Rozmawiałem na ten temat i większość osób zbyt jednoznacznie odbiera tamto forum wychodząc z założenia, że warto tam być jeżeli masz zegarek AP. Ja się z tym nie zgadzam choć zauważ, że większość uczestników forum AP Club to osoby posiadające co najmniej jeden zegarek AP. Tematyka forum również jest ściśle sformatowana i wypełnia w 90% treścią wszystko to, co jest związane z Audemars Piguet, a nie każdy ma chęć rozmawiać niemalże wyłącznie o AP. Jest co prawda jedno subforum bardziej ogólne, ale widać to nie wystarcza. Ot i cała tajemnica. Poza tym, ja nie mam ambicji ani jakiegoś szczególnego parcia, aby z forum AP Club zrobić molocha. Gdybym miał takie zamiary, to zupełnie inaczej podszedłbym do tematu. Wracając do KMZiZ - poza życiem wirtualnym toczy się też normalne życie i tu nie mam takich problemów jak na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie znam Cię osobiście, ale po Twoich postach widzę, że wiedzą zegarkową przewyższasz 99,9% użytkowników tego forum.

I w większości dyskusji masz rację, problem jest tylko ze sposobem w jaki ją udowadniasz.

Nie wiem czy masz dzieci, ja mam i w większości dyskusji z nimi też mam obiektywną rację. Ale jeśli chciałbym je traktować tak jak Ty czasami traktujesz innych użytkowników, to musiałbym drzeć się bez przerwy, a paska używać regularnie.

Potraktuj nas trochę jak dzieci i się tak nie denerwuj. Dorosną, to zrozumieją... :)

 

A takich ludzi jak Ty nam tu potrzeba, żeby forum za ileś lat nie przypominało zegarkowego tylko z nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tak bardzo boli cię w tematach typu zakup telewizora czy roweru ??? Łączy nas wspólna pasja jaką są zegarki ale aby tą pasję spełniać musimy pracować i super jest jeśli praca powiązana jest z zegarkami (bynajmniej ja bym tak chciał) ale najczęściej jest inaczej - są tu osoby sprzedające rowery (i na tym się znają)  są ci od telewizorów (i na tym się znają) są ci od samochodów , telefonów , prawa są ci od gotowania itd....

Jeśli mam kupić coś z omawianych przedmiotów to wolę tutaj właśnie zadać pytanie i uzyskać odpowiedz od osoby którą  znam czy to z tego forum czy osobiście gdzieś po jakimś spotkaniu.Bardziej ufam osobie która codziennie się tu wypowiada ma jakąś reputację inni ja znają i polecają niż komuś z forum o telewizorach (jesli takie jest) bo go nie znam i nie wiem co sobą reprezentuje

Zrozumiał bym gdyby te tematy ciebie irytujące były porozrzucane gdzie się da i śmieciły ale one sa zebrane w jedna "kupę"

Osobiście latam po całym forum i interesuje mnie wszystko co ciekawe najbardziej skupiam się na dziale Radzieckim i Vintage ale nie omijam działu po godzinach jest tam sporo tematów rozluźniających :)

Nie miej nikomu za złe że czasem twoje posty wzbudzają mniejsze zainteresowanie niż temat "JAKIE SKARPETY DO MOKASYNÓW" chociaż jak widzę ten temat rosnie w siłę i ma wielu fanów

Ja klikam LUBIE TO

Pozdrawiam i bez urazy - więcej luzu i dystansu do tego co czytasz i sam piszesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z powodów o jakich myślisz. Rozmawiałem na ten temat i większość osób zbyt jednoznacznie odbiera tamto forum wychodząc z założenia, że warto tam być jeżeli masz zegarek AP. Ja się z tym nie zgadzam choć zauważ, że większość uczestników forum AP Club to osoby posiadające co najmniej jeden zegarek AP. Tematyka forum również jest ściśle sformatowana i wypełnia w 90% treścią wszystko to, co jest związane z Audemars Piguet, a nie każdy ma chęć rozmawiać niemalże wyłącznie o AP. Jest co prawda jedno subforum bardziej ogólne, ale widać to nie wystarcza. Ot i cała tajemnica. Poza tym, ja nie mam ambicji ani jakiegoś szczególnego parcia, aby z forum AP Club zrobić molocha. Gdybym miał takie zamiary, to zupełnie inaczej podszedłbym do tematu. Wracając do KMZiZ - poza życiem wirtualnym toczy się też normalne życie i tu nie mam takich problemów jak na tym forum.

Oby właśnie tak było Mariusz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.