Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nightdream

Kraby z rodziny Kirowa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wiem jak z dedykowaniem dla służb ale na kilku aukcjach widziałem takie jak w linku:

http://molotok.ru/chas-kirovskie-avtopodzavod-pozolota-au20-sssr-i5109438898.html

Czy tu:

http://auction.violity.com/5405475-chasy-kirovskie--22-kamnya-s-avtopodzavodom

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócił z naprawy i znowu pięknie tyka. Dodam,że dwa lata temu kupiłam na rynku w Krakowie nie mając pojęcia o zegarkach. Kosztował mnie 50zł, Delbana wtedy musiała zostać odrzucona ze względu na cenę. Działał mi prawie całe dwa lata aż upadł i przestał. Jeden zegarmistrz chciał go naprawić w 30min ale nie naprawił bo powiedział,że to syf, wszystko brudne i w okropnym stanie i niemożliwe,że działał,zaniosłam do innego. Zapłaciłam 60 zł i po tygodniu, wymianie szybki i paru przerdzewiałych części wewnątrz działa, plus Pani (tym razem Pani:) powiedziała, że całkiem niezły jego stan jak na tyle lat. Tak więc teraz mi tylko nie powiedzcie,że to podróba:/89d191a0223cfe282c93d42742a62c68.jpg5c0664f9d35e211d2be7be4ca72ea0f5.jpg

c3d5f0ffe0ad68f47d9634adce5d3404.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w złym wątku napisałam to się przeniosę bo w sumie to chyba nie jest krab:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to takim moim skromnym zdaniem...wskazówki od nie wiem czego, tarcza tzw. warszawska, koperta nie wygląda mi na poljotowską, ale tu głowy nie dam. Dekiel też nie jest właściwy. Sorry :(


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda na jakiś zegarek z Błonia, do którego zegarmistrz wstawił tarczę "warszawiankę" od Kirowskiego, bo nie miał niczego innego pod ręką, a przecież będzie pasowała... Widziałem już paru takich pacjentów.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta - Blonex (rzadka koperta - mniejsza) - sprawdź tylko szerokość, powinno być 31mm.

Koronka do tego pasuje

Tarcza - zamiennik serwisowy.

Mechanizm - nie wiem, ale podejrzewam, że może w środku być oryginał, bo w tą kopertę powinien wejść. Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi

Tak więc nie podróbka, tylko po prostu składak. Ale jak go lubisz i nie lata werk w środku koperty, to noś z dumą :)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic jak widać do zegarków nie mam szczęścia:/ ale i tak je lubię i nadal cieszą.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Mój pierwszy krab :)

post-67549-0-55780300-1427140780_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddaj :rolleyes:;)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Oddam za lazurowego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Nie denerwuj mnie :P odsprzedaj mi jednego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja chcialem sprzedać swojego, to nikt nie chciał ;) A teraz mnie się podoba i nie oddam :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłam go i środek jest chyba oryginalny,zobaczcie. Tylko jedna wskazówka lata luzem mi nie wiem czemu, najchętniej bym wymieniła na oryginalne.c0492ec7495319dccffd29a3f391f67f.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj był jeszcze ładniejszy.......

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-kirowski-i5221751822.html

Nieoryginalna koronka to w sumie nie zarzut, biorąc pod uwagę zerową dostępność serwisowych, koperta zryrana, ale najważniejsze że na tarczy jakby brakuje paru istotnych szczegółów...

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoryginalna koronka to w sumie nie zarzut, biorąc pod uwagę zerową dostępność serwisowych, koperta zryrana, ale najważniejsze że na tarczy jakby brakuje paru istotnych szczegółów...

 

pozdrawiam

Narfas

 

napisałem, że ładniejszy (na pierwszy rzut oka  :) ). To że wymyty to inna sprawa, ale pierścień dość ładny ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, ze 2-3 lata temu na Allegro było zielonych do wypęku, a nie sposób było dostać czarnego... Teraz jakość oferowanych eksponatów wyraźnie spadła, a zazwyczaj to są czarne... Jakiś rok temu była z kolei inwazja brązowych z czerwonym środkiem, które też wymiotło. Wygląda na to że konkretne wersje to towar sezonowy.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba jest moda na kirowskie bez ringów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.